Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyVas. Okt. 19, 2014 9:37 am

Halvanyan elmosolyodok majd megcsokolom ot es elveszem a kavet. Mindig ilyennek kepzeltem azt a bizonyos alom reggelt. A szerelmem mellett felkelni, csokolozni. Csak belerondit a sztoriba az, hogy senki nem tudja, hogy jarok valakivel. - kivetel az a 4 lany akiknek halas vagyok, hogy fedeznek -
- Jo lenne ha egyutt mennenk. - mondom mosolyogva majd beleiszok a kavemba. Hmmm jo eros, de legalabb felebredek.
- Hat... Aria is hasonlo hrlyzetbe van, mint en. Nem tudom ismered-e Ezrat. Jo fej, par evig o volt a tanarom. - mondon majd bemegyek a szobaba a kavemmal a kezembe es leulok a fotelbe. Szivem szerint egesz nap itt lennek.
Igaza van, egy oriasi koszonet jar Arianak es majd beszelni is fogok vele.
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyVas. Okt. 19, 2014 9:01 am


Clarissa & Aaron

- Egy kávé... Egy csókért. - Szerintem ez egészen jó, sőt visszautasíthatatlan ajánlat. Közelebb is sétáltam hozzá a bögrével a kezemben, hogy megkapjam a kora reggeli kávéért a fizetségemet. Igen... Most kedvem lenne visszamászni az ágyba, de csak vele, de ez veszett ügy. Én általában egy méregerős fekete kávéval szoktam ébredezni, mert csak attól tudok ténylegesen felébredni. De ma valahogy... Nem is tudom, mintha több kedvem lenne nekiindulni az egész napnak. Azt hiszem ma előbb bemegyek az egyetemre, késő délutánra pedig marad a megszokott program, mert a kutyusomat már megint kezdem elhanyagolni, még a végén irigykedni kezd. Nem arról van szó, hogy nem bírnék el két nővel, de jobb az, ha békesség van és nem morgunk egymásra.
- Elvigyelek egy darabon? - Ha már amúgy is mindkettőnknek fel kellett kelnünk, akkor indulhatunk együtt, akár mehetnénk is együtt.
- Egyébként a lányokkal is szoktam találkozni... Ariával többször is... Gondolom nem véletlenül. De azt hiszem, ha legközelebb összefutok vele jövök neki egy köszönettel. - A legkevesebb, amiért falaz nekünk. Ha pedig mi lebukunk, az csúnya lesz. Akkor pedig legalább egy köszönöm-öt nyögjek ki, amiért egy személynek nincsenek előítéletei velünk szemben. Nekem pedig azt hiszem vannak elképzeléseim miért nincsenek... Na igen. Én ismerem az Ő barátait, azokat az embereket, akik közel állnak hozzá. Ő viszont az enyémeket nem annyira... Ezen is szeretnék változtatni, mert tényleg azt akarom, hogy az életem része legyen.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzomb. Okt. 18, 2014 8:22 pm




Aaron + Clar

...

Tényleg! A nyakam... Teljesen elfeledkeztem róla, azt sem tudom, hogy ha otthon meglátják akkor hogyan, mivel magyarázzam ki magamat... Hisz nem mondhatom azt, hogy Aria átváltott kannibál üzemmódba és kiszívta a nyakamat. Azt pedig végképp nem mondhatom, hogy egy egyetemi tanárral bújtam ágyba aki a pasim. Egyszóval igazából nem mondhatok semmit, mert a helyzetből sehogy sem jönnék ki jól. Így hát amíg itt vagyok ki kell találnom valamit, hogy a suliban és otthon hogyan tudom eltakarni a szívást úgy, hogy ne legyen túl feltűnő.
- Valamit kitalálok, hogy hogyan takarjam el... - mondom miközben felé fordulok, majd átkarolom a nyakát és lágyan vissza csókolom mikor megcsókol. Még a rossz reggeleket is varázslatossá teszi számomra, bár a tudat, hogy nemsokára el kell mennem, és semelyikünk nem tudja, hogy mikor tudunk eltölteni kettesben még egy napot, vagy éjszakát...
Amíg ő elkezdi csinálni a kávénkat gyorsan megcsinálom a sminkemet. Csak egy kis alap, szempillaspirál, szemceruza és egy nagyon kevés alapozó, hogy most ne legyen olyan sápadt a bőröm.
Mikor ezzel végeztem észre veszem, hogy a táskámba van egy sál, a nyakam köré tekerem és büszkén nyugtázom, hogy sikerült a nyakamnál a szívást eltakarnom.
- Minden meg lesz oldva... Én most csak örülni tudok, hogy az éjszakát veled tölthettem. - mondom, majd mikor teljesen kész leszek oda megyek a konyhához és az ajtónak dőlve nézem az én irtó szexi szerelmemet.


