Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 Ismerd meg az oldal Staff tagjait!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Adrianne Jane Davis
Ordinary people
Adrianne Jane Davis

• Foglalkozás : Egyetemi hallgató
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Humor : > Csípős
• Hozzászólások száma : 15
• Join date : 2014. Oct. 24.
• Age : 33

Ismerd meg az oldal Staff tagjait! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerd meg az oldal Staff tagjait!   Ismerd meg az oldal Staff tagjait! EmptyCsüt. Okt. 30, 2014 9:49 am

Én pedig gondolkodtam egy ideig Ezra karakterén, de le is vagyok maradva a sorozattal, mint a borravaló, plusz még sosem voltam filmbeli, sorozatbeli karakterrel, pedig biztosan nem nagy kunszt, de elnézve, hogy eddig még nem sokan kerültek megalkotásra, ami azért kár, de ezek szerint nem csak nekem vannak kételyeim Razz
Vissza az elejére Go down
Aria Montgomery
Liar
Aria Montgomery

• Foglalkozás : § tanuló
• Tartózkodási hely : § Rosewood
• Humor : § akad
• Hozzászólások száma : 47
• Join date : 2014. Aug. 13.
• Age : 28

Ismerd meg az oldal Staff tagjait! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerd meg az oldal Staff tagjait!   Ismerd meg az oldal Staff tagjait! EmptySzer. Okt. 29, 2014 7:31 am

Adrianne Jane Davis írta:
Először is jót nevettem a nutellán. Bár nem hozzám szólt a kérdés azért megjegyezném, hogy meg sem tudom mondani mikor ettem utoljára, szóval ha valaki azt akarja, hogy örüljek neki, akkor bátran csöngessen be egy nutellával. Én pedig nagyon fogok örülni a látogatásnak. Very Happy  Na szóval, ezt nem hagyhatom ki... Engem viszont akkor az érdekelne, hogy a kedves Staff tagok miért éppen azok, akik. Aria miért pont Aria? Alison miért éppen Alison karakterét választotta? Spencer miért Spence? Bár azt hiszem nekem is Spencer karaktere a legszimpatikusabb. De ez persze csak egy vélemény. Mindegyik sorozatbeli karakter érdekes és mindegyikben más és más fog meg minket. Titeket mi fogott meg bennük, amiért Ők lettetek? Kíváncsi vagyok... *-*

Hát szívem szerint először én is Spencer lettem volna amikor hívtak, hogy segítsek az oldalban de aztán mivel már őt lecsapták a kezemről gondolkodtam és Aria a második legszimpatikusabb a számomra. Imádom az öltözködését a dolgokhoz való viszonyulását és a szerelmét Ezra iránt és jobban belegondolva nem bánom, hogy nem lehettem Spencer mert egyre jobban érzem, hogy ragaszkodom a karakteremhez és egyre jobban át tudom érezni őt. ( :
Röviden talán ennyi...

Nutellát pedig még február környékén ettem utoljára. :DDD
Vissza az elejére Go down
Adrianne Jane Davis
Ordinary people
Adrianne Jane Davis

• Foglalkozás : Egyetemi hallgató
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Humor : > Csípős
• Hozzászólások száma : 15
• Join date : 2014. Oct. 24.
• Age : 33

Ismerd meg az oldal Staff tagjait! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerd meg az oldal Staff tagjait!   Ismerd meg az oldal Staff tagjait! EmptyVas. Okt. 26, 2014 11:06 am

Maximálisan. Very Happy  Én azért örülök, hogy nem Mona lettél, sőt... Mona egy buta minden lében kanál undok picsa, akinek csak a látszat a fontos. Nem lett volna jó választás. Spence meg egy kis okoska, de nekem is Ő lenne a legszimpatikusabb, viszont Ő sem mindig az eszével gondolkodik és cselekszik, de így izgalmasabb a karaktere. Very Happy  Noel meg csak... Noel. Róla azt hiszem nem is kell semmit mondani. A látvány magáért beszél.
Vissza az elejére Go down
Spencer Hastings
Liar
Spencer Hastings

• Foglalkozás : △ Finding out who's A
• Tartózkodási hely : △ Rosewood
• Humor : △Maybe
• Hozzászólások száma : 233
• Join date : 2014. Aug. 13.

