Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 adam fuckin' fitzgerald

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

adam fuckin' fitzgerald Empty
TémanyitásTárgy: Re: adam fuckin' fitzgerald   adam fuckin' fitzgerald EmptySzomb. Nov. 01, 2014 6:42 pm



Elfogadva!


Nos, csak sikerült eljutnom ide. Smile Pozitívan álltam hozzá a lapodhoz már akkor mikor megláttam a PB-d, nagyszerű volt a választásod. Smile
Talán az egész karakterlapodban a leírás rész tetszett, nagyon jól megírtad.^^ AZ ET rész is jó volt, mosolyogva olvastam végig. Már régen olvastam ilyen történetet, és áhhw, nagyon imádtam. :izgi: Remélem a játéktéren is hasonlót fogsz alakítani. Rolling Eyes
Szerintem mindent elmondtam ami lényeges volt, nem is szeretném tovább húzni az időd, menj foglalózni és irány a játéktér. Smile
Vissza az elejére Go down
Adam Fitzgerald
Ordinary people
Adam Fitzgerald

• Foglalkozás : tanuló
• Hozzászólások száma : 8
• Join date : 2014. Oct. 31.

adam fuckin' fitzgerald Empty
TémanyitásTárgy: adam fuckin' fitzgerald   adam fuckin' fitzgerald EmptySzomb. Nov. 01, 2014 4:38 pm

Adam fuckin' Fitzgerald


dream on.



Az az ember, akit az ég olyan külsővel áldott meg, amire igazából a legtöbb embernek nem lenne panasza. Őt viszont eléggé zavarja azt, hogy mindenki szerint olyan "aranyos" a haja, és olyan "cuki" az arca. Persze, 14 évesen ez nagyon jól esik az embernek, de húsz éves fejjel pont nem ezekre a jelzőkre vágyik. Valószínűleg ezért is akar kompenzálni, és van oda a motorokért, szeret dohányozni, vagy sört inni. Nem mintha ezt amúgy bárkinek is bevallaná, vagy egyáltalán ő tudatában lenne ennek. Nem az az ember, aki mindenkinek elmondd mindent. Van pár nagyon közeli haverja, meg persze a hatalmas baráti társasága, akivel minden hétvégén bulizni jár, és az egyetemi napokat is fel tudják dobni. Kíváncsi típus, és nagyon nehezen fogja vissza magát, ha nem tudhat meg egyből mindent. Ez az egyetemen hasznos, és kifejezetten értékelik is, a való életben pedig.. Nem mindenki örül ennek. Néha túl hirtelen, és nagyon könnyen fel lehet idegesíteni, olyankor pedig sokszor vág olyanokat a másik fejéhez, amit később megbán. Ha fontos az illető, akkor utána mindig rendezi vele a dolgait, de ha nem, akkor nem igazán érdekli, hogy kit bántott meg, vagy haragított magára.



Becenév: Adam
Születési hely, idő: 1994. február 6, Philadelphia
Avatar: Logan Lerman
Csoport: ordinary people
Érdeklődési kör: csajok, motorok, zene
Kapcsolat a családdal: A szüleivel semleges a kapcsolata, nincsenek túl jó viszonyban, de semmi probléma nincsen közöttük. Természetesen utálja ő is a közös kötelező családi ünnepeket, és a karácsonyi kötött pulcsit a nagymamától, de ki nem? Attól még képes hozzá jó képet vágni. Az egyetlen, amit nem ért a családjában az, hogy mit keres náluk Rosetta, hiszen a szülei erről vele sohasem beszélnek.



egypanda - túlsoktúlkevés -elégtapasztalt - jelenlegnincs


Lustán fújtam ki a füstöt a tüdőmből, ahogy az ágyamon feküdtem. Nem voltam láncdohányos, és nem is tartoztam azok közé, akik függők lettek volna, egyszerűen csak voltak alkalmak, amikor jól esett egy-egy szál, és miért ne engedhetném meg magamnak ilyenkor. Anyámék persze utálták, ha a házban dohányzom, de amiről nem tudnak ugye.. Egy emlékezetes szexelés pedig pont megfelelő alkalom volt arra, hogy káros szenvedélyemnek hódolhassak. Az ablak tárva nyitva – szeretem ezt az időszakot. Pont annyira van hűvös, hogy fel kelljen öltözni, de pont annyira kellemes az idő, hogy még sűrűn látni a lányokon szoknyát, és az ablak is nyitva maradhat, akár egész éjszakára. Ez pedig számomra ideálisnak számít. Ahogy ott feküdtem, egyszer csak megjelent egy szál törölközőben az előző gyönyöreim okozója, és elgondolkoztam azon, hogy mit is mondott, mi a neve.. Anna? vagy talán Lisanak hívják? Bár semmiben sem voltam biztos, azt azért tudtam, hogy ahhoz, hogy elküldjem, nem szükséges tisztában lennem azzal, hogy hogyan szólítják őt mások. Nekem ennyi elég is volt.
- Letalálsz egyedül? – nyomtam el közben a cigarettát, és még az utolsó füstöt fújtam ki. Közömbös volt a hangom, de nem lepte meg. Nem ígértem neki semmit, és mindketten azt kaptuk, amire számítottunk, én legalábbis egészen biztosan. Szinte meg sem vártam a válaszát, és már távoztam is a fürdőbe. Nem volt itthon senki, enyém volt az egész ház, és ez mostanság kifejezetten kivételes alkalomnak számított. Az őszi szünet természetes velejárója lett volna, hogy állandóan itt van Rosetta is, de.. Mostanság nem láttam. És ez valahol belül nyugtalanított, még ha nem is vallottam volna be soha. A forró víz alá álltam, és lehunyt szemekkel élveztem, ahogy bőrömhöz ér. Megmostam a hajamat, aztán csak egy törölközőt csavartam a derekamra, és úgy sétáltam le a konyhába.
Éppen narancslét kerestem a hűtőben félig eltűnve, amikor meghallottam a hangot, hogy megékezik valaki. Ilyenkor? Anyáék? Hogyhogy? A válaszokra azonban túl sokat nem kellett várnom, hiszen pár pillanaton belül már megláttam a szokásos könnyed alakot. Fekete haj, tetovált kar... Végigpillantottam rajta, és nem túl feltűnően mértem végig. Talán egy fél pillanattal néztem őt tovább csak, mint az normális lenne, aztán elfordultam, és levettem egy poharat a gyümölcslének. Nem szóltam hozzá, mert a három év alatt az már tökéletesen kiderült, hogy ezt ő nem igényli. Ha akar valamit, majd úgy is odajön. És amúgy sem tudom eldönteni, hogy miért jött pont most haza, elég béna időpont volt ez.


Vissza az elejére Go down
 

adam fuckin' fitzgerald

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» adam & rosa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Karakter sarok :: Elfogadott karakterlapok :: Ordinary people-