credit by lena


Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzomb. Okt. 18, 2014 7:57 pm


Clarissa & Aaron

- A foltokról se feledkezz meg. Mondanám, hogy adok egy inget, aminek a gallérja eltakarja, de az necces lenne... - Nagy nehezen megerőltetve magam felkeltem, hogy a csinos kis ruhakupacból kipecázzam legalább az alsómat meg a nadrágomat és felvegyem. Semmi kedvem felkelni. Ez a nap valahogy mintha sokkal nehezebben indulna, mint máskor. Talán mert végre éjszaka a barátnőm mellettem aludt? Lehetséges.
- Nem akarlak elengedni. - Lassan közelebb sétáltam hozzá és finoman átöleltem a háta mögött megállva. Engedve a csábításnak egyből csókolgatni kezdtem a vállától indulva... Finom a illata. Édes. Én pedig nem tudok ellenállni, de most töredelmesen bevallom, hogy nem is akarok. Eddig sem voltam jóban a reggelekkel. Ezután sem fogok.
- Kávé... Csinálom. - Nem akarom, hogy elkéssen, de kávé akkor is kell. Részemről elengedhetetlen. Szinte már reflexszerűen nyomtam be a gyorsforralót, pakoltam ki a kávét meg a cukrot és persze a bögréket. Többször szeretnék két kávét készíteni reggelente.
- Figyelj Clair, nem akarom, hogy mindig hazudnod keljen. Mármint Aria meg Spencer sem tud mindig falazni nekünk és nem szeretném, ha Te vagy a lányok bajba kerülnétek. - Szóval, lassan ki kellene találnunk valami mást, amit odahaza mondhatna... Mert ez így lassan, de biztosan kockázatos lesz. Az rendben van, hogy a lányok segítenek, vagyis nincs rendben, de ez van, viszont kétlem, hogy Mr. és Mrs. Montgomery is tudnának bármiről is. Így bármikor könnyűszerrel lebukhatunk.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzomb. Okt. 18, 2014 7:35 pm




Aaron + Clar

...

Felnevetek amikor jön a dolgozattal. Mintha csak az lenne a legnagyobb bajom, de nem az. Elég lesz az agyammal, a gondolataimmal küzdeni amik csak is Aaronon fognak járni illetve a közös, tökéletes éjszakánkon. Az is csoda lesz ha emlékezni fogok bármire is a történelemből, pedig aztán rohadt sokat tanultam rá, de túl fáradt vagyok és túl boldog. Boldog vagyok, olyan régen volt már ez az eszemben. Hogy igazán boldog vagyok... Most viszont tényleg az vagyok.
Halványan elmosolyodok, majd ledőlök mellé és kezemmel lágyan végig simítok az arcán.
- Nem bántam meg, egy pillanatát sem. Életem eddigi legjobb éjszakája volt és ez a döntésem az amit tudom, hogy nem fogok megbánni, mert igen is jól döntöttem. - mondom őszintén és lágyan megcsókolom. Sosem unom meg őt csókolni, és végre nem fogok beleborzongani minden egyes érintésébe. Erősebb lett a kapocs köztünk.
Felkelek mellőle, majd felveszem a nadrágomat is és felé fordulok.
- Ha szépen megkérlek csinálsz légyszi kávét? vagy ha megmutatod, hogy hol vannak a dolgok akkor megcsinálom én. - mondom mosolyogva. Miközben várom tőle a választ felveszem a felsőmet is és a cipőmet is, majd a táskámból elő veszem a fésűmet és megfésülködök. Sminket is kéne magamnak csinálni, mondjuk szerencsére még van bőven időm, szóval lehet össze dobok valamit magamnak, hogy ne úgy menjek suliba, hogy úgy nézek ki mint egy zombi aki nem tudta éjszaka ki aludni magát.


credit by lena


Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzomb. Okt. 18, 2014 7:14 pm


Clarissa & Aaron

- Valakit vár a töri dolgozat? - Tudom. Persze, tudom, de attól még utálhatom ezt az érzést, vagy nem? Amikor el kell válnunk. Momentán pedig fogalmunk sincs mikor legközelebb lehetőségünk még egy ilyen alkalomra, mert vele szemben nem tudnék önző lenni. Nem akarom, hogy folyton hazudni keljen. Nem akarom, hogy bajba kerüljön, mert tapasztalatból tudom, hogy ez nem egy olyan dolog, ami ne tűnne fel a környezetének előbb vagy utóbb, ha nem vigyázunk, akkor előbb. Én kész lennék vállalni a kockázatot, a felelősséget értünk, kettőnkért, de Ő még nem, erre is tekintettel kell lennem.
- Clair, ami a múlt éjjel történt... Őszintén, ugye nem... Bántad meg? Mondanál valamit... Akármit. Nyugodtabb lennék, ha néha tudnám mi jár a fejedben, de ez képtelenség, szóval muszáj tudnom. - Megvártam, hogy felöltözzön és visszaüljön az ágyra, addig is azon töprengtem, mégis hogyan kellene kinyögnöm a dolgokat nem túl kínosan, végül így sikerült. Ebben még nekem sincs túl sok gyakorlatom... De miután elmondtam, amit akartam egyik kezemet lassan a a kézfejére csúsztattam. Azt nem bírnám ki, hogy semmit se mondjunk, ne beszéljünk arról, hogy lefeküdtünk, mert kell, hiszen kivel mással beszélhetné meg? Odahaza még sem örvendeztetheti meg Mrs. Tate-et a hírrel...
A kérdéseimre a választ pedig csak úgy tudhatom meg, ha felteszem őket.  Tudom kicsit kellemetlen erről pont velem beszélni, de ha ebben a dologban csak egymásra számíthatunk, akkor túl kell lennünk a zavarunkon. Én sem vagyok hozzászokva az ilyen jellegű beszélgetésekhez, mivel a legtöbb nem volt ilyen fiatal, így nem nagyon volt miről beszélni. Mindketten tudtuk mit akarunk... Nem voltak következmények...

