Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 Calliope Stephenson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Calliope Stephenson  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calliope Stephenson    Calliope Stephenson  EmptySzer. Okt. 01, 2014 3:06 pm



Elfogadva!


Kedves Call!
Valahogy sejtettem azt, hogy jó karakterlapot hozol össze és nem is tévedtem! A PBdet imádom, így eleve pozitívan álltam hozzá a karakterlapodhoz. A történet már az első mondattól megfogott, élveztem az olvasását. Nagyon jó kis történetet hoztál össze, tetszik. Smile AZ pedig, hogy van egy gyereked... Nagyon kis aranyos.  Cuki  Menj foglalózni és irány a játéktér. Smile
Vissza az elejére Go down
Calliope Stephenson
Ordinary people
Calliope Stephenson

• Tartózkodási hely : Rosewood
• Humor : akad bőven.
• Hozzászólások száma : 3
• Join date : 2014. Sep. 29.

Calliope Stephenson  Empty
TémanyitásTárgy: Calliope Stephenson    Calliope Stephenson  EmptyHétf. Szept. 29, 2014 4:53 pm

Calliope Stephenson


Ne vedd túl komolyan az életet! Úgysem éled túl.



Mindig mindenki felelőtlennek tart, hiszen mindig mindenbe úgy fogok bele, hogy azt végig sem gondolom. Az ilyen döntésekért általában keményen meg is szoktam fizetni, de olyan is van, mikor roppant jól sül el az, amibe belekezdek. Ezenkívül talán makacs és túl hiszékeny is vagyok. Naivságom már egészen kislány koromban kibontakozott, nem hiába hitették el még azt is, hogy a Mikulás létezik. Ha nem lennék 21 éves, és lenne aki ajándékot vegyen decemberben, akkor talán még most is szentül meglennék győződve arról, hogy valahol Lapföldön ott él a nagy szakállas öreg. Sokan tartanak magányosnak is, főleg mióta a nagyim meghalt, de az igazság az, hogy egy cseppet sem érzem, sőt nem is éreztem magam soha annak. Sőt... azt hiszem bátran kijelenthetem, hogy szeretek egyedül lenni. 5 hónappal ezelőtt életet adtam a világ legcsodálatosabb kislányának, és az a csöppség segített teljesen más szemmel nézni a világot. Talán a 21 évem során, most először viselkedek úgy, mint akinek igenis komoly tervei vannak a jövőre nézve. A lehető leghamarabb munkát keresni és a lehető legtöbb dolgot megadni a kicsinek.
Hosszú, hullámos hajam van, a szemem színe pedig olyan szürkés kék. Meg nem mondanám, hogy kire hasonlítok, mivel, hogy nem volt szerencsém megismerkedni a szüleimmel, de a nagyi szentül állítja, hogy az édesanyámra. Hiszek neki. A magasságommal és a súlyommal tökéletesen meg vagyok elégedve, és szerintem maradjunk is ennyiben. A szülés egyáltalán nem látszik rajtam, többnyire visszanyertem azt az alakomat, ami még azelőtt volt. És ennek örülök, mert mivel teljességgel divat mániás vagyok, így nem lett volna nyerő elveszítenem a formámat. Épp elég volt 9 hónap, ami alatt igazi elefántnak éreztem magam. De megérte.



Becenév: Lio
Születési hely, idő: Rosewood, 1993. július 12.
Avatar: Candice Accola
Csoport: Ordinary People
Érdeklődési kör: divat, művészet
Kapcsolat a családdal: Az anyám meghalt a születésemnél, a bátyám és én az apánkkal maradtunk, akinek az egyetlen és fő dolog az életében az alkohol volt. 6 évvel a születésem után a nagyi magához vett engem és az akkor 11 éves bátyámat. Az apánkkal ezután teljesen megszakadt a kapcsolatunk, semmit sem tudok róla még a mai napig sem. 5 évvel később a bátyám öngyilkos lett, így a nagyival ketten maradtunk még jó néhány évig. De aztán sajnálatos módon őt is elvitte az öregség, így én már 17 éves koromban megtapasztaltam azt, hogy milyen mikor egyedül kell leélned az életed. 5 hónappal ezelőtt legalábbis még teljesen egymagam voltam, amíg aztán életet nem adtam a világ legszebb kislányának. Daisy jelenti számomra a boldogságot. Ja és persze ne feledkezzünk meg a kislányom apjáról sem, akinél jelen pillanatban lakom, mivel más választásom nem igazán van. De erről majd később...



