Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 Kelly Treedle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Spencer Hastings
Liar
Spencer Hastings

• Foglalkozás : △ Finding out who's A
• Tartózkodási hely : △ Rosewood
• Humor : △Maybe
• Hozzászólások száma : 233
• Join date : 2014. Aug. 13.

Kelly Treedle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelly Treedle   Kelly Treedle EmptySzomb. Szept. 27, 2014 8:30 pm



Elfogadva!


Üdv a fórumon, Kelly!  Cuki Az az arc, nem tagadom, nagyon szeretem a  pb alanyodat, Zoey Deutch-ot!  love Na de nem húzom én tovább a mézesmadzagot, inkább rátérek a karilapod értékelésére. Egy szó, mint száz, elnyerte a tetszésemet! Sikerült egy kerek egészet alkotnod, legalábbis én semmi kivetnivalót nem találtam benne. Rolling Eyes
Nem lehetett könnyű gyerekkorod, hiszen apa nélkül felnőni sosem egy leányálom, de ahogy látom, ez téged csak erősebbé tett! Sok sikert és kiartást kívánok neked, illetve azt, hogy legyen szép életed Rosewoodban! (Legalábbis a körülményekhez képest..)
Most meg irány lefoglalni a nevedet, titulusodat és azt a cuki pofidat, majd hódítsd meg a játszóteret! El vagy fogadva, érezd jól magad minálunk! Smile
Vissza az elejére Go down
Kelly Treedle
Truthful
Kelly Treedle

• Foglalkozás : ◢ diák
• Tartózkodási hely : ◢ Rosewood
• Humor : ◢ csak tojást ne lássak
• Hozzászólások száma : 7
• Join date : 2014. Sep. 23.
• Age : 28

Kelly Treedle Empty
TémanyitásTárgy: Kelly Treedle   Kelly Treedle EmptyKedd Szept. 23, 2014 7:19 pm

Kelly Annabell Treedle


what doesn't kill you makes you stronger



Fogalmam sincs, hogy hol kezdjem a személyiségem bemutatását. Nem igen szeretek ilyenekkel foglalkozni, mert egyszerűen lusta vagyok. Igen, ez az egyik legmegnyerőbb tulajdonságom, ami miatt férfiak ezrei hevernek a lábam előtt. Na jó, viccet félretéve muszáj elkezdenem másképp nem fogom befejezni. Nem tartom magam érdekes személynek, igaz megvannak a saját kis dolgaim melyek egyes embereknek érdekesek másoknak pedig unalmasak. A barátaim, már amennyi megmaradt, azok azt mondják, hogy jó fej vagyok, de fogalmam sincs, mennyire lehet hinni nekik. Szeretek megbújni a háttérben és onnan figyelni a dolgok menetét. Sosem voltam a társaság közepe, jó nekem a széle is mert ott is ugyanúgy figyelnek a másikra. Nevetek, viccelődöm és játszom, ha kell. Néha fejembe száll a bátorság és hangos, valamint kacérkodós leszek, olyankor levetem az álarcomat és kirúgok a hámból. 18 éven keresztül mindig mások érdekeit tartottam szem előtt, mindenkinek próbáltam segíteni ezért sokan azt mondták rám, hogy naiv vagyok, mert csak kihasználnak a többiek. Igazuk volt azoknak, de én nem hallgattam rájuk innen is látszik, milyen makacs vagyok. Határozottnak mondanám magam, kevés személynek a véleménye hat rám úgy, hogy megmásítsam a saját nézőpontomat. Mindent elkövetek az álmaim elérésének érdekében. Nem falom a férfiakat, volt egy-két kapcsolatom, de ennél komolyabb még nem. Nem sietek sehová, lehet még meg sem született életem szerelme… Akiket megkedvelek, azok különleges helyet foglalnak el a szívemben, vigyázok rájuk és féltem őket.

Kinézetemet amolyan átlagosnak mondhatnám. 163 centi magas vagyok, telt idomokkal, de elég karcsúnak mondható derékkal. Szeretem azt, hogy nem vagyok egy szál deszka, hanem van mit fogni rajtam. Arcom ovális alakú, amit barnás hajzuhatag keretez. Arcomon egyforma távolságra ülnek mogyoróbarna íriszeim.Hosszúkás, kicsit előre görbülő orrom van, valamint közepesen vastag ajkaim ékesítik kinézetemet. Ruházatommal sem tűnök ki igazán a többiek közül, de nem is ez a célom. Minél jobban tudok elvegyülni a többiek között, annál jobb. Szeretem a szűkszárú farmereket, a mintás felsőket és a tornacipőt. Nagy kedvenceim közé tartozik az iskolauniformis, amit legszívesebben minden iskolába bevezettetnék. Divatosan öltözködöm, de a kényelmet is szem előtt tartom, mert annál fontosabb nincs is.