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzomb. Okt. 18, 2014 6:37 pm




Aaron + Clar

...

Nem akarok felkelni, felöltözni és suliba menni. Nem akarok innen elmenni, annyira jó volt ez az este, bárcsak nem lenne ilyen hamar vége...
Halványan elmosolyodok mikor elkezd puszilgatni, átfordulok az oldalamra és lágyan megcsókolom.
- Neked is jó reggelt. - mondom halkan, fáradt hangon. Már csak abban tudok reménykedni, hogy 3. órára kicsit felébredek, mert eléggé ciki lenne ha töri dolgozat felénél bealudnék. De így vissza gondolva is, nem bánom azt amit tettünk. Nem izgat, hogy fáradt vagyok, hisz sokkal jobb volt a közös éjszakánk mintha csak szimplán aludtunk volta, és pont ezért nem bánom azt, hogy iszonyatosan álmos vagyok. De közben nagyon boldog is, hogy a szerelmem mellett aludhattam el, és ébredhettem fel.
Szinte már fizikai fájdalommal járt az, hogy felkeljek az ágyból. iszonyatosan nincs kedvem elmenni innen, de muszáj, hisz Aria nem tudna tovább fedezni.
Kikelek az ágyból majd felveszem az alsóneműmet és a melltartómat, majd vissza ülök az ágyra. Egyszerűen nem bírok felébredni sehogy sem.
- Muszáj, te is tudod. - mondom szomorkásan.


credit by lena


Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzomb. Okt. 18, 2014 6:21 pm


Clarissa & Aaron

- Máris? - Kora reggel a megszólalásig olyan vagyok, mint egy gyerek. Épp csak nincs párna a fejemen, de arra is képes volnék. De épp olyan nehezemre esik felkelni, épp olyan nyűgös vagyok és nem létezem kávé nélkül, vagyis szinte még kómában, a lelkem még alszik úgy szoktam kávézni, mert számomra kávé nélkül reggel sincs, nem tudok felébredni.
- Jó reggelt álmoska - Nyűgösen sóhajtok fel, miközben amolyan jó reggelt puszikkal halmozom el a barátnőmet a vállán, felfelé haladva a nyakán és arcára is nyomok egy nagy puszit. Iszonyúan nem akarok felkelni, nekem még nem is kellene, de ha egyszer felébredek, fel kell kelnem, utána már nem tudok visszaaludni, de nem tagadom, hogy legszívesebben vele maradnék az ágyban egész nap, fel sem kelnénk, kivéve ha már éhen akarnánk veszni, akkor is csak annyira erőltetnénk meg magunkat, hogy rendeljünk valami és visszafeküdnénk. Egyszer még ki kell ezt próbálnunk...
- Most az következik, hogy felkelsz, felöltözöl, egy gyors kávé és már mész is? Nem akarom... - Ez így túl gyors, túl rövid idő. Mindketten gyorsan elaludtunk és tényleg egy szempillantás alatt reggel lett. Ezek után pedig még pocsékabb lesz egyedül lenni, mikor vele is lehetnék, de nem lehetek. Utálom ezt... Őt viszont őrületesen szeretem, így bármit hajlandó és képes  vagyok elviselni, ami ezzel jár, amíg ezt kell tennünk, mert ezt kell... De nem tudom bánni. Mert Ő a legelbűvölőbb, leggyönyörűbb és legszerethetőbb lány, akivel valaha találkoztam és mert bolond lennék elengedni.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzomb. Okt. 18, 2014 5:27 pm




Aaron + Clar

...

- Nem akarok elaludni... Hallani szeretném a hangod, érezni téged. Ami nem tudmo mikor lesz újra.. - mondom halkan, és már kezdem érezni azt, hogy félálomban vagyok. Annyira nem akarok elaludni, mert tudom, hogy akkor pillanatok alatt itt lesz a reggel. Reggel pedig fel kell öltözni, kicsit rendbe raknom magamat és irány a suli, aztán tehetek úgy mintha semmi sem történt volna semmi... Nem beszélhetek senkinek erről, maximum Ariának, de neki is csak úgy ha nem hallja más, főleg nem Alison. A lányok sokat meséltek róla és azok alapján megállapítva egy nap sem kellene és megtudná mindenki, hogy Aaronnel járok, én pedig nem akarom, hogy tönkre tegyék az életemet. Majd én elmondom a szüleimnek ha készen állok rá!
Hozzábújok majd mosolyogva elalszok szép lassan, miközben Aaron a hátamat simogatja. Ez a legeslegjobb éjszakám, nincs is jobb, mint mellette elaludni és aztán felébredni. Most először vagyok igazán szerelmes, most először szeretek valakit igazán és nagyon jó érzés. Csak attól félek, hogy túl hamar fogom őt elveszíteni...