Ismerd meg az oldal Staff tagjait! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerd meg az oldal Staff tagjait!   Ismerd meg az oldal Staff tagjait! EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:39 am

Adrianne Jane Davis írta:
Először is jót nevettem a nutellán. Bár nem hozzám szólt a kérdés azért megjegyezném, hogy meg sem tudom mondani mikor ettem utoljára, szóval ha valaki azt akarja, hogy örüljek neki, akkor bátran csöngessen be egy nutellával. Én pedig nagyon fogok örülni a látogatásnak. Very Happy  Na szóval, ezt nem hagyhatom ki... Engem viszont akkor az érdekelne, hogy a kedves Staff tagok miért éppen azok, akik. Aria miért pont Aria? Alison miért éppen Alison karakterét választotta? Spencer miért Spence? Bár azt hiszem nekem is Spencer karaktere a legszimpatikusabb. De ez persze csak egy vélemény. Mindegyik sorozatbeli karakter érdekes és mindegyikben más és más fog meg minket. Titeket mi fogott meg bennük, amiért Ők lettetek? Kíváncsi vagyok... *-*
Nos, akkor én el is kezdeném a válaszadást.
Amióta nézem a sorozatot, Spence mindig is a kedvemceim közé tartozott.  love Mindig is odavoltam a furfangosságáért, remek beszólásaiért, főleg azokért amiket Hanna-nak címezett *-* No, meg a pasi választásait sem lehetne szó nélkül hagyni! Egyedül Alexért nem rajongtam túlzottan. Ő olyan semmilyen volt a szememben. Ám,Wren és Toby..  Cuki  Aztán az oldal létrejöttének pillanatában mikor el kellett döntenem, hogy kivel is jöjjek,először Spencer és Mona jutott  az eszembe. A két csajszi karaktere nagyban hasonlít az enyémhez. Mindkettőjükhöz hasonlóan én is kaptam már hideget s meleget a gimis éveim alatt, amiken meg kellett tanulnom túllépni. Bár, engem nem egy A nevezetű egyén  "kínzott" az idegesítő üzeneteivel, hanem sokkal inkább egy hús, vér emberi lény. Ha lehet egyáltalán embernek nevezni az ilyet..  Neutral
És, akkor ezzel át is térnék a második karakteremre, aki valamiféle csoda folytán szintén sorozatbeli! Őt a közemberek csak Noel szexi Kahn-ként szokták emlegetni Cool Éles váltás volt Spence után, tudom, dehát ilyen is kell. Hogy a te szavaiddal éljek, Spence okos, Noel meg egy paraszt xD Pontosan! Talán ezért is esett rá a választásom.. Hiszen, ha jobban belegondolunk, egy bunkó parasztot egyáltalán nem nehéz megformálni.  Legalábbis elsőre ezt a következtetést vontam le. Ám, az éremnek mindig két oldala van, vagyis semmi sem olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik. Én pedig azon leszek, hogy Noelból kihozzam a maximumot! (És ezuttal nem a hódításainak számára céloztam xD) Én, mint user utálom a hozzá hasonló parasztokat, illetve valahogy soha nem értettem, hogy mit élvezhetnek annyira abban, hogy mások életét tönkreteszik.. Erre a kérdésemre talán most választ kaphatok, úgy hogy belebújok a legbunkóbb fatuskó bőrébe Rolling Eyes
Remélem sikerült kielégítő választ adnom a kérdésedre Cuki
Vissza az elejére Go down
Adrianne Jane Davis
Ordinary people
Adrianne Jane Davis

• Foglalkozás : Egyetemi hallgató
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Humor : > Csípős
• Hozzászólások száma : 15
• Join date : 2014. Oct. 24.
• Age : 33

Ismerd meg az oldal Staff tagjait! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerd meg az oldal Staff tagjait!   Ismerd meg az oldal Staff tagjait! EmptySzomb. Okt. 25, 2014 8:56 am

Először is jót nevettem a nutellán. Bár nem hozzám szólt a kérdés azért megjegyezném, hogy meg sem tudom mondani mikor ettem utoljára, szóval ha valaki azt akarja, hogy örüljek neki, akkor bátran csöngessen be egy nutellával. Én pedig nagyon fogok örülni a látogatásnak. Very Happy  Na szóval, ezt nem hagyhatom ki... Engem viszont akkor az érdekelne, hogy a kedves Staff tagok miért éppen azok, akik. Aria miért pont Aria? Alison miért éppen Alison karakterét választotta? Spencer miért Spence? Bár azt hiszem nekem is Spencer karaktere a legszimpatikusabb. De ez persze csak egy vélemény. Mindegyik sorozatbeli karakter érdekes és mindegyikben más és más fog meg minket. Titeket mi fogott meg bennük, amiért Ők lettetek? Kíváncsi vagyok... *-*
Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Ismerd meg az oldal Staff tagjait! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerd meg az oldal Staff tagjait!   Ismerd meg az oldal Staff tagjait! EmptyVas. Szept. 28, 2014 7:14 pm

Vania Grace Lacourt írta:
Minden vágyam, hogy tudjam, a drága Staff mikor evett utoljára nutellát *____* Tehát...?

