Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 Adrianne Jane Davis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Avery Tate
A-Team
Avery Tate

• Foglalkozás : „zaklatni az ikertesóm”
• Tartózkodási hely : „rosewood”
• Humor : „evil”
• Hozzászólások száma : 56
• Join date : 2014. Oct. 11.
• Age : 27

Adrianne Jane Davis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adrianne Jane Davis   Adrianne Jane Davis EmptyPént. Okt. 24, 2014 9:56 pm



Elfogadva!


Üdvözöllek az oldalon drága Adrienne!  Cuki
Először is, kiemelném, hogy a pb választásod egyszerűen csodás. Imádom Stana-t és egy ilyen jellemű karakterhez máris eltudnám képzelni ezt az arcot. Very Happy
Már először ami megfogott a karakterlapodon, hogy a szüleid mennyire imádnak téged. Ez nagyon jól eshet neked, és nyíltan mondhatom, hogy légy büszke erre, mert az én szüleim gyakorlatilag lepasszoltak nevelőszülőkhöz, szóval.. Csak becsüld meg Smile A jellemzésed nagyon tetszett, okosan válogattad meg minden szavad, egyben az et is remek volt. Tetszett, hogy visszaemlékeztél, megtudtunk jó sok dolgot a karakterről, ezt nagyon szeretem.
Ki kell emelnem külön, hogy usernek elég hasonló jelleme van Adrienne-vel, és talán elfogult vagyok, de mintha a jövőbeli énem kacsintott volna most vissza a karaktered személyében, így megleptél, mit ne mondjak. Very Happy
Amúgy.. csak nekem tűnt fel, hogy ebben a városban minden ember szemet vet egy tanárra? Rolling Eyes Szinte mindegyik diák, esetleg hallgató kiszúr egy tanárt, akiről fantáziál dolgokat, bár ezt nálad még nem olvashattam, hogy netalán kis történeteket kreálnál csinos elmédben.  :helloszia: Lehet tévedek, csak ezt még nem osztottad meg velünk. Ha ez a tanár is így keresi a tekinteted, akkor hajrá, vesd be magad!  :izgi:
Mindemellett nagyon tetszett a fogalmazásod, tényleg, külön gratuláció hozzá, és nagyon bántam, hogy nem fogtad hosszabbra, mivel én így majdnem éjfélkor szívesen olvastam volna az írásod. Smile Innen gondolom leesett a tantusz, hogy nyomon foglak követni, és minden játékod majd olvasom. Rolling Eyes Kíváncsi jellem vagyok. Very Happy
Ó, majd elfelejtettem! Találtam elvétve pár hibát, de csak elgépelés, arra kérnélek azokat javítsd ki az érdekedben, és máris tökéletes a karakterlap, de ez már csak formalitás. Very Happy
Ó, hát megint elfelejtettem valamit! Nesze nekem, én szenilis.. Te kis kém! Na igen, mindenki azt mondja, hogy a kémeket könnyű lebuktatni, de hát rólad nem képzeltem volna, hogy a gyönyörű pofi mögött egy kíváncsi-fáncsi bujkál, ezzel megint külön megleptél. Very Happy Gondolom már azon gondolkozol mikor hagyom abba a pofázást, így most szabadjára engedlek. Láttam már befoglalóztad magad, így minden feladatot megoldottál, kivéve kettőt! Keress játszópartnert, és érezd jól magad nálunk!  Cuki Partnerkeresőben rengetegen várakoznak partnerre, azt ajánlom onnan válogass, hátha valaki napját feldobod egy pm-el. Smile

Jó játékot!

Vissza az elejére Go down
Adrianne Jane Davis
Ordinary people
Adrianne Jane Davis

• Foglalkozás : Egyetemi hallgató
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Humor : > Csípős
• Hozzászólások száma : 15
• Join date : 2014. Oct. 24.
• Age : 33

Adrianne Jane Davis Empty
TémanyitásTárgy: Adrianne Jane Davis   Adrianne Jane Davis EmptyPént. Okt. 24, 2014 8:29 pm

Adrianne Jane Davis


Úgy döntöttem, hogy boldog leszek, mert ez egészséges. És nem hagyom, hogy ebben bárki meggátoljon.



Eléggé nehéz kiismerni és az esetek többségében nem is könnyítem meg senkinek sem. Szóval, aki annyira megakar ismerni, az hajtson. Férfiak esetében inkább teperjen. De általánosságban véve is elég bizalmatlan vagyok. Megválogatom az engem körülvevő személyeket. Ez persze nem azt jelenti, hogy zárkózott lennék vagy nehezen kötök barátságokat, de az tény, hogy meghúzok egy bizonyos határt a felszínes kapcsolatok és a bizalmasabb kapcsolat között. Jó emberismerő vagyok. Hamar rájövök ki az, akire számíthatok és ki az, akire nem. Nem vagyok számító, inkább csak megfontolt. Talpraesett vagyok, magabiztos, mindig tudom mit akarok, ha pedig nem, na az bizony ingerültté tesz, ugyanis nem sűrűn esik meg velem, hogy tanácstalan vagyok. Talán számon tudom tartani, hogy az lemúlt húsz ében mennyiszer is voltam reménytelenül, kétségbeesetten tanácstalan. Mindennek ellenére közlékeny vagyok. Ha csak nem vagyok valami oknál fogva totál a padlón, de elvagyok keseredve mindig találok magamnak valamit, aminek tudok örülni. Én magam megbízható vagyok, ha ez nekem valamiért nem is megy annyira. Nehezen bízom meg másokban annyira, hogy erről magamat is meggyőzzem, hogy valóban úgy van, nem csak azt mondtam. Nem vagyok picsa, önző sem, sem magamnak való. Egyszerűen csak van bennem tartás. Önteltség már nem kell hozzá, hogy ezt másokkal is éreztessem.
Nos, amint az látható hajszínem barna, szemöldököm ívelt, szemeim pedig rabul ejtően zöldek. Testalkatom nőies, mindenem ott kerek és domborodik, ahol kell. Magasságom talán eléri a százhetvenöt centit, és úgy a hatvan pár kiló lehetek. Általában az öltözködésemre a vissza fogottság és az elegancia jellemző. Persze, ha olyan helyre megyek, ahol a kihívó ruhák elfogadottak, akkor megadom a módját. Ugyan úgy szeretem a sötét és a világos színeket is, ezért elég színes személyiségnek mondanám magam. Ugyan úgy felveszek egy trikót, mint egy estélyit. Mint minden nő, úgy én is szeretem a cipőket, mindegy, hogy edző, vagy magassarkú, csak érezzem jól benne magam. A kiegészítők mellett fanatikusan rajongok a táskákért és a magassarkú csizmákért. Női táskákból valóságos kiállítást tudnék nyitni méghozzá árnyalatok szerint, a magassarkú csizmákról nem is beszélve, azokból pedig aszerint, hogy boka- rövid szárú vagy hosszú szárú csizma. Szóval, imádom őket minden mennyiségben. A kedvenc színeim mégis leginkább a vörös és fekete, de azért emellett elmennek az élénkebb, világosabb színek is, attól függ miben. Fehéres és lilás árnyalatokat például nem szívesen viselek magamon, maximum egy sálat, a környezetemben viszont kifejezetten szeretem őket, sőt még az élénk narancssárgát is idesorolnám. Amely színeket ki nem bírom állni az leginkább a zöld, a barna és talán a rózsaszín. Ezek a színek valahogy nem én vagyok, így nem is érzem bennük jól magam.



Becenév: Adrianne, Anne, Jane, Miss Davis
Születési hely, idő: Rosewood, Pennsylvania / 22. 03. 1991.
Avatar: Stana Katic
Csoport: Ordinary People
Érdeklődési kör: Sokoldalú vagyok.
Kapcsolat a családdal: Apuci meg anyuci büszkesége, kicsi szeme fénye. Igen. Az vagyok. Bár az elvárásaik néha toronymagasak szeretem a kihívásokat, így a környezetemben sosem áll meg az élet, egy percre sem. Jól kijövünk. Azt kissé nehezen viselem, ha felnőtt fejjel még mindig irányítani akarnak, mert mindig is a kislányuk leszek, megértem, hogy nem rosszból teszik, épp csak féltenek, ami olykor kifejezetten jól esik. Jó tudni, hogy Ők mindig ott vannak, mögöttem állnak, a családomhoz mindig fordulhatok, bár néha anyu hajlamos is túlzásba vinni a gondoskodást, apu pedig a faggatózást, ami olykor inkább vallatásnak tűnik, amit foghatunk a szakmai ártalomra, mivel a rend egyik bátor őre. Nekem pedig most segítenem kell egy ügyben, ami nem épp veszélytelen, de említettem már, hogy szeretem, ha pezsegnek a minden napok?



Van - xxx -abból is van - Ha kukacos vagy, akkor ez gyorsan megy


Szenvedélyem az irodalom, akárcsak anyunak. Egy napon azt hiszem író szeretnék lenni. Igen. Szenvedélyből akarok írni. Anyu leginkább csak kritikákat ír, de többek között az a rengeteg felolvasás szerettette meg velem. Egyszerűen elvarázsolt. Szinte megbabonázva hallgattam kis koromban, amikor felolvasott. Az erősebb tulajdonságaimat kétségtelenül aputól örököltem, de mindez még nem volt elég ahhoz, hogy a nyomába lépjek. Ez az irány sosem vonzott... Kamaszként is rengeteget olvastam. Főzés közben is képes voltam olvasni a konyhában. Nem is véletlenül égettem oda az ebédet... Ha egyszer a kezembe vettem egy könyvet, magával ragadott, akkor nem tudtam letenni, sőt képtelenség volt kivenni a kezemből. Egy ideig foglalkoztatott az újságírás is, de annak vajmi köze van a szenvedélyhez, az irodalomhoz és a művészethez. Most viszont lenne egy kis háttérmunkám is az egyetemen. Apu szerint különös dolgok történnek mostanában a gimiben és az egyetemen. Nem megmagyarázható események történnek, amelyekről természetesen senki sem tud az ég világon semmit. Én sem beszélhetek arról senkinek, hogy titokban megfigyelő is vagyok amellett, hogy egyetemi hallgató. A hangfelvevőmet pedig nem csak az előadásokon használom, hanem ahol kell. Utálom, amit csinálok, de ha ezzel valóban segítek, akkor túl teszem magam azon, hogy ez mennyire tisztességtelen és gusztustalan. Szóval a mobilom és a diktafonom nélkül egy lépést sem teszek. De azért ez a kis kémjátszma nem akadályoz meg abban, hogy élvezzem az egyetemi éveimet, a legszebb éveim, arról nem beszélve, hogy legmeghatározóbbak is. Az pedig a legkevésbé sem érdekel, amit felveszek, odahaza pedig átadok... Szerintem túl van reagálva, de mivel az utóbbi időben a FBI is tiszteletét tette ebben a kis városban tudtom szerint így lehetséges, hogy még sincs túl reagálva vagy ellenkezőleg... Nagyon. De igyekszem nem foglalkozni ezzel. Figyelek... Az pedig nekem is felfog tűnni, ha valami nagyon nem stimmel. Jók a megérzéseim. Komolyabban még nem vagyok beavatva, de gondolom, ha történik valami, ha egyáltalán lesz ilyesmi, akkor majd be leszek. de addig is élvezném az előadásomat az első sorból, csak tudnám mi van ebben a férfiban, ami annyira vonz. Nem vagyok beleesve. Egyszerűen csak érdekel. Kíváncsivá tesz... Adrianne, apu arra kért, hogy tartsd nyitva a szemed, de ne a harmincas helyes tanárokon. Attól tartok az egymásba gabalyodott tekintetünk már nem fér bele. Ami a különös hogy Ő kereste az enyémet...




A hozzászólást Adrianne Jane Davis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 25, 2014 7:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 

Adrianne Jane Davis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Karakter sarok :: Elfogadott karakterlapok :: Ordinary people-