Kb. hajnali 6 van mikor megszólal a telefonomon az ébresztő. Kinyomom az ébresztőt, majd az ágy melletti asztalra teszem. Átfordulok a hátamra és próbálok kicsikét magamhoz térni.


credit by lena


Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzomb. Okt. 18, 2014 4:24 pm


Clarissa & Aaron

- Elfogsz aludni. Majd leragadnak a szemeid... Bújj ide. Az az igazság, hogy már most hiányzol, pedig még itt vagy velem, de egy szempillantás és reggel lesz és fogalmam sincs mikor ölelhetlek át megint így. - Húztam közelebb magamhoz. Sokkal nyugodtabban fogok aludni ma éjjel, mint bármikor máskor, mert tudni fogom és érezni, hogy mellettem van, ha felébredek hajnalban, megcsókolhatom, átölelhetem, de csak ma... Sem holnap, sem holnapután nem tehetem ezt meg. Szóval, igaza van. Tényleg ki kell használnunk az időnket, ami van. De nem tudok úgy tenni, mintha egyáltalán nem zavarna vagy bosszantana a helyzet, mert ezt egyszerűen nem tudom megtenni, nem tudok nem gondolni erre és ezt nem is várhatja el tőlem, mert nem menne... A sok titok olyan, akár egy labirintus, könnyedén elveszhetünk benne, akárcsak a hazugságokban. Nem hagy nyugodni a tudat, hogy most nem irányíthatok. Csak vele lehetek mindenben őszinte, senki mással. A kapcsolatunkról is csak vele beszélhetek, mert mással nem tudok, nem lehet. Gyerekesnek tűnnék, ha azt mondanám, hogy ez annyira nem fair velünk szemben? Kétlem...
- El sem hiszem, hogy reggel Téged pillanthatlak meg először és Te leszel az is, akit simogathatok, amíg el nem alszunk. Olyan hihetetlen... Tökéletes. - Néha pokolian nehéz beérni ábrándokkal, de most az egyszer végre nem is kell, mert itt van mellettem, megtudom érinteni és csókolni és annyiszor suttoghatom a fülébe, hogy szeretem, amennyiszer csak akarom. Szeretem ezt érezni...

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzomb. Okt. 18, 2014 3:20 pm




Aaron + Clar

...

Lehet látni rajta, hogy nem boldog, hogy az agya folyamatosan kattog. Kimondottan jobban sikerült ez az esténk mint a múltkori, de csak rá kell nézni és látszik, hogy ideges.
- Figyelj... Ne gondoljunk arra, hogy mi lesz... Örüljünk, hogy most itt tudok lenni és élvezzük ki, oké?! - mondom neki kedvesen. Bár tudnám, hogy mi járhat most a fejében... Az biztos, hogy nem jó hisz csak rá kell nézni, nagyon aggódik. Jó mondjuk én is, de... Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem gondoltam át vagy 100x a kapcsolatunkat... Mindent jól átgondoltam, ezerszer játszottam végig minden lehetőséget a fejemben, hogy ki hogyan fog reagálni a kapcsolatunkra, és sajnálatos módon egyik sem végződött fényesen. De mint mondtam, megfogjuk oldani. Igaz, még magam sem tudom hogyan, de megoldjuk, mint eddig minden mást is. Betöltöm a 18-at és akkor elhatározom, hogy mi legyen, hisz én sem akarok örökké titokban szerelmes lenni.
- Nem akarok aludni, mert így legalább látlak és érezlek. Majd alszom holnap délután. - mondom halkan nevetve, de a hangomban kicsit lehet hallani, hogy álmos vagyok.


credit by lena


Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzomb. Okt. 18, 2014 7:41 am


Clarissa & Aaron

- Megfogjuk oldani... - Jó ezt hallani, de mégis hogyan? Az utóbbi fél évben már nem egyszer megfordult a fejemben, hogy felmondok, de lényegtelen, édes mindegy, mert akkor sem fogadnák el a kapcsolatunkat, ez pedig nem hozzáállás kérdése, ezek tények. Ennek semmi köze a karrieremhez, sem hozzám, ez most róla szól. Talán anyunak is leesne az álla, ha bejelenteném, hogy egy gimnazista lánnyal vagyok együtt. Talán erősen meg is kérdőjelezné a józanságomat és a józan gondolkodásomat is, de ennek ellenére mindig megbízott a döntéseimben, sőt mindig is arra ösztönzött, hogy soha ne engedjem, hogy mások irányítsanak, mert ez az én életem, nekem kell élnem, nekem kell boldognak lettem és csak és kizárólag én tudhatom egyedül hogyan érhetem el. Bárcsak ilyen egyszerű lenne a helyzet Clair oldaláról is. Én még mindig könnyedebben jelenteném ki otthon, hogy egy gimis lánnyal járok, mint Ő, hogy egy egyetemi tanárral. Szóval, fogalmam sincs hogyan fogjuk ezt megoldani. Nem tehetek mást csak, hogy megbízom a barátnőm döntéseiben.
- Nem kellene aludnod? Álomittasan hosszú lesz a nap. - De nem csak neki. Holnap nekem is meglehetősen hosszú napom lesz, de már most tudom, hogy egy percét sem fogom bánni annak, hogy fáradt vagyok, mert holnap este már nem lesz itt velem, mellettem és még mi sem tudjuk mikort udunk legközelebb találkozni és nem csak futólag, nehogy valakinek túl feltűnőek legyünk. Azt sem akarom, hogy folyton hazudnia keljen, mert a hazugságok előbb vagy utóbb kiderülnek és akkor Ő nagy bajban lesz, mindketten abban leszünk.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyPént. Okt. 17, 2014 4:09 pm

Vegig a szemeibe nezek es hallgatom azt amit mond. Probalok ellenkezni de nem megy, igaza van. Amig nem vagyok nagykoru, es nem valasztok kozte es a szuleim kozott addig senki nem tudhat a kapcsolatunkrol.
- Igazad van, de megfogjuk oldani, rendben?! Most inkabb foglalkozzunk azzal, hogy egyutt vagyunk. - mondom halvanyan mosolyogva. Annyira hangulatos ez az egesz, a holdfeny bevilagit az ablakon.
- Ne foglalkozzunk azzal, hogy mi lesz ha.. Hisz a reggel nemsokara eljon. - mondom majd hozza bujok.
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyPént. Okt. 17, 2014 3:12 pm


Clarissa & Aaron

- Lássuk b, engem sosem mutathatsz be úgy a családodnak, hogy mi együtt vagyunk. Én sem Téged az enyémnek. Mi van, ha jön valaki, egy helyes srác, akinek szimpatikus vagy, esetleg flörtölni kezdene veled... Én bízom benned és nem vagyok féltékeny, de... Ezt mindkettőnknek el kell viselnünk és még fogalmam sincs hogyan fogom csinálni. - mert attól, hogy nem vagyok, nem leszek őrülten féltékeny, nem fogok kiakadni se, de attól még igen is zavarni fog, ha valaki más is közelebb akarna kerülni hozzá, mégis el kell viselnem, sőt egy szó nélkül tovább kell állnom. Azt is el kell fogadnom, hogy mi nem fogunk kézen fogva sétálgatni a folyosón, együtt ebédelni, mert nem jó, ha túl sokat látnak együtt, valakinek mindig túl élénk a fantáziája és mint tudjuk egy élénk fantázia is elég, hogy elindítson egy pletykát.
- Én sem tehetem meg, hogy kikerülök minden nőnemű hallgatómat és kollégámat... Elfogjuk viselni, kifogjuk írni, ha mással lássuk egymást és tudjuk, hogy ennyiben kell hagynunk. Te nem mondhatjuk azt, hogy már járunk valakivel... - Tudom, hogy nem kellene most ilyenekre gondolnom, de akaratlanul is megtörténik.
- Szeretlek Clair. - Tapadtam ajkaira hosszasan elnyújtva a csókot. De ha mindez még nem lenne elég arra is figyelnem kell, hogy ezt sem mondhatom ki bármikor és bárhol.
- Tudom, hogy nem kellene most ilyenekre gondolnom, de nem tudok nem gondolni rájuk... Te vagy a legfontosabb az életemben. Csakis Te. - Ezen semmi sem változtat. De ha valami ennyire gyönyörű és fontos az életünkben nem tudhatunk eléggé vigyázni rá és nem tudjuk eléggé félteni sem.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyPént. Okt. 17, 2014 11:39 am




Aaron + Clar

...

Sajnos igaza van, nem tudhat erről senki. Legalább is most nem, titoknak kell maradnia. Minden egyes lopott csókunknak, és ennek az éjszakának. A m kis titkunk marad.
Következő kérdésén viszont meglepődök. Miért kérdezget ilyeneket? Hisz jól tudja, hogy rajta kívül senki sem érdekel.
- Ez... Ez most még is hogyan jutott eszedbe? - mondom miközben egy nagyon picit arrébb húzódok tőle, hogy a szemeibe tudjak nézni. Nagyon nem értem, hogy mi... Miért csinálja ezt... Eddig minden olyan tökéletes volt - azon kívül, hogy rólunk senki sem tud - most pedig... Jön azzal, hogy ha jön valami srác és elkezd flörtölni velem akkor mi lesz. Hát mi lenne?! Kitalálnék valami frappáns dolgot, hogy elutasítsam, de soha nem csalnám meg.
- Figyelj... Az nagyon nem érdekel, hogy a szüleimnek ki szimpatikus és ki nem. Én döntöm el, hogy kivel szeretnék járni. Ha a szüleimnek ez nem tetszik... Hát az ő bajuk, de én csak is téged szeretlek. Nem mást, hanem téged! - mondom neki kedvesen, majd oda hajolok hozzá és lágyan megcsókolom.
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mi üthetett belé... Eddig azt akarta, hogy beszéljek folyamatosan 15 percet, ezt megcsináltam. Azt akarta, hogy bízzak benne, ez is kész. Azt akarta, hogy közelebb engedjem magamhoz, ezt is megtettem. Még is olyan, mintha nem lenne teljesen boldog... Mintha valami nem lenne rendben... - azon kívül, hogy titkoljuk a kapcsolatunkat - Azt hittem, hogy végre minden lerendeződik, de még sem... Eddig bízott bennem, most még is jön azzal, hogy mi lesz ha jön-e egy srác aki egyidős velem, vagy a szüleim azt szeretnék, hogy vele járnék.


