Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 Folyosó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó EmptySzer. Okt. 08, 2014 3:00 pm

Joel & Clarissa
...
A tanulás mellett végre van egy kis szabad időm így hát oda mehetek ahova csak akarok. Végre megszabadultam a sok sulis cucctól és kiszellőztethetem a fejemet, és nem is kell más számomra, mint Aaron. Hiányzik a szerelmem és én még most beérném azzal is, hogy beülök az egyik előadására és nézem ahogy beszél. Bár azért néha dühös szoktam lenni rá mikor felszólít, hogy oldjam meg az adott egyenletet, példát. Pedig pontosan jól tudja, hogy nem a tanulás miatt járok be, de áááh mindig felszólít, a szemében pedig látszik, hogy jól szórakozik. De kit álltatok, nem tudok és nem is akarok rá haragudni.
- Öhm... Matekra jöttem, de a tanár szerintem nem bánja ha most ki hagyok egy órát. És pluszba még jól is esne egy kávé, ma még nem ittam. - mondom mosolyogva majd átadom neki a könyveket. Ő az egyetlen tanár akit tegezek, de csak azért, mert ő ezt kérte. Ennek mondjuk nagyon örülök, mert eléggé nehezen megy nekem a magázás.


• bocsi, hogy rövid lett Sad©
Vissza az elejére Go down
Joel Hamlock
Teacher
Joel Hamlock

• Foglalkozás : Writer, teacher
• Tartózkodási hely : Rosewood
• Humor : Genius
• Hozzászólások száma : 18
• Join date : 2014. Sep. 20.
• Age : 36

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó EmptySzomb. Okt. 04, 2014 3:40 pm


Clar & Joel
ξ hello Clar


Elkéstem. Nem volt szándékos. Az egész Spikekal kezdődött még reggel. Alig tudtam visszarángatni a reggeli sétából, tisztára megbolondult. Ezért már eleve későn indultam a megbeszélésre a forgatókönyvíróval, aki a szövegkönyvet készíti a regényemből. Ezért elhúzódott a megbeszélés, aminek a következtében későn értem haza. Összeszedtem a cuccaimat, hogy bemenjek az egyetemre és megtartsam a kreatív írás kurzust. És persze innen is elkéstem, de szerencsére a hallgatók ettől nem kaptak szívbajt és nem is ragaszkodtak ahhoz, hogy sokkal tovább tartsuk az órát – ledolgozva a késést – hanem inkább adtam fel nekik olvasnivalót. Utána még beszéltem néhány diákkal is és mire mindennel végeztem, már jócskán benne járok a délutánban. Nem tervezek mára már semmit – épp elég mozgalmas és sűrű volt már a napom – csak egy kávéra vágyom és arra, hogy utána hazaessek, vacsorázzunk Jennyvel, majd egy pohár vörösborral a kezemben leüljek a kandalló elé és olvassak. Tudom, nagyapós terv, de tekintve, hogy egésznap úgy loholtam mindenfelé, mint egy ló, ennyi azt hiszem jár. Bár lehet az olvasást lecserélem arra, hogy felhívom Lizt mit csinál és ha nincs programja, akkor kitalálhatunk valamit. Szóval még képlékeny a dolog.
Megint felkapom a dolgaimat és már megyek is a parkoló felé, amikor az egyik sarkon belegyalogolok valakibe vagy ő belém, ez most nem teljesen biztos.
- Elnézést! Jól van? – kapok a lány után, hogy nekem seggre ne üljön, mert az elég rossz lenne. Nem akarom, hogy szegény elvágódjon itt nekem és ha már nem érzem úgy, hogy veszélyben lenne, akkor elengedem. Nagyjából ekkorra hallom meg a nevem
- Igen, én. Te pedig… – egy pillanatban beletelik, mire felidézem a nevét, azt hiszem Jennyvel osztálytársak, de ha nem, akkor is a középiskolából rémlik nekem.
- Clar? Hát te? – meglepő, hogy itt találom, de végül is számtalan oka lehet annak, hogy az egyetemre jött be. Leguggolok, hogy összeszedjem a cuccaimat.
- Egyetemi előkészítőre jársz? Ide szeretnél jelentkezni? Milyen szakra? – érdeklődöm meg tőle és ahogy megvan mindenem, úgy állok fel a lánnyal szemben.
- Vagy idejár egy ismerősöd? – akár ez is lehet. Bár nem tartozik rám a dolog. Mondjuk, ha nem akarja elárulni, hogy miért van itt, nem erősködök, csupán érdeklődöm.
- Épp egy kávéra vadászom. Kérsz te is? Vagy sietsz? – ha már úgyis arra tartok, akkor gondoltam megkérdezem kér-e, ha nem, akkor sincs semmi.

zene: amit hallgatsz | megjegyzés: bocs, hogy ennyit kellett várnod! | szószám: ide | ©


Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Folyosó   Folyosó EmptyVas. Szept. 28, 2014 6:49 pm

Joel & Clarissa
...
Kezd elegem lenni abból, hogy bármit csinálok A mindig tudja mikor lepjen meg egy üzenettel... Kezdek kiborulni tőle, nem is értem, hogy Ariáék ezt hogy bírják. És egyeltalán engem ez a személy miért zaklat? Mit vétettem ellene?! Aztán ha e miatt nem kéne aggódnom akkor itt van az a bizonyos tanár a Hollison akivel elméletileg együtt járok. Vagy nem is tudom, hogy mi van köztünk... Azt tudom, hogy nem derülhet ki a kettőnk kapcsolata, mert akkor őt kirúgják és azt nem akarom. Nem akarom tönkre tenni az életét. Nagyon szeretem őt.
Mivel mostanában nem sokat találkoztam a szerelmemmel ezért úgy döntöttem, hogy bemegyek a Hollisra. Ma lemondtam egy programot Hanna-val majd beszálltam a kocsiba és elvezettem az egyetemig. Remélem nincs ma órája, vagy legalábbis most szünete van, mert már nagyon hiányzik a közelsége és az, hogy megöleljen.
Ilyen gondolatok közepette sétálgattam a folyosón mikor neki mentem valakinek, annak a kezéből pedig kiesnek a könyvek/füzetek. Reflex szerűen hajolok le, hogy felszedjem a dolgokat.
- Oh, ne haragudjon. Nem figyeltem eléggé oda. - mondom miközben felnézek az arcra. - Joel?! - kerekedik el a szemem mikor felismerem őt. Még régebben találkoztam vele a gimiben. Nem is tudom, hogy most mit kereshet itt.


• bocsi, hogy rövid lett Sad©
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó Empty

Vissza az elejére Go down
 

Folyosó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Intézmények :: Hollis Egyetem-