Becenév: Kelly, Kels
Születési hely, idő: 1995.12.19, Bristol, Philadelphia
Avatar: Zoey Deutch
Csoport: Truthful
Érdeklődési kör: olvasás, madarak, festés, magazinok, kávézók
Kapcsolat a családdal: Sosem akartam nagy családod, így nem is volt rossz az, hogy csak az anyám, a kiskutyám és én éltünk együtt a hatalmas házban. Apám sosem jelent meg az ajtóban, de valahogy nem is hiányzott mellőlem. Édesanyám elmondása alapján egy szoknyapecér a drágaság, aki imádja meghódítani a nőket, lefekszik velük és ha netalántán gyerek is bejön a képbe akkor csak csekkeket hagy maga után. Utálom az ilyen embereket és csak jót tett nekem azzal, hogy nem lépett be az életembe, így az alakulhatott a saját módján.
Időközben édesanyám is megtalálta a boldogságot, a párja viszonylag kedves, okos, intelligens fiatalember, csak ne lenne annyira beleszerelmesedve a munkájába. Igen, emiatt kellett otthagynom mindent, de nem zavar, legalábbis már nem. Szeretem őket, elmennék velük a világvégére is és csak ez számít, nem?




Nerd - 18 - van - még nincs


Egy dolgot szeretnék megosztani a jelenlévő személyekkel, mégpedig azt, hogy az élet nem tökéletes. Korántsem az, ezért ne is törekedjünk a tökéletességre, ez nem is létezik. Nézzük csak a példákat melyeket felhozhatok:
1. Példa:
A testünk sem tökéletes, ránézésre minden szimmetrikusnak látszik, de ha jobban megfigyeljük, akkor rájövünk a csalásra. Egyik fül kijjebb áll, esetleg lejjebb van, az egyik szemünk kerekebb a másik vágottabb, talán kisebb, egyszóval tökéletlen. És akkor még nem is beszéltem azokról a dolgokról, amiket az ember megszeretne változtatni magán. Mellnagyobbítás, orrplasztika, zsírleszívás és hasonló retusálásokat végeznek el magukon, próbálva meg photoshoppolni az élet által kapott kinézetet. De ez nem minden alkalommal működik.
Térjünk rá a második példánkra, ami a család. Vannak tökéletesnek hitt családok, de az is lehet, hogy pont ott vannak a legnagyobb gondok. Mindenki úgy hiszi, hogy a két gyerek, anya és apa kombináció a legjobb, a legszebb és ehhez hasonlók, igen ám, de kívülről az alma is szépnek látszik belül meg lehet az egész rothad. Ez tökéletes lenne? Szerintem nem.
Arról nem is beszélve, hogy vannak a mások szerint tökéletlen családok amely egyetlen szülőből és a gyerekből áll. Most szeretném tisztázni, hogy ez nem hibás család, csak kicsi. Ennyi. Nekem se volt apám, és jobban belegondolva nem is hiányzik. Oké, nem Ő tanított meg biciklizni arra ott volt a nagybátyám, így nem éreztem a hiányát. De nekem nem is kéne egy olyan férfi, aki magasról letolja mi is van a gyerekével. A gyerekpénznek szívből örültem mikor a számlára jött, de ennyi a kapcsolatom vele, nem is kell több. Egy olyan emberrel, aki nem volt kíváncsi tizenakárhány évig rám. Szembeköpném, pedig tisztában vagyok vele mennyire tiszteletlenség ezt tenni.

Ezen két példa alapján én arra tudok következtetni, hogy az életünk nem tökéletes. Miért is lenne az? Hiszen a Sors nevezetű dolognak, amiben nem igen hiszek, nem az a szándéka, hogy gyerekjátékká tegye azt nekünk, hanem rendesen megakar viccelni minket, próba elé állít. Az életem, mert csak ezzel tudok példázni, újabb megpróbáltatáshoz ért el. Költözés. Egy új városba, tele új emberekkel, akik biztosan nem fognak tárt karokkal fogadni, hiszen ki is szeretne egy új személlyel kapcsolatba kerülni? Szóval, ha véletlenül magányosnak érezném magam, ami lássuk be hamar befog következni, akkor muszáj lesz megint ilyen filozofikus szöveget lenyomnom, puszta unalomból, hasztalanul. Amúgy tök rendben is lenne a költözés, szeretem az új helyeket, de most igazán nem jött jól. A másik iskolámban, Philiben minden olyan jól ment, pasi, barátnők, tökéletes irodalomtanár és ehhez hasonló dolgok. Most mindezt magam mögött hagyom, mert milyen lett volna az, ha elengedem anyámat az új férjével a nagyvilágba? Ja, hogy nem mondtam? Anya újraházasodott, van egy viszonylag elviselhető pasas az életünkbe, de én nem tudok apaként tekinteni rá, de az a jó benne, hogy nem is követeli. Sokkal inkább tekintem egy havernak, aki sajnos ágyba bújik anyával, mintsem egy nevelőnek. Szerencsére, gyorsan lekopogom, nincs fia így nem lép fel az a lehetőség, hogy szívatjuk egymást, majd véletlenül egymásba szeretünk, lefekszünk, hasonló dolgok. Az tönkretenné a családba vetett kicsiny kis hitemet. Nem vagyok vallásos.


Vissza az elejére Go down
 

Kelly Treedle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Karakter sarok :: Elfogadott karakterlapok :: Truthful-