credit by lena


Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 4:47 pm


Clarissa & Aaron

- Tudom. De ez nem ilyen egyszerű. Mert ha az lenne, akkor most azt mondanám, hogy nem akarok holnap, se holnapután, se azután egyedül aludni, hanem csak veled akarok lenni és nem akarok egyetlen nap se nélküled aludni el vagy ébredni fel. - De nem. Nem az. Ezt mindketten tudjuk, de ábrándozni semmibe sem kerül. Én sem akarok holnap dolgozni, mert legszívesebben ki sem kelnék az ágyból egész nap, csak vele lennék, pont így, pont most. Zavar, nagyon zavar, hogy nem beszélhetek senkinek a lányról, aki megdobogtatja a szívem minden alkalommal, sőt az még jobban zavar, hogy ha valaki megkérdezi van-e barátnőm nekem az kell felelnem, hogy nincs.
- Mi lesz, akkor ha jön valaki, egy srác, aki korban jobban hozzád illő és flörtölni kezd veled? És a szüleidnek is szimpatikus lesz? - Erről még nem beszéltünk, de egyszer kellene... Talán nem most, de nem tudok nem gondolni erre, hiszen bármikor megtörténhet, bármikor betoppanhat valaki... Gyönyörű.
Ezen elgondolkodva kezdtem el játszadozni egy hajtincsével. Még nekem is kell találnom valamit mégis hogyan fogom kikerülni az esetleges meghívásokat kávéra, vacsorára, stb. Mert eléggé különös is lenne, ha csak úgy visszautasítanék sorozatosan minden csinos nőt, aki flörtölni próbál velem, majd amikor megkérdezik van-e valakim azt felelem, hogy nincs, facér vagyok. De valahogy nekem is fenn kell tartanom a látszatot, hogy elérhető vagyok, csak nem mindenki számára, szóval rövidesen valami kompromisszum féleséget kell majd kötnünk, ha együtt akarunk lenni, de azt akarjuk, hogy erről mások ne tudjanak.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 3:35 pm

Aaron & Clarissa
...
Mindig jól érzem magam a társaságában - kivéve akkor amikor vitatkozunk - és most is nagyon jó vele lenni. Minden annyira más, és sokkal jobb. Nem érdekel senki véleménye. Se Alison rosszalló tekintete, se a szüleimé ha megtudják. Ez az én életem, és én döntök fölötte. Én pedig így döntöttem, és helyes döntést hoztam. Tudom.
Mikor ledőlt mellém betakartam magunkat majd halványan elmosolyodtam, megcsókoltam és hozzá bújtam.
- Nincs kedvem holnap sehova se menni. Legszívesebben veled lennék egész nap. - mondom halkan, és egy kis szomorkás hangulat fedezhető fel a hangomban. Nem várom a reggelt, elegem van már a titkokból. Egyszerűen már nem bírom azt ami körülöttem folyik. Legszívesebben boldogan mondanám mindenkinek, hogy; igen ő az enyém! De nem tehetem, mert akkor mindennek vége lenne...




• rövid lett, sorry :/ • ©
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 3:24 pm


Clarissa & Aaron

Azt hiszem fel sem kell tennem a kérdést magamnak miért ennyire jó vele lenni, mitől több? De nem akarom, hogy elmúljon. Tudom. Tisztában vagyok vele, hogy a szülei sosem fognak elfogadni, ebben az életben legalábbis biztosan nem, amíg Ő tizenhét éves én pedig harmincegy vagyok. Nem okolhatom őket... Azzal is tisztában vagyok, hogy semmit sem tehetek ellene, csak el kell fogadnom, mert bármi is tennék az nem lenne elég. Ha valamit az ember egyszer a fejébe vesz, hogy az úgy helyes, akkor ragaszkodik hozzá. Én sem, a legvadabb álmaimban sem gondoltam, hogy így fog alakulni az életem. Idejövök. És abba a nőbe fogok beleszeretni, akibe nem lenne helyes. A körülmények most nem számítanak. Csak az számít, hogy én egy egyetemi tanár vagyok, Ő pedig egy gimnazista, azután pedig egyetemista lesz, de még akkor is a szüleitől fog függeni, ha csak nem dönt úgy, hogy mindent eldob, ami eddig az övé volt, mert velem akar lenni... Titkok nélkül. De addig is van egy olyan érzésem, hogy nagyon sok mindent ki kell még bírnia a kapcsolatunknak.
Semmihez nem volt fogható az vágy, amivel csókoltam, simogattam, szerettem... Tudtam, hogy nem tart már soká, így hol az ajkait, hol nyakán, hol a vállain, kulcscsontján végighaladva csókoltam. Őrült pillanat volt. Örülten jó. Lágyan megcsókoltam majd leheveredtem mellé. Felé fordulva simítottam végig az arcán, miközben egy halvány, de boldog mosolyra húzódtak ajkaim.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 1:49 pm

