Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 Stephanie Monroe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aria Montgomery
Liar
Aria Montgomery

• Foglalkozás : § tanuló
• Tartózkodási hely : § Rosewood
• Humor : § akad
• Hozzászólások száma : 47
• Join date : 2014. Aug. 13.
• Age : 28

Stephanie Monroe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stephanie Monroe   Stephanie Monroe EmptyKedd Szept. 23, 2014 4:28 am



Elfogadva!


Először is szeretnélek üdvözölni az oldalon kedves Steph! Igazán emberi előtörténetet láttam ami egy kissé megrázó is volt, de hétköznapinak is mondható hiszen sajnos akármikor akárkit elveszíthetünk. Részvétem a barátod miatt de hidd el ha egy kicsit nyitottabb lennél az emberek felé lehet új barátokra tennél szert! Igaz jobb ha nyitva tartod a szemedet mert ebben a kis városban nem mindenki az akinek mutatja magát.
Menj foglalj avatart, nevet, titulust és jó játékot! ( :
Vissza az elejére Go down
Stephanie Monroe
Truthful
Stephanie Monroe

• Foglalkozás : Student ▼
• Tartózkodási hely : Rosewood ▼
• Humor : Raw ▼
• Hozzászólások száma : 22
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 28

Stephanie Monroe Empty
TémanyitásTárgy: Stephanie Monroe   Stephanie Monroe EmptyVas. Szept. 21, 2014 10:03 pm

Stephanie Monroe


Be the change that you want to see in the world



Külső: mindig is volt érzékem a divathoz, amit általában meg is dicsértek. Remek érzékkel tudtam az olcsóbb darabokat is összekombinálni, így a kívülállóknak fel sem tűnt, hogy nem márkás, több ezer dollárt érő holmikban flangálok. Igaz, ami igaz, az öltözködési stílusom is változott az évek során. Régebben például sokkal inkább szoknya párti voltam, ma már a nadrágok felé hajlok. Felsőkből a visszafogottabbak tetszenek, ugyanakkor mindig arra törekszem, hogy csinosan nézzek ki. Ma már jobban érdekel, hogy kényelmes ruhában legyek, mint az, hogy hány ember fordul meg utánam az utcán. De jobb is ez így, nem szeretnék túl nagy feltűnést magam körül.
Hosszú barna hajam van, a polcomon viszont már régóta szemezget velem a hajfestékem, de eddig még nem volt bátorságom hajszínt változtatni. Egészen tegnap estig. Nekem még hozzá kell szoknom, de anya szerint jó lett. Hát, nem is tudom... Maximum ha nagyon nem bírok együtt élni vele, sapka alá rejtem és egy kis idő elteltével visszafestetem. Nem?
Sminkelés terén is ugyanazt produkáltam, mint az életem sok már területén: régen többet használtam, ma már kevesebbet. Inkább a természetességre megyek és próbálom minél kevesebb kozmetikummal terhelni a bőrömet. Nem tesz jót és sokkal szebbé sem tesz, úgyhogy felesleges is.

Belső: két évvel ezelőtt a legtöbb ismerősöm egészen máshogy jellemzett volna engem, mint ahogy most én fogom magamat. Tudod, régebben nem voltam olyan kedves lány, sőt. Anyagias voltam, felszínes, semmi sem érdekelt a bulizáson és a pasizáson kívül. Mindent, amim volt, természetesnek vettem. Egészen addig, míg az egyik legjobb barátom meg nem betegedett. Hirtelen átértékelődött bennem minden. Rájöttem, hogy mely dolgok a fontosak az életben és mik azok, amik semmit sem érnek. Az ő halála után teljesen megváltoztam. Depressziós lettem, magamba zárkóztam. Így hát anyu kirángatott a megszokott környezetemből és a szülővárosába, Rosewood-ba költöztünk. Hazudnék, ha azt mondanám, nem tett jót nekem a klímaváltozás, de ezt nem akarom hangosan kimondani. A legjobb barátom nélkül nem akarom jól érezni magamat. Inkább csak elvegetálnék szépen vagy sodródnék az árral. Most arra koncentrálok, hogy minél jobb jegyeket szerezzek és bejussak egy neves egyetemre. Addig viszont betakarózva, könyveket olvasva várom, hogy a mából újra holnap legyen.



Becenév: Steph
Születési hely, idő: Seattle, 1995. december 20.
Avatar: Shelley Hennig
Csoport: Truthful (Őszinte)
Érdeklődési kör: olvasás, rajzolás, pszichológia, főzés
Kapcsolat a családdal: Nem éppen átlagos családban nőttem fel. Pár éves lehettem, mikor a szüleim elváltak. Testvérem sosem született, féltestvéreim viszont annál többen vannak. Apám mindig is egy kujon volt, híres ügyvédi mivoltjából adódóan pedig csak úgy tapadtak rá a nők. Szerencsére nem sok emlékem fűz hozzá, s nem is sokszor kell találkoznom vele.
Nem is értem anyukám mit látott benne. Világ életében arra vágyott, hogy nagy család vegye körül, bár gondolom nem apám törvénytelen gyerekeire gondolt. Igaz, ők sem zavarták. Ő amolyan csupaszív lélek, mindenkiről gondoskodik, nehezen mond nemet. A világ legjobb anyukája, efelől semmi kétségem sincs. Nagyon közel állunk egymáshoz, erre pedig büszke vagyok.



