Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 Charles Hemsworth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Spencer Hastings
Liar
Spencer Hastings

• Foglalkozás : △ Finding out who's A
• Tartózkodási hely : △ Rosewood
• Humor : △Maybe
• Hozzászólások száma : 233
• Join date : 2014. Aug. 13.

Charles Hemsworth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charles Hemsworth   Charles Hemsworth EmptyVas. Szept. 21, 2014 8:21 pm



Elfogadva!


Előszöris engedd meg, hogy üdvözöljelek köztünk, Charles! Cool  Amint belekezdtem az et-d olvasásába, már akkor sejtettem, hogy tetszeni fog az írásod! Hm.. te kis önző, karrierista nőcsábász!  Vérmes kombináció! :3 Nehéz a szülők elvárásainak megfelelni, ezt én is tudom, mint Hastings csemete, de ahogy látom, te egész szépen kijátszod őket!  Wink Na de, nem is tartalak fel tovább, nyomás foglalózni, majd játszani! Illetve, azért Arielle-ről se feledkezz meg!  Wink
Érezd jól magad minálunk!!
Vissza az elejére Go down
Charles Hemsworth
Ordinary people
Charles Hemsworth

• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Humor : Érdekelne?
• Hozzászólások száma : 21
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 37

Charles Hemsworth Empty
TémanyitásTárgy: Charles Hemsworth   Charles Hemsworth EmptyVas. Szept. 21, 2014 8:01 pm

Charles Hemsworth


"Living easy, living free, season ticket on a one way ride askin' nothing"



Most nem csak poénkodsz, igaz? Kezdésnek a látszatot vetném fel. Tökéletes vagyok, ami persze nem igaz, mert nagyon is elevenen vagyok, hibázok, sokszor vagyok önző, férfiasan nyűgös és elviselhetetlen, bizalmatlan, viszont megbízható, szavatartó vagyok, sokszor nyers, de egyenes. Amit nem bírok... Ha egy nő hisztizik, fecseg, ha a dolgok irányítása kicsúsznak a kezeim közül, ha valaki mindenáron keresztbe szeretni tenni vagyis hátba támadni. Vannak helyzetek, amikor már bosszantóan nyugodt vagyok és vannak azok a helyzetek, amikor nagyon gyorsan dühös leszek és eléggé haragtartó tudok lenni. Ez pedig már a látszat mögött volt.
Íriszeim csábítóan kéklenek, amit szeretek is kihasználni, eredeti hajszínem szőke, ami nyáron látszik csak meg leginkább, mivel akkor egészen kivilágosodik. Mintegy 180 cm magas vagyok, testalkatomat tekintve pedig igen csak megmutatkozik a sok sport és edzés, még ha nincs is mindig túl sok szabadidőm. Abban épp nem bővelkedem... Egyedüli ruhadarab, amit rühellek viselni az a nyakkendő, mégis van egy nő az életemben, aki képes rám erőszakolni, még ha meg is fulladok benne, akkor is. Amit még valósággal képtelenség, lehetetlen felvetetni velem színekben az a piros, ibolya, levendula és társai. Így gondolom már nem fogsz meglepődni, ha azt mondom, hogy rettenetesen válogatós vagyok, vagy finnyás. Viszont a megjelenésem mindig szemtelenül tökéletes, ezt még Arielle sem tudná letagadni.



Becenév: Chuck
Születési hely, idő: 1987. 04. 27, Rosewood, Pennsylvania
Avatar: Kellan Lutz
Csoport: Ordinary People
Érdeklődési kör: Haverok, Buli, Fanta azaz Nők, Pia, Szex
Kapcsolat a családdal: Ha tudnám olykor letagadnám őket, de hát nem tehetem meg. Ez van... Szóval, elviselem őket nincs más választásom alapon.



Caro - 20 - passz - -


- Mikor komolyodsz már meg fiam? - Ha eddigi életem során mindig a kezembe kaptam volna egy ötven centest valahányszor ezt a kérdést hallottam mostanra már biztosan egy kisebb vagyonra tettem volna szert, méghozzá erőfeszítések nélkül. Mégis alaptalannak érzem a feltevést, amivel az apám szembe állított. Huszonhét éves vagyok. Nagyjából ennyi ideje... na jó, mondjuk úgy megközelítőleg húsz éves szívja a véremet, naponta eszembe véste, hogy nekem mindenben meg kell felelnem az elvárásainak... "Azért mert te az én fiam vagy!" Hogy egész pontos legyek. Ő már megtette, amit tudott. Én is megtettem mindent, amit csak kért tőlem. Nem néztem semmit és senkit csak cselekedtem. Most rajtam a sor, hogy szabályokat állítsak fel, a saját korlátaimat. Azt hiszem elég nagyfiú vagyok már...
- Komoly voltam. Ennél komolyabb már nem is lehettem volna az utóbbi huszonhét évben, apa. - Nem értem mégis mit vár tőlem. Egyedüli férfiként fenn tartottam és tovább vittem a család jó hírét, megfeleltem az igényeknek, néha talán még túl jó munkát is végeztem. Azt hiszem ideje szabadságot kivennem és bepótolnom mindazt, amiről úgy vélem kimaradt a húszas éveimből, mert nem tartottam eléggé fontosnak ahhoz, hogy időt szakítsak rá. Egy karrierista, egoista tahó vagyok meglehet, de rettenetesen unok már másodhegedűs lenni.
- Még sincs melletted senki. Igazán megállapodhatnál valaki mellett. Véleményem szerint Arielle pont megfelelne arra a célra, hogy megnősült végre. Csinos, elbűvölő, jól nevelt, intelligens lány. Legyen eszed fiam, abban a nőben minden megvan, amire csak vágyhatsz. - Iszonyúan a nehezemre esett lenyelni a gondolataimat, ami majdnem kibukott belőle, hogy akkor akár el is vehetnéd. Nem beszélve arról, hogy Arielle koránt sem az a lány az életemben, akinek hiszik, csupán csak egy amolyan bérelt barátnő, hiszen minden egyes alkalomért szép kis összeget, amit velem tölt és az oldalamat díszíti. Ezen felül alig tudok róla többet annál, mint amennyit ezeken az összejövetel elárult magáról.
- Khm... Nos, ha titeket ez ennyire foglalkoztat és boldogabbá tenne, ha Arielle ujját a közeljövőben egy jegygyűrű ékesíteni... Meggondolom. - Arielle valóban minden kritériumnak megfelelne a szemebe. Lényegében csak ennyi, amiben biztos vagyok, hogy gyönyörű és igen, vele eltudnám képzelni a minden napokat, csakhogy őt pontosan amiatt tartom magam mellett, hogy erre ne kerülhessen sor, de ugyanakkor a nagyra tartott családom is befogja a száját. Egyáltalán nem hiányzik, hogy minden héten más-más előkelő család kicsi lányát akarják rám tukmálni és arról keljen litániákat hallgatnom egy-egy unalmas vacsora mellett, hogy a gyerek milyen jól mutatnak egymás mellett. Rosszul vagyok... De legalább efelől bebiztosítottam magam.


Vissza az elejére Go down
 

Charles Hemsworth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hemsworth villa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Karakter sarok :: Elfogadott karakterlapok :: Ordinary people-