Aaron & Clarissa
...
Sokan mondják azt, hogy senkit se engedj magadhoz olyan közel, hogy egy nap fájjon az elvesztése. Én pontosan jól tudom, hogy valamikor Aaron és az én kapcsolatomnak vége lesz, és nagyon nem akarom. Nem tudom mit fogok csinálni, azt biztosan tudom, hogy nem fogok túl jól reagálni. Viszont a jelenbe kell élni, a pillanatnak. Nem akarok azzal foglalkozni, hogy mi lesz x idő múlva, vagy hogy A megint mit fog kitalálni, hogy pokollá tegye az életemet. Én csak élvezni akarom a szerelmet, a szeretetet.
Szenvedélyesen csókolom őt miközben beletúrok a hajába. Ez életem legjobb éjszakája, habár holnap nehéz napom lesz, hiszen a nyakamon is látszik majd egy-két nyom és azt el kell takarnom, illetve dolgozat, de nem nagyon érdekel. Csak az számít, hogy egymásé vagyunk.




• rövid lett, sorry :/ • ©
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 1:24 pm


Clarissa & Aaron

Nem vihetem el a társaságommal szórakozni, nem mutathatom be a szüleimnek, az összeköltözésről pedig még csak nem is álmodozhatunk, amíg gimnazista, kiskorú, addig biztosan nem. Az első és legfontosabb azért nem, mert amit most művelünk az nem egészen törvényes. Azután a szülei még a pokolra se kívánnának, ha erről tudnának, már pedig attól tartok, hogy előbb vagy utóbb tudomást fognak szerezni rólunk, mert nincs olyan titok, mi ki ne tudódna, akkor pedig a leghalványabb elképzelésem sincs mihez fogunk kezdeni. De bízom benne, hogy ha így lesz, akkor én fogok tudni róla előbb ahhoz, hogy azt tegyem, ami helyes és amit már korábban is kellett volna. De addig is nem fogom megengedni, hogy mások kimondott vagy kimondatlan véleménye mérgezze a kapcsolatunkat. Talán nem ez a leghelyesebb dolog, amit valaha tettem, de az az, ami boldoggá tesz. Helyes vagy sem, de boldog vagyok és magamnak, magam miatt sem fogom hagyni, hogy emiatt bűntudatom legyen. Nem fogok, nem vagyok hajlandó ezért bűntudatot érezni.
- Én is... Szeretlek. - Suttogtam a bőrébe két apró csók közt. Szinte levegőhöz is alig jutottunk egymástól, de mindez olyan jelentéktelenné vált, ahogy minden. A vágy, a szenvedély, a hevesség... Ahogy egyetlen másodpercet sem bírunk ki, hogy ne érezzük egymást. Egyik kezemmel finoman végigsimítottam a combján, végigcirógatva az oldalán haladva felfelé, végig a karján egészen addig míg ujjainkat összetudtuk kulcsolni. Hiányzott... De ezt ki sem kell már mondanom. Pontosan tudja. Hiszen mindketten ugyanazt érezzük.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 12:10 pm

+18!

Aaron & Clarissa
...
Szinte fájdalmas az a tudat, hogy senkinek nem beszélhetek ezekről a dolgokról. Talán az egészben ez a legrosszabb, hogy nem tudom senkivel sem megosztani azt, hogy mi nyomja a lelkemet, hogy miért vagyok boldog, miért sírok. Nem szabad, mert nem bírnám ki ha nem találkozhatnék Aaronnel. Túlságosan szeretem. Aztán ott van az ő élete is amibe belecsöppentem. Ha a szüleim, vagy bárki tudomást szerez a kapcsolatunknak akkor vége mindennek.
Bármennyire is szeretném kikapcsolni az agyamat, de valahogy nem megy. Túlságosan foglalkoztat az, hogy mi lesz a kapcsolatunk vége... ~Hé! Ne gondolkozz! Csak élvezd ki minden pillanatot amit a szerelmeddel tölthetsz!~ - súgta egy barátságos hang a fejemben.
- Szeretlek. - suttogom két csók között egy huncut mosoly kíséretében.
Ahogy elkezdett mozogni bennem halkan nyögök egyet, majd kezemmel elkezdtem cirógatni Aaron oldalát.