Timi - 21 -van - nincs


Egy normális embernek nem sokszor jut eszébe a halálra gondolni. Nekem viszont minden egyes nap megfordul a fejemben. Igaz, sose szeretném megtudni, hogy miként fog majd véget érni a földi életem, mégis foglalkoztat a gondolat. Talán ez is azt bizonyítja, hogy egyáltalán nem vagyok normális.
Amikor az egyik legjobb barátnőm, Jane elmondta, hogy méhnyakrákot diagnosztizáltak nála, összetörtem. Nem akartam elhinni, hogy a sors ilyen egyszerűen kihúzhatja bárki lába alól a talajt. Hiába voltam ott mellette, mindig úgy éreztem, hogy semmit sem tettem azért, hogy neki jobb legyen. Részben magamat okoltam, amiért ilyen hamar távozott közülünk. Hónapokat töltöttem a szobám mélyén, senkivel sem akartam kapcsolatot létesíteni, a barátommal sms-ben szakítottam. Mindenkit elűztem magam mellől, de most már tudom, hogy ez volt életem legrosszabb döntése. Helyre akartam hozni a dolgokat, újra a régi önmagam szerettem volna lenni, aztán jött a felismerés: sose leszek már ugyanaz. Meghalt bennem egy darab és vannak olyan tulajdonságaim, amiket már sohasem fogok visszakapni. Túlzottan nem hiányzik az a felszínes lány, aki voltam, de a gondolkodásmódja igen. Optimistán láttam a világot, mindent könnyebben kezeltem, most bezzeg... Mintha egy elefánt ülne a vállamon, épp oly súlyosnak érzem a világot.

Az ébresztőm őrült csilingelése húz vissza a valóságban, amit könnyedén kikapcsolok. A következő pillanatban meghallom, ahogy édesanyám álmosan kicsoszog a konyhába. Halovány mosoly kúszik a számra, ahogy arra gondolok, mennyi mindent átélt már Ő is. Neki sosem okozott gondot az újrakezdés. Olyan, mint egy főnix, aki halála után feléled a poraiból. Annyi erő van benne és megannyi kitartás, pedig mindene volt, csak éppen egyszerű élete nem. Ő az, aki miatt össze kell szednem magamat, aki miatt újra élnem kell. Nem engedhetem meg magamnak, hogy összetörjek, s lent maradjak a padlón. Nem akarok újra pszichiáterhez járni, nyugtatókat szedni és mindezekkel legyengíteni saját magamat. Anyuból fogok erőt meríteni és Jane tisztelete miatt nem fogom feladni. Muszáj kimásznom ebből az őrült állapotból, hiszen itt áll előttem az egész életem, amit nem fecsérelhetek el.
Mosolyogva, s immár iskolába készen jelenek meg anyu előtt, aki kikerekedett és ijedt szemekkel néz rám. Nem mondok egy szót se, csak megölelem, köszönésképpen pedig egy puszit nyomok az arcára. A középiskola felé lassú léptekkel haladok, mély lélegzeteket veszek. Tavaly, mikor idekerültem, bár nyakig benne voltunk a második félévben, beilleszkednem pedig nem sikerült. Sose szerettem egyedül lenni, igaz, azt a nagy felhajtást sem tudnám elviselni már, mint ami Seattle-ben körbevett. A bejárat előtt megtorpanok, tekintetemet végigfuttatom a hatalmas fa ajtón és a körülöttem sétáló iskolatársaimon.
Meg tudod csinálni. Suttogom magamnak biztatásképpen, és átlépem a küszöböt. Ez a végzős évem, nem engedhetem, hogy rosszul teljen el.
Széles mosoly ül ki az arcomra, emelt fővel sétálok végig a szekrények között és bájosan mosolygok mindenkire, akivel sikerül szemkontaktust teremtenem. Vajon lesz valaki, aki szóba áll majd velem? Hiszen tavaly mindannyian úgy ismertek, mint a begyógyszerezett, nyugtatózott flúgos lányt, aki a nagyvárosból jött. És még mosolyogni se láttak soha, valószínűleg ezért néz rám mindenki ilyen fura fejet vágva. De nem szabad hagynom, hogy letörjék a lelkesedésemet, hiszen csak egy ember kell, akivel tudok beszélgetni. Mindössze egyetlen egy... Csak nem olyan nehéz találni egy embert az iskolában, aki hajlandó szóba állni velem. Ugye?


Vissza az elejére Go down
 

Stephanie Monroe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Stephanie hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Karakter sarok :: Elfogadott karakterlapok :: Truthful-