Most vettem észre, hogy tartozom egy válasszal. Very Happy
Először is, nem ilyen kérdésre gondoltam, de mindegy... Rolling Eyes Very Happy
Amúgy pedig vagy úgy 2 héttel ezelőtt ettem nutit. *-*
Vissza az elejére Go down
Alison DiLaurentis
Liar
Alison DiLaurentis

• Foglalkozás : főállású hazug Δ
• Tartózkodási hely : egy lépéssel előtted Δ
• Humor : emészthető Δ
• Hozzászólások száma : 23
• Join date : 2014. Sep. 21.

Ismerd meg az oldal Staff tagjait! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerd meg az oldal Staff tagjait!   Ismerd meg az oldal Staff tagjait! EmptyHétf. Szept. 22, 2014 3:13 pm

Vania Grace Lacourt írta:
Minden vágyam, hogy tudjam, a drága Staff mikor evett utoljára nutellát *____* Tehát...?

Ááá imádom a nutellát. Ismerd meg az oldal Staff tagjait! 904960580 De három hónap múlva lesz egy cukorterhelésem, addig nem ehetem. Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad
Utoljára azt hiszem szeptember elején - augusztus végén ettem.. Rolling Eyes Very Happy
Vissza az elejére Go down
Spencer Hastings
Liar
Spencer Hastings

• Foglalkozás : △ Finding out who's A
• Tartózkodási hely : △ Rosewood
• Humor : △Maybe
• Hozzászólások száma : 233
• Join date : 2014. Aug. 13.

Ismerd meg az oldal Staff tagjait! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerd meg az oldal Staff tagjait!   Ismerd meg az oldal Staff tagjait! EmptyHétf. Szept. 22, 2014 2:09 pm

Vania Grace Lacourt írta:
Minden vágyam, hogy tudjam, a drága Staff mikor evett utoljára nutellát *____* Tehát...?

Hm, nem egy mindennapi kérdés, az biztos xD
Hát, én a részemről elég régen, sajnos, talán olyan júliustájt ehettem.. oO Már én sem emlékszem pontosan a dátumra! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vania Grace Lacourt
Teacher
Vania Grace Lacourt

• Foglalkozás : Énektanár, énekes
• Humor : laza
• Hozzászólások száma : 16
• Join date : 2014. Sep. 21.

Ismerd meg az oldal Staff tagjait! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerd meg az oldal Staff tagjait!   Ismerd meg az oldal Staff tagjait! EmptyHétf. Szept. 22, 2014 2:07 pm

Minden vágyam, hogy tudjam, a drága Staff mikor evett utoljára nutellát *____* Tehát...?
Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Ismerd meg az oldal Staff tagjait! Empty
TémanyitásTárgy: Ismerd meg az oldal Staff tagjait!   Ismerd meg az oldal Staff tagjait! EmptyVas. Aug. 31, 2014 7:21 pm



Ha lenne valamilyen kérdésed a Staff tagok felé, vagy lenne valami amit mindig is megszerettél volna tudni akkor írj ebbe a topicba egy kérdést, és mi válaszolunk. Smile
Ha az összes Staff tagnak címezed a kérdésed akkor a hozzászólásod elejére írd ezt: Staff. Ha pedig 1-1 Staff tagtól kérdezel valamit akkor a hozzászólásod elejére írd az adott nevet. Például: Clarissa, Spencer, Aria, Alison.

Nem egyszer volt az, hogy egy ilyen topicban láttam - másik oldalon természetesen - hogy hülyülős kérdések voltak feltéve stb. Persze nem vagyunk mi sem a viccek ellen, szimplán csak azt szeretném mondani, hogy ha ide írsz nekünk akkor nyugodtan kérdezz akár nagyon komoly dolgot is. Az oldalról, vagy akár rólunk is, hogy megismerjetek minket. Smile

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Ismerd meg az oldal Staff tagjait! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerd meg az oldal Staff tagjait!   Ismerd meg az oldal Staff tagjait! Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ismerd meg az oldal Staff tagjait!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Kikapcsolódás :: Játékok-