Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Avery Tate
A-Team
Avery Tate

• Foglalkozás : „zaklatni az ikertesóm”
• Tartózkodási hely : „rosewood”
• Humor : „evil”
• Hozzászólások száma : 56
• Join date : 2014. Oct. 11.
• Age : 27

Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult EmptyHétf. Okt. 20, 2014 12:49 pm


Spencer & Avery

Spencer.. Spencer Hastings. A lány, aki mindig okos akar lenni, az is, csak pont abban nem, amiben akar. Eléggé ügyes, de nem annyira, amennyire kéne. Nem tud rájönni ki -A, de ez nem is baj. Tudok róla dolgokat, sőt mindent, így könnyű préda, meg szórakozgathatok kicsit Clarissa testében is. Simán elronthatom a barátságukat, a bizalmat amit építettek egymás közt, és senki sem fogja tudni, hogy valójában én tettem, azaz Avery. Gyerekjáték, hiszen ebben igazán jó vagyok.
Otthon egész napjaimat azzal töltöttem, hogy kikeressem a Tate család információit. Eddig abban a hitben éltem, hogy Avery McCall vagyok, de nem, és ez kiborít. Mi az, hogy nem ebből a családból származom? Fogalma sincs senkinek milyen érzés ez.
Komolyan, kezdett irritálni ennek a lánynak a társasága. Menne már el innen, bárcsak ezt megtenné. Nem értem mi olyan nagy cucc benne, hiszen a külseje sem valami megnyerő, talán ezért is ment Toby-hoz olyan könnyen. Drágán nem lehetne eladni, így könnyen megadja magát. Nem is csodálkozom, eleve úgy néz ki, mint egy rossz stréber. Őt is meg kéne nevelni, mert ízlése nuku. Lehet feltűnt neki, hogy nem olyan ruhában vagyok, mint Clarissa, de gondolom annyira nem fifikás, hogy összerakja a dolgokat.. Mondjuk ki is gondolna egy ikertestvérre rögtön? Nem lenne túl ésszerű, de a bolondság néha az igazság.
–  A jelenléted, azt tetted. Az, hogy lélegzel.  – suttogtam alig hallhatóan az utóbbi mondatomat, mintha csalódtam volna benne. Nagy színésznő vagyok, simán visszatartom a nevetésem, de belül nagyon nagyokat kacagtam. Ó, a kis naiv, a kis ártatlan, a kis hazug Spencer..
- Talán csak megjött az eszem, és leesett, hogy ilyen semmitérő bagázzsal nem éri meg barátkozni. Csak a pénzemre vagytok féltékenyek, kis hazugok. - beszéltem eléggé nagyképűen, és hangoztattam örömmel, hogy nekünk mennyi pénzünk van. Van is Clarissa szüleinek, ez nem tagadás, de a vastagbőr a képén nincs meg. Simán rakok rá neki egy kicsit, higgyék már kicsit beképzeltnek. - Na és te miért nem a könyvtárban vagy? A strébereknek ott a helyük. Csak vigyáz, -A el ne kapjon, még a végén letörik a körmöd. - néztem mélyen a szemeibe, és kuncogtam halkan, és nyugodt szívvel a szemébe mondtam a dolgokat. A hazugság az életünk része, és a játék is, hiszen az élet egy játék! Egyetlen egy szabálya van, csak annyi, hogy tudd hogyan kell játszani. Egyszerű dolog ez, és én gátlástalanul beletaposok emberek lelkébe, és tudom hol a határ, de engem nem érdekel. Habozás nélkül átlépem a tűrőküszöböt, és őszintén szólva még az idegszálaimon sosem balettozott pattanásig a magány. Nem voltam egyedül.. Itt van a vállamon a kis ördög, és a szíven szúrt angyal, ki már rég eltűnt.

Δ Note: remélem nem voltam túl kemény Rolling Eyes  Δ Music: Clary csodás hangja xD
©️ 

Vissza az elejére Go down
Spencer Hastings
Liar
Spencer Hastings

• Foglalkozás : △ Finding out who's A
• Tartózkodási hely : △ Rosewood
• Humor : △Maybe
• Hozzászólások száma : 233
• Join date : 2014. Aug. 13.

Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult EmptyVas. Okt. 12, 2014 2:13 pm

Avery & Spence


Ahogy a pillantásom találkozott az övével, valami egész furcsát vettem észre rajta. A sminkje picit erősebb volt, mint amire emlékeztem. Sőt, ha ez önmagában még nem volna elég, a ruhája sem egyezett meg azzal, amit a gimiben viselt. Kizárt dolognak tartom, hogy ilyen rövid idő alatt haza tudott volna menni átöltözni. A sminket még megértem, az autóban is korrigálni lehet, ha elkenődik a festék,  de a ruhacserét kötve hiszem, hogz bevállalta volna. Az több időt vett volna ígénybe és abban az eseben nem is  érkezett volna meg előttem a Brew-be. Ilyen, s ehhez hasonló gondolatok keltek életre a fejemben, miközben tekintetemet végig rajta tartottam.  
Lehetséges lenne, hogy megint túlzásokba esek? Való igaz, hogy néha szeretem túlbonyolítani a dolgokat, de jelen körülmények között nem hiszem, hogy erről lenne szó. Aztán megszólalt és a gyanúm beigazolódott.
- Tessék? Neked meg mi bajod lett így hirtelen? - Förmedtem rá hirtelen, hiszen egyáltalán nem erre a reakcióra számítottam tőle.
- Mit tettem, amivel kiérdemeltem a haragodat?  - Folytattam picit összeszedettebben beszélve, mint az előbb, mert tudni akartam az okát. Valami nem stimmelt vele.
- Kaptál egy üzenetet? - Jutott aztán eszembe az egyetlen ésszerű magyarázat, ami okot szolgáltathatott neki arra, hogy haragudjon ránk.. A és a hazugságai. Ki tudja, ezuttal mi mindent hazudott össze neki.
§ Szószám: sok § Zene: zene § Megjegyzés: Remélem tetszeni fog!
copyright
Vissza az elejére Go down
Avery Tate
A-Team
Avery Tate

• Foglalkozás : „zaklatni az ikertesóm”
• Tartózkodási hely : „rosewood”
• Humor : „evil”
• Hozzászólások száma : 56
• Join date : 2014. Oct. 11.
• Age : 27

Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult EmptyVas. Okt. 12, 2014 11:11 am

Spencer & Avery

Az előző pár nap nagyon fárasztó volt számomra, hiszen ügyesen kellett elrejtenem a titkomat az emberek elől, bár ez sosem jelentett nekem gondot. Mindig is okosan bántam a szavaimmal, és nem buktam le. Ez az én életcélom; beférkőzöm az emberek lelkébe, és ott rúgok beléjük ahol a legjobban fáj!

A mai napom eléggé érdekes volt. Először is, a felkelés jelentette a legnagyobb gondot, elvégre én utálom a reggeleket. Morcos vagyok, és nem nagyon akarok senkihez sem szólni, bár nem mintha annyi ember lenne erre, akivel tudnék társalogni. Nem régen jöttem ide, és azért is, hogy Clarissa-t megkeressem, és a családom, aztán egyenként tegyem őket tönkre, mert én ilyen vagyok, ezen nem fogok változtatni.
Ez az új város még tényleg eléggé új nekem, és nemigen tudok rajta eligazodni, de eddig nem kápráztatott el. Ugyanolyan sablonos város, mint a többi, semmi különlegesség. Ahol eddig laktam sokkal jobb volt, hiszen régies volt, gyönyörű, egyedi, és igen, az időjárás nem kedvezett a napkedvelőknek, de legalább egy élményt nyújtott már az is, mikor kinéz az ember az ablakon. Na igen, ezt itt nem kapom meg, bár mindig is azokat hallottam a drága családomról, hogy mennyire ízléstelenek. Nem is hiszem el, hogy kiskoromban képesek voltak eldobni tőlük. Egy kisbabát képesek voltak csak úgy örökbe adni. Ez milyen már? Azért gondolkozzanak már. Amióta megtudtam, hogy a Tate családhoz tartozom, keresem őket, de végre megtaláltam őket. Az igazi családom sokkal jobb, és velük kedvesebb is vagyok, de nem én döntöttem úgy, hogy ilyen leszek, hanem az élet tett ilyenné. Ez van, akinek nem tetszik, elmehet.
Gondoltam ma beugrom ebbe a Brew nevezetű, vagy nem is tudom milyen helyre egy kávéra, mert eléggé szét voltam esve. Mikor végre képesek voltak kiszolgálni, egy ismeretlen hangot véltem felfedezni mögöttem, amit egyértelműen nekem címeztek. Lassan fordultam felé, és felfedezni véltem, hogy ez Spencer, az egyik hazug barátnője az én drága ikremnek.. Hmm, játsszunk egy kicsit!
- Tudod, semmi kedