Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 35-ös előadóterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyHétf. Okt. 13, 2014 7:59 pm


Clarissa & Aaron

- Biztosan? Hát rendben... Akkor legyen így. Legyen egy közös esténk. - Gondolom azt már nem kell hozzátennem, hogy mennyire nem tetszik, hogy hazudnia kell, mert a hazugságok előbb vagy utóbb kiderülnek. De még ha ez így nem is helyes, kibírnánk egymás nélkül? Képesek lennénk uralkodni magunkon? Én kétlem, hogy eltudnék menni mellette anélkül a folyosón, hogy ne akarnám a falnak préselni, belé fojtani a szót és megcsókolni, addig csókolni, amíg levegőt sem kapok. Bevallom őszintén így is a nehezemre esik, a hiánya pedig csak még őrjítőbb lennék és csak még intenzívebben hatna rám, az ösztöneimre, az érzéseimre.
- Igyekszem szabadulni. Utána pedig a Tiéd vagyok. - Alig várom. Még egy óra... amikor is végig azon fogok töprengeni mégis mire készülhet a gyönyörű barátnőm, aki úgy döntött, hogy inkább maradjunk a lakásomon. A legutóbbi "legyen egy közös esténk" nem egészen alakult úgy, ahogy akartuk, de ma este engedni sem fogom, hogy vita alakuljon ki kettőnk között, nemhogy veszekedni kezdjünk. Arról szó sem lehet. Ma tényleg lesz egy közös esténk és csakis a jó dolgokra akarok összpontosítani, azokra a dolgokra, amik boldoggá tesznek...
- Akkor később találkozunk. - Ha már a lopott pillanatoknál tartottunk egy újabb csókot loptam magamnak még gyorsan. Lassan kezdenek érkezni a diákok a következő előadásra, vagyis nekem még egy-másfél óráig ide kell figyelnem, még akkor is, ha a gondolataimmal nem egészen ugyanazt akarjuk, mert azok egészen másfelé kalandoznak. Azt hiszem, ha Clair elkezd a Hollis-ra járni csak még nehezebb lesz kizárólag a munkámra figyelni.

Folytatás: ITT

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyHétf. Okt. 13, 2014 7:24 pm

Szeretem ot. Es felek ettol az erzestol mivel ennyire senkit sem szerettem. Sokat kockaztatunk mindketten de megeri. Megeri mert vegre valaki erezteti velem azt, hogy fontos vagyok. Az viszont nagyon jo erzes, hogy az elso randinkat tervezgetjuk. Meg senkivel sem randiztam hisz szerelmes sem voltam. Most viszont belecsoppentem ebbe a vilagba, es nem akarok felebredni ebbol a vilagbol.
- Van nekem is egy otletem... En haza megyek amig megtartod az utolso eloadasodat. Ossze pakolok es azt mondom, hogy Ariaekhoz megyek tanulni; onnan mennek suliba is. De ide jonnek es atmehetnenk hozzad. Legyen egy kozos estenk. - mondom majd hallom, hogy a folyoson egyre tobb diak maszkal.
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyHétf. Okt. 13, 2014 7:05 pm


Clarissa & Aaron

- Bízz bennem. - Senki sem fog kiszúrni semmit sem. senki sem fog tudni semmiről sem. Megoldom... Mert nem akarok, nem vagyok hajlandó folytonosan lemondani arról, hogy randizni vihessem a barátnőmet. Azt nem. Randizni fogunk. Elfogunk menni moziba, táncolni vagy egyszerűen csak kávézni. Nem akarok lemondani semmiről sem, főleg arról az időről nem, amit vele tölthetek. Tisztában vagyok vele, hogy ezért a felelősség csak és kizárólag az enyém, de vállalom. Talán butaság... Fogalmam sincs mi az, ami ennyire magával ragadott benne. A legegyszerűbben azt hiszem úgy tudnám megfogalmazni, hogy
Tőle szerethetőbb lánnyal még nem találkoztam és szeretni akarom. Hát ez tényleg őrülten hangzik, de ez sem érdekel.
- Hé, nem csinálnék semmi olyasmit, amivel bajba sodornálak. - Tudom, hogy mindketten kockáztatunk. Sőt, számomra kicsivel több is forog kockán, de aki nem mer, az nem is fog soha sem nyerni. Én pedig nyerni akarok, méghozzá nála. Persze, hogy nem tetszik, hogy titkolnunk kell a kapcsolatunkat, hogy nem egyszer be kell érnem egy lopott pillantással vagy egy csókkal, de nem karom bajba keverni, nem akarom, hogy ennek csúnya vége legyen, hogy egyikünk is sérüljön. Szóval, óvatos leszek ameddig kell... De nem fogom titokban szeretni. Azt sem fogom megengedni, hogy emiatt bármiről is lemaradjon, mint például az első randi. Most nem tűnhet olyan fontosnak, de évek múltán az ilyen apró dolgok is fontossá válnak, mert megéltük. Ezt nevezhetjük tapasztalatnak is.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyHétf. Okt. 13, 2014 6:00 pm

- Nekem mindegy, a lenyeg, hogy veled legyek. - valaszolom neki mosolyogva.
A szemem egybol felcsillan mikor a randit emliti. Fel ev alatt meg sosem randiztunk, most pedig igazabol elhivott randizni. Ha elobb szomoru is voltam most mar nem vagyok az.
- A randi az nagyon jo lenne, csak hova menjunk? Mert ugyebar a szuleim Rosewoodban barki rajta kaphat minket es elkotyogjak a szuleimnek. - kozlom vele a tenyeket.
- De tudod mit? Nem izgat ha meglatnak. - mondom huncut mosollyal majd ossze kulcsolom az ujjainkat.
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyHétf. Okt. 13, 2014 5:49 pm


Clarissa & Aaron

- Rendben. Hmm, had gondolkozzam... Mond, mihez lenne kedved ma este? - Elakarom feledtetni vele a dolgokat, amihez a legjobb módszer azt hiszem az lenne, ha elmennénk valahová, ha kimozdulnánk legalább egy estére. Nem úgy gondolom, hogy kettesben lennénk, de persze ha inkább kettesben szeretne lenni, akkor legyen úgy, de most kivételesen az jutott az eszembe, hogy szórakozhatnánk, kikapcsolódhatnánk egy kicsit. Beülhetnénk valahová, sétálhatnánk, megtaníthatnám biliárdozni, bármiben benne vagyok. De mindkettőnkre ránk férne a lazítás.
- Bevásárolhatunk, maradhatunk a lakásban, és nézhetünk valami filmet... - Ez is egy lehetőség, kellőképpen csábító is, de ha nem merítette ki túlságosan az éjszakai történelem maraton, akkor személy szerint inkább a következő opcióra voksolnék.
- Vagy... Kiruccanhatnánk, ahová szeretnél. Igen, ez határozottan egy randi lenne. - Ha jobban belegondolunk randiztunk mi rendesen, akár egyszer is, mint egy pár? Mert ha eddig még nem, akkor ideje lenne bepótolnunk. Nem csak homok, hogy szeretnék többet tudni róla, valóban megismerni, hogy szeretném, ha nyitna felém.
- Mint egy pár. - Mert azok lennénk, nemde? Egy pár. Hát akkor viszont csinálhatnánk is valamit. Nem is tudom... Bármit, amit szeretne. Szeretnénk egyszer úgy végigsétálni vele egy sétányon, hogy közben fogjuk egymás kezét, a barátnőmnek nevezhetem, akkor csókolhatom meg, amikor akarom... Komolyan, el se engedném a kezét egy percre sem. Vele akarok lenni. Utálom, hogy íy kell csinálnunk, de vele akarok lenni.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyHétf. Okt. 13, 2014 3:26 pm

Aaron & Clarissa
...
- Eddig senkinek sem beszéltem róla. Nem mertem, nem akartam vissza gondolni a dolgokra. - felelem neki halkan és szomorúan. Sosem szerettem szomorú témákról beszélni, mert nem szeretek lehangolódva lenni, de most már muszáj volt valakinek elmondanom. Aaronben pedig teljesen megbízok.
- Igen... De ahogy telik az idő és minél közelebb engedlek magamhoz annál kevésbé tudom össze kötni a dolgokat a 2 évvel ezelőtt történt dolgokhoz... Már nem borzongok bele az érintésedbe. Bízok benned és szeretlek téged. - mondom és egy erőltetett mosolyt varázsolok az arcomra. Nem akarom, hogy a beszélgetésünk vége szomorú legyen, hisz ha lehangolódva megyek haza azt a szüleim egyből észre vennék, magyarázkodni pedig rohadtul nem akarok. Most nem.
- Beszéljünk inkább másról kérlek, jó?! - kérem tőle kedvesen és enyhén utalok arra, hogy hanyagolni szeretném ezt a témát.



[/color]
• rövid lett, sorry :/ • ©
[color=#996633]
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyHétf. Okt. 13, 2014 3:20 pm


Clarissa & Aaron

- Clair, eddig miért nem...? - Nem túlzás azt állítani, hogy az egyik pillanatról a másikra elakadt a szavam, a hangom, nem akartam elhinni, de a pillantásában felismerhető volt az a félelem. Így már minden sokkal érthetőbb. Tudnom kellett volna? Meglehet. De még csak nem is sejtettem. Így viszont már minden érthető. - Szóval, ezért borzongsz még bele mindig az érintésembe? - Mert azokra a mocskos állatokra emlékszik vissza, ahogy Ő értek hozzá? Mindenre tudtam gondolni, de erre a legkevésbé sem számítottam.
2012-ben 15 éves volt. Undorító. Mégis miféle undorító állatnak fordul meg a fejében, hogy buliból bemocskol egy tizenöt éves kamasz lányt? Ez egyenesen gusztustalan.
- Hát ezért van... Attól félsz, hogy ha valakit közel engedsz magadhoz csak bántani fognak? Kihasználnak? - Ez persze butaság, de neki most egyáltalán nem az. - Sosem bántanálak. - Fizikailag pedig aztán egész biztosan nem. Ahhoz nekem nem fűlik a fogam, hogy kezet emeljek egy nőre. Én sosem akartam kihasználni. Én eddig is Őt, csak Őt akartam. Ez azóta sem változott és most sem fog, hogy tudom mi történt akkor... Most is ugyanúgy Őt akarom. Az a legfontosabb, hogy semmi sem történt, Ő mégsem képes megbízni másokban, ami érthető, hiszen egyszer már nagyon csúnyán kiakarták használni, a sérelmeinket pedig nem felejtjük el. Én pedig nem akarom azokra a mocskokra emlékeztetni...

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyHétf. Okt. 13, 2014 3:00 pm

Aaron & Clarissa
...
Nem tudom, hogy hogyan foghatnék neki annak, hogy elmondjam mi történt... 2 éven keresztül eltemettem magamba jó mélyre, de aztán jött Aaron és mindig eszembe jutott az az ominózus éjszaka... Az ami engem teljesen megváltoztatott, hisz én nem ilyen voltam régen. Bevállalós voltam, vagány és nem remegtem bele egy férfi érintésébe. Aztán történt az a bizonyos dolog és mintha kicseréltek volna... Talán azért, mert soha nem tettem túl magam azon ami történt, mert pontosan jól tudom, hogy az én hibám volt.
- Nyári szünet volt és elmentem este bulizni. Hamis személyivel... - kezdem kínosan a mondandómat. Hát igen, tuti kifog oktatni, hogy szabályt szegtem. Vagy rám sem fog ismerni. - Jó volt a buli meg minden. Aztán oda jött hozzám egy srác, hogy felkérjen táncolni. Természetesen táncoltam is vele. Aztán kimentünk levegőzni, ő cigizni. Utána pár percre rá jöttek a haverjai... - itt egy kicsit elhalkul a hangom, mert alig bírom rá venni magamat, hogy elmondjam a történetet. - Fogdostak, lesmároltak. Aztán betuszkoltak egy kocsiba, és ha nem jön egy rendőr aki még a klubba pillantott meg akkor megerőszakoltak volna... - mikor befejezem a történetet belenézek a szemébe, a tekintetemben pedig látszik újra az a félelem mint akkor este...


• rövid lett, sorry :/ • ©
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyHétf. Okt. 13, 2014 2:52 pm


Clarissa & Aaron

- A kis okostojás. - Jegyeztem meg mosolyogva. - Említettem már, hogy szeretem az okos nőket? - Sosem voltak a gyengéim a buta nőcskék. Ezt pedig sosem a szőke hajszínből kiindulva állapítottam meg. Szimpatizálok az okos talpraesett nőkkel legyen akár szőke, akár fekete vagy épp vörös, nincs jelentősége... Csak legyen intelligens, mert sosem bírtam, amikor egy nő látványosan esetleg, butácska és még naiv is volt. Clair viszont nagyon is okos, nem mellékesen gyönyörű, de a lényeg mégis csak az lenne, hogy az enyém.
- Abból ítélve, hogy mégis belekezdtél arra tudok következtetni, hogy elakarod mondani, más különben bele sem kezdtél volna a mondandódba, szóval hallgatlak. - Sejtelmem sincs miről van szó. Nagyon is rejtelmes tud lenni... Nekem pedig elképzelésem sincs róla, mert ha lenne, akkor nem kellene egyedül azon rágódnia, mégis hogyan kellene elmondani, mert tudnék neki segíteni ebben. Így viszont azt sem tudom miféle kérdéseket kellene feltennem, csak hallgatok, mert csak ennyit tehetek, meghallgatom.... Mindegy mennyi időbe telik, ha nem most, akkor este. Van időnk. De végre kezdem azt érezni, hogy elértem, elértük, amit akartam. Kezd megnyílni és semmi esetre sem akarom, hogy újra bezárkózzon. Nem volt könnyű eljutnunk idáig...
- Mi történt 2012-ben? - Nem akarom faggatni, azt sem akarom, hogy úgy érezze siettetem, de erről szó sincs. Ellenkezőleg, csak annyit akarok, hogy érezze bennem megbízhat és bármit elmondhat, mert nálam igazán biztonságban vannak és maradnak a titkai, mert nekem Ő a fontos.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyHétf. Okt. 13, 2014 12:37 pm

Aaron & Clarissa
...
Elmosolyodok mikor mondja, hogy nem akarja, hogy miatta rontsak. Én nem aggódom a holnapi dolgozat miatt, mivel mindig is jó voltam történelemből. Igaz, az évszámokat eléggé nehezen tudtam csak megtanulni de végül mindig hibátlanokat írtam.
- Nem fogok rontani, tegnap egész éjjel tanultam rá, ennél többet már nem tudok tenni. - mondom neki. Annyira jó érzés ahogy a derekamat öleli, bárcsak így maradhatnánk, de sajnos a szünet sem tart örökké.
És igen, felhozta a 30 percet amivel tartozom neki. Nem tudom, hogy mit mondhatnék, hisz már lassan mindent tud rólam. Vagy is... - Van egy dolog amiről senki nem tud. Mikor 2012-ben történt valami... Valami ami miatt olyan lettem amilyen most. Vagy is nagy részben ezért vagyok zárkózott, ezért nem tudok gyorsan megbízni az emberekben. - mondom magam elé nézve komoly hangon. Eddig senkinek sem mesélte el a 2 évvel ezelőtt történt dolgokat, de most itt az ideje, hogy végre valakinek elmondhassam...


• rövid lett, sorry :/ • ©
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyHétf. Okt. 13, 2014 12:25 pm


Clarissa & Aaron

- Ez jól hangzik, de mi lesz akkor a töri TZ-vel. Nem akarom, hogy miattam ronts... - Mert akkor nyilvánvalóan egyből leesni, hogy a késői tanulásból semmi sem volt. Nekem pedig sosem a történelem szak volt az erősségem. Sosem érdekelt különösebben, a dátumokban viszont jó voltam, mivel a számokban annál inkább hazai terepen mozgok, szóval a tőrivel sosem voltam különösebben jó viszonyban, pedig a legtöbb tudomány, szinte mindegyik összefüggésben áll a világtörténelmünkkel. Én viszont alátámasztok, nem csak állítok.
- Vagy... Tanuljunk együtt? - Egy kis nosztalgia gyanánt. De a hangomban érezhető volt némi sejtelmesség, de persze azt tényleg nem akarom, hogy azért rontson, mert együtt akarunk lenni, szóval, ha kell, akkor szívesen beáldoznék az esténkből egy-két órát töri tanulásra.
- Nincs. Remélem nincs. Te viszont már harminc perccel lógsz nekem. Szóval, ragaszkodom hozzá, hogy törlessz. - Nincs. Legalábbis nagyon remélem, hogy nincsen semmi gond. Csak lenne még pár dolog, amiről még nem beszéltünk és szerintem nem is fogunk, ha nem hozom fel.
- Akkor mi lenne, ha tennénk ellene? mégsem akarhatjuk, hogy megőrülj. - A "Tiéd vagyok". Ezt sose unom meg hallani. Sőt, még többször, okkal többször szeretném hallani, Tőle. Nem azért, mert azt akarom érezni, hogy a tulajdonom, mert nem az. Én azt akarom érezni, hogy hozzám tartozik és ilyenkor érzem azt igazán.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyVas. Okt. 12, 2014 9:57 pm

- Hm... Mivel holnap tori TZ-t irok ezert anyaek ugy tudjak, hogy Ariaeknal leszek este es tanulok. Ugy hogy ezutan majd hazamegyek, ossze szedem a cuccaimat es tied vagyok. - mondom halvanyan mosolyogva. Kezdem ugy erezni, hogy kezd elo jonni a 2 evvel ezelotti enem. Az aki imadott szorakozni es bevalalos volt. Az ominozus ejszaka utan lettem olyan, hogy senkit sem engedtem tul kozel magamhoz. Nem tudtam senkiben sem megbizzni. Most viszont a fal amit magam kore epitettem kezd eltunni mikor Aaron kozeleben vagyok.
- Mirol szeretnel beszelni? Baj van? - kerdezem egybol tole aggodo tekintettel. Remelem nincsen semmi baj.
Oh te is nagyon hianyzol nekem. Es ez megorjit. Eddig soha nem fuggtem ennyire senkitol, senkit nem szerettem igy mint Ot.
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyVas. Okt. 12, 2014 9:47 pm


Clarissa & Aaron

- Hmm... Ennek nagyon örülök. Van már valaki, aki lefoglalt vagy még lenne esélyem harcba szállni a ma estéért, veled? - Történtek bizonyos dolgok az utóbbi időben, amiről beszélnünk kellene, de nem az egyetemen, nem most. De nem is ez a legfontosabb, hanem az, hogy vele akarok lenni és nagyon nem szeretnék most nemleges választ hallani, mert nincs aki falazzon. Elismerem tudtam, hogy ez csak így működhet, de azzal nem számoltam, hogy ilyen hatással lesz rám. hiányzik... És be kell vallanom, hogy nagyon utálom ezt az érzést.
- Beszélnünk kellene valamiről... Valahol máshol. - Ahol lehetőleg csak mi ketten vagyunk és nincsenek mások. Arról sem tudok megfeledkezni, amiket legutóbb elmondott nekem. Vigyázni szeretnék rá. Tudni szeretnék róla mi történik vele és az utóbbi napokban elmaradt a napi tizenöt perc szakadatlan fecsegés, amit nagy nehezen kiköveteltem magamnak.
- Hiányzol. És be kell vallanom, hogy nagyon utálom ezt az érzést. - Azt pedig még jobban, hogy semmit sem tehetek ellene. El kell fogadnom, csakhogy én utálok beletörődni a dolgokba. Nem bírom, ha határokat húznak körém... Makacs vagyok. Hozzá vagyok szokva ahhoz, hogy az akaratomat semmi sem akadályozza. Most viszont úfy érzem mintha meglenne kötve a kezem. Még sem állhatunk kéz a kézben Mr és Mrs Tate elé azzal az örvendetes hírrel, hogy együtt vagyunk. Találgathatnánk ki lenne előbb rosszul... A következményekkel sem lehetünk tisztában. Én pedig nem akarom megnehezíteni senkinek sem az életét, mert ehhez egyszerűen nincs jogom.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyVas. Okt. 12, 2014 9:23 pm

Jo volt vegre latni ot. Igazan ram fert. Aztan pedig nagyon orulok annak, hogy a multkori vitank utan ilyen jol kibekultunk. Azota megkapja a megigert napi 15 perc vecsegesemet. Bar azt meg soha nem mondtam, hogy miert zavart mindog annyira mikor a kezei vandorutra tertek... Azt senki sem tudja, majd talan elfogom neki mondani.
Megvarom amig az utolso egyetemi hallgato is kimegy a terembol majd huncutul elmosolyodok mikor Aaron atkarolja a derekamat es megcsokol.
- Tudod csak erre jartam. Mert nagyon hianyoztal. - felelem neki kedves hangnembe mikozben atkarolom a nyakat es megcsokolom ot ujra.
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptyVas. Okt. 12, 2014 9:09 pm


Clarissa & Aaron

 - Szia... Khm, akarom mondani Clarissa, netalán lenne valami, ami nem volt érthető az anyaggal kapcsolatban? Esetleg lenne valami kérdése? - Kerültem meg a tanári asztalt, hogy közelebb léphessek hozzá. Nem találkoztunk... Egy ideje. Viszont iszonyú nehéz volt egy pillanatra sem elveszni a pillantásában, de akkor könnyen lehet, hogy az egyik hallgatómnak kellett volna megrugdosnia, hogy visszatérjek a jelenbe. Meglepő volt, hogy ellátogatott az előadásomra, így kissé, még inkább a nehezemre esett nem Őt figyelni, de szerencsére tudok uralkodni magamon.
- Ha mindig így fogsz rám nézni, amikor előadok zavarba fogsz hozni... -  Türelmesen megvártam, amíg mindenki, az összes hallgató kiszállingózott a teremből, csak mi maradtunk kettesben, odasétáltam az ajtóhoz és zavartalanul becsuktam. Végre... Egy kis szusszanásnyi idő, ami általában kényelmesen elég szokott lenni egy kávéra, de most nem a koffein az, ami elsőként az eszembe jutott. Sőt, most inkább lemondok a kávéadagomról. Miután végre kettesben maradtunk kihasználtam a kínálkozó alkalmat arra, hogy megcsókolhassam a barátnőmet, miközben karjaimat a dereka köré fontam.
- Mi járatban? Épp csak erre jártál vagy... Hiányoztam? - Szeretek kacérkodni, vele különösen imádok. Csak az a kár, hogy vannak még ma előadásaim, így kizárt, hogy most megtudok lógni. Viszont ha eddig nem tettem volna eléggé egyértelművé, hogy mennyire örülök, hogy láthatom szorosabbra fontam össze karjaimat, hogy fel bírjam emelni néhány centire a padlótól és újra ajkaira tapadtam.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem EmptySzomb. Okt. 11, 2014 4:53 pm

Aaron & Clarissa
...
Már vagy 1 hét eltelt azóta, hogy Aaronnel meg volt az első nagy vitánk. Ami az egészben a legjobb és aminek a legjobban örülök az az, hogy még aznap este kibékültünk. Nem tudtam volna úgy elaludni, hogy össze vagyunk veszve. Nem szeretek össze veszni valakivel, és pont ezért örültem annak, hogy minden helyre jött köztünk.
- Anya, apa! Elmentem a Hollisra. Majd jövök. Sziasztok! - mondtam mikor arcon pusziltam őket és felkaptam a kabátomat magamra, majd elindultam a Hollisra. Szükségem van arra, hogy Aaront végre láthassam. Még akkor is ha csak a padból, de látom őt, a szemeibe tudok nézni és halványan elmosolyodni. Hát igen... Ilyen egy óra Aaron Westonnal.
Nemsokkal később oda is értem, még pont időben. Besétáltam a terembe majd leültem a helyemre. Az egyik lány mellett ülök, aranyos, jól össze barátkoztam vele. Már csak abban reménykedek, hogy óra végén nem fog pár lány oda menni hozzá flörtölni. Mert általában ez szokott lenni, bepróbálkoznak a tanár úrnál.
Az óra nyugalmasan eltelt, próbáltam nem Aaronre nézni, mert egyből elpirultam volna vagy egyből elvigyorodtam volna, nem tudom miért vagyok ilyen. Eddig soha nem voltam zavarba, de hát ezt teszi az emberrel a szerelem. Óra végén össze pakoltam majd mikor mindenki kiment a teremből oda sétáltam a tanári asztalhoz.
- Szia. - mondom neki kedvesen.


• rövid lett, sorry :/ • ©
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




35-ös előadóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: 35-ös előadóterem   35-ös előadóterem Empty

Vissza az elejére Go down
 

35-ös előadóterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Intézmények :: Hollis Egyetem-