Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 Vania Grace Lacourt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Spencer Hastings
Liar
Spencer Hastings

• Foglalkozás : △ Finding out who's A
• Tartózkodási hely : △ Rosewood
• Humor : △Maybe
• Hozzászólások száma : 233
• Join date : 2014. Aug. 13.

Vania Grace Lacourt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vania Grace Lacourt   Vania Grace Lacourt EmptyHétf. Szept. 22, 2014 11:48 am



Elfogadva!


Üdv minálunk, Vania! Smile Mielőtt még szót ejtenék az előtörténetedről, muszáj megjegyeznem, hogy imádom a nevedet! Rendkívül egyedi, illik hozzád és a személyiségedhez is! :3
Rátérve a karakterlapra, fú, nem találtam szavakat. Ha az év tanára díjért kellene versenybe szállni, te lennél a legesélyesebb a győzelemre! Még a jóképű, férfi kollégáidat is kiütnéd a nyeregből!  Wink Ritkán látni ilyen arcot egy középiskolában, ami olykor némi hátránnyal is járhat, hiszem említetted is, hogy miért pikkelnek rád a tanártársaid. Viszont ne törődj velük, maradj továbbra is ilyen, amilyen és élvezd az életedet! A diákok veled vannak! Very Happy
Na de nem is tartalak fel tovább, mehetsz foglalózni, majd játszani! Érezd jól magad minálunk!!
Vissza az elejére Go down
Vania Grace Lacourt
Teacher
Vania Grace Lacourt

• Foglalkozás : Énektanár, énekes
• Humor : laza
• Hozzászólások száma : 16
• Join date : 2014. Sep. 21.

Vania Grace Lacourt Empty
TémanyitásTárgy: Vania Grace Lacourt   Vania Grace Lacourt EmptyVas. Szept. 21, 2014 5:55 pm

Vanessa Grace Lacourt


always know that you shine brighter than anyone does



Olyan nő vagyok, amilyen mindig is akartam lenni, és szerencsésnek érzem magam, hogy nem kell lógó arccal vagy a hajam mögé bújva szégyelleni saját tetteimet és igazi énemet. A magabiztosságom az, ami a kisugárzásomon visszatükröződik, azért van, hogy mindig mosolyognom kell, és pozitívan szemlélem a világot, mert nem törődöm azokkal, akik nem hajlandóak megismerni, de ennek ellenére elítélnek engem. Talán nem vagyok hétköznapi személyiség, sok tekintetben más vagyok, és igen, lehet, hogy nem egy szokványos tanár vált belőlem, de nem bánom.
A megjelenésem sem mondható visszafogottnak. Már tiniként is lázadó voltam, s ebből még felnőttként sem nőttem ki. A hajam egyfajta védjegyemmé vált, épp ezért vad, bevállalós színekben pompázik. Az öltözékemet pedig koránt sem lehet szolidnak nevezni. Szakadt nadrág, bakancs, haspóló... Na meg az a rengeteg tetoválás is!



Becenév: Vania
Születési hely, idő: 1990. október 28., Rosewood, Pennsylvania
Avatar: Hayley Williams
Csoport: teachers
Érdeklődési kör: lányok, zene, neonfények, lányok, hajfestékek,meg még a lányok is
Kapcsolat a családdal: Vajon, ha a nagymamám tudná, hogy leszbi vagyok, továbbra is szívesen sütne nekem palacsintát vasárnap ebédre? Persze, rajta kívül az egész város tudomásul vette, a szüleimmel és a húgommal együtt. Támogatnak, már ami a családot illeti - megtartom őket.



tournesol - 18 -2,5+ - mmmmhh, még nincs


Azt hihetnéd, hogy egy ilyen városnak, mint Rosewood nem is futja egy valamire való zenekarra, ami időnként megremegtetni a házak falait, a rádióállomások előtt kilötyögteti a kólát és eldobálja a cigicsikket, hogy aztán elszédüljön a sok headbangeléstől, majd megrészegülve dobáljon pengetőt és aláírt dobverőket a tömegbe. Mekkorát tévednél! Tizenéves, lyukas Converse csukás, vasalt hajú gyerekek határozták el, hogy felvállalják minden hülyeségüket, és bandát alapítanak. Pattanásos, esetlen kis zajongásuk évek múltán érett valódi rockzenévé, mely a mai napig folyamatosan szelídül és az egyediség megtartása mellett igyekszik minél szélesebb tömeghez eljuttatni a dalait.
Talán hihető sztori, hogy ennek a bandának permanens tagja vagyok az énekesi poszton. Ha nem az, nos... akkor is ez a helyzet. Ki gondolta volna, hogy az a túlmozgásos, lázadó tinédzser tanári diplomát szerez ének szakon, majd visszatér a régi gimnáziumába, hogy a tantestület tagja legyen, s állja majd a furcsálló tekinteteket, melyek a régi tanáraiból lett kollégáktól származnak? Nem könnyű egyszerre önmagamnak, frontembernek és pedagógusnak is lenni. Főleg, hogy az újszerű tanítási módszereim gyakran eltérnek a tantervtől. A lehető leggyakrabban. Nem mintha a diákjaim bánnák, hogy inkább egy Beatles-dalt tanulunk meg, mint a Kis éji zene akármelyik tételének főtémáját szolmizálva. De nem ez az egyetlen problémájuk velem a konzervatív szemléletű munkatársaimnak. Az, hogy meleg vagyok, sokkal inkább irritálja őket. Ezek az emberek még lefekvés előtt is azon agyalnak, hogyan tudnának eltávolítani a suliból, nehogy addig is rossz példát mutassak a diákjaimnak. Az én meglátásom szerint, csupán inspirálom őket arra, hogy ne rejtegessék igazi énjüket, hanem vállalják fel, és vállalják fel azt, hogy kik is ők valójában, bármilyenek is legyenek, bármilyen nemű emberhez is vonzódjanak.


Vissza az elejére Go down
 

Vania Grace Lacourt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vania's box

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Karakter sarok :: Elfogadott karakterlapok :: Teacher-