C. - 18 - van - nincs


Az ölembe tartom a kis csöppségemet és nézem ahogyan alszik. Annyira tündéri, és bár nem szívesen mondom ezt, de hasonlít az apukájára. Talán nem volt jó ötlet a James nyakára jönni, mivel a teherbe esésem után kijelentette, hogy neki nincs szüksége gyerekre, de mi mást tehettem volna? A nagy házát elárverezték, mivel semmi mást nem hagyott rám az öreglány, csak rengeteg adósságot. Nekem meg nem volt pénzem, hogy mindent törleszteni tudjak és hát... így jártam. De nem mehettem egy 5 hónapos csöppséggel az útra, így az egyetlen megoldás James Cobbald maradt, akinek bánatára más megoldása nem maradt: be kellett minket fogadnia. Ennek már három napja, és a napok alatt nagyon is úgy tűnt, mint aki meggondolta magát és talán mégis tudná szeretni az én picinyemet. Sőt, még azt is kijelentette, hogy hajlandó lesz a nevére venni. Ezt azonban még kell fontolnom, mert én sem igazán tudom, hogy mit akarok. Valamikor szerettem azt az embert... sőt, talán még most is szeretem. De olyan régen volt már az, amikor ennyire közel voltunk egymáshoz, mint az elmúlt három napban. Én pedig a kicsimnek mindig is olyan életet képzeltem el, amilyen nekem sosem jutott. Egy szerető anyát és apát, akiket nem csak a gyerek köt össze, hanem valóban, teljes szívből szereti egymást. Mint ahogyan régen is volt James és köztem. Régen, amikor még nem volt Daisy. Nem hiába van az a mondás, hogy az első szerelmedet sosem tudod elfelejteni. Mert tényleg nem voltam rá képes, és most csak még nehezebb. Főleg, hogy attól rettegek, hogy majd különböző csajokat fog ide felhordozni, és nekem végig kell hallgatnom, hogy mit művelnek el. Azt már nem! Az én gyerekemnek nem lehet semmilyen pótmamája, nem osztozom ezen a szerepen.
Ahogyan leülök a kicsivel az ölemben a kanapéra, Ő egyből kinyitja a szemét és rám néz. Mosolyog, nekem pedig akaratom ellenére is össze gyűlik a szememben a könny. Soha életemben nem éreztem még ennyire boldognak magam, mint az elmúlt 5 hónap alatt. Ez a kicsi minden űrt betölt, ami bennem van. A szüleim hiányát, a bátyám öngyilkosságát, és a nagyim halálát. Na meg persze ne feledkezzünk meg arról se, amit James hagyott bennem. Sosem gondoltam volna, hogy egy ilyen pici lény, ami egy puszta mosolyával könnyeket tud csalni bárki szemére, ennyi mindenkit tud képviselni egyszerre. Pedig még csak beszélni sem tud. Jobb kezemmel az övéhez nyúlok, mire megszorítja a mutató ujjamat. Halkan nevetek és közelebb húzom magamhoz a picinyem. Egy puszit nyomok a homlokára, Ő pedig ásít egyet. Mosolyogva figyelem, aztán dúdolni kezdem azt a dalt, amit nekem is mindig a nagyi dúdolt, hogy el tudjak aludni. Felhúzom a lábamat a kanapén, a még nem túl mélyen alvó babámat a hasamra fektetem, közben pedig ölelem és tartom, hogy le ne essen. És várom, hogy James végre haza jöjjön. Várok és várok, miközben engedek az álmosságomnak és behunyom a szememet, engedve az álom világának.  


Vissza az elejére Go down
 

Calliope Stephenson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Karakter sarok :: Elfogadott karakterlapok :: Ordinary people-