• rövid lett, sorry :/ • ©
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 12:02 pm


Clarissa & Aaron

Annak ami ma éjjel történik kettőnk között tényleg hálószobatitoknak kell maradnia. A mi titkunknak kell maradnia, más különben árthatnak nekünk. Nekem különösen, de Őt sem akarom kitenni a szülei haragjának. Kétlem, hogy megértenék, hogy minket megértenének. De nem hibáztatom őket. Valószínűleg hasonló mégis fordított helyzetben ugyanígy cselekednék. Természetes, hogy nem engedném, hogy a tizenhét éves lányom egy harmincegy éves férfival legyen együtt. Az ki van zárva. Szóval, nagyon is megtudom érteni a szülei álláspontját, amiért eltiltanák Őt attól, hogy találkozzunk. Ezért fontos, hogy nem szabad még a legjobb barátnőinek sem elmondania, mert ez nem játék, Ő pedig már nem gyerek. De ehhez az is kell, hogy tényleg komolyan vegye a dolgokat, a kapcsolatunkat és úgy is kell kezelnie, mert más különben nem fog működni. Kockára teszek mindent és ezen a ponton a kapcsolatunk egyedül csak rajta áll vagy bukik.
Tudom... Nekem sem kellett, nem szabadott volna engednem a csábításnak, vonzódnom hozzá, de mintha egyszerűen képtelen lettem volna ellenállni, mintha helyesnek gondoltam volna... Akartam és a mai napig soha, egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy helyesebb lenne véget vetni a kapcsolatunknak. Forró tüzes csókokat leheltem bőrére, miközben lassú tempóban kezdtem mozogni benne. Azt éreztem, hogy ez a tűz, ez a hév és a vágy szinte bekebelez és felemészt és mindent elsöpör. Szeretem. Szeretem és imádom testének minden egyes kis apró pontját. Gyönyörű, hibátlan, tökéletes...

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 9:53 am

+18!

A szivem egyre hevesebben ver, az agyam pedig probal ellenkezni, de oly sok ido utan vegre itt az ideje a szivemre hallgatnom. A szivem pedig ezt akarja, O ra vagyik.
Pontosan jol tudom, hogy errol az ejszakarol senkinek nem beszelhetek. Nem beszelhetek az elsorol a szuleimmel mint minden normalis lany, nem mondhatom el nekik... Es ez annyira megnehezit mindent... A lanyoknak sem tudom hogy elmondhatom e, hisz egybol Alison fulebe jutna. Vele pedig nem vagyok tul joba.
Szenvedelyesen csokolom ot majd halkan belenyogok a csokba.
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 9:28 am


Clarissa & Aaron

- Most Te ígérj meg nekem valamit... Szólsz, ha valami nem oké. - Én megbízom benne. Így abban is bízom, hogy szólni fog, ha valami nem stimmel. Én sem tudok valami sokat erről meg őszintén szólva erről nem is nekem kellene vagyis kellett volna elbeszélgetnem vele. csak annyit tudok mondani, hogy nem lesz túl kellemes, sőt valamilyen szinten biztos, hogy fájni is fog, de ez is változó, valaki egyáltalán nem érez fájdalmat, valakinek pedig iszonyatosan fájdalmas. De nem akarom megrémíteni... Azt, hogy szól, ha valami nem stimmel azt pedig mindenre, bármire értem. Ha neki úgy nem kényelmes, vagy lassítsunk. Még most fogjuk kitapasztalni egymást ebben a helyzetben, szóval még mi is kísérletezgetünk. Az már egy másik dolog, hogy erről senki sem tudhat, mert akkor nekem végem. A karrieremnek, az itteni életemnek.
Megválva az utolsó ruhadarabjainktól is végre teljes lett a ruhakupac valami őrült módjára kezdett verni a szívem a mellkasomban. Türelmetlenül nyomtam csókokat a combjára, a hasára, a melleire, a nyakára, az állára majd szenvedélytől túlfűtötten megcsókoltam, miközben egyik kezemmel végigsimítva jobb lábán felfelé haladva felhúztam egészen az oldalamhoz, ezután lassan belé hatoltam odafigyelve arca minden apró rándulására. Én tudom, hogy mit érzek. Tudom, hogy mit akarok. Azt is tudom, hogy mit jelent ez kettőnk között. De az Ő belső érzelmeit is megakarom ismerni.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba EmptySzer. Okt. 15, 2014 8:10 pm

Mar nincs vissza ut, mar nem gondolhatom meg magamat. De nem is akarom meggondolni magamat. Minden egyes porcikammal kivanom ot. Mar csak az lesz rossz, hogy reggel felebredni, gyorsan feloltozni es menni suliba. Nincs kedvem holnap hajnalba kelni csak azert, hogy par unalmas orara bemenjek. Legszivesebben egesz nap Aaronnel lennek, de sajnalatos modon nem lehet.
- Biztos vagyok benne. - mondom neki mikozben az also nemumet birizgalja. Hogy miert mondtam? Talan azert, hogy neki is es magamnak is megmondjam hogy igen keszen allok ra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba   Hálószoba Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Iskolán kívül :: Otthonok :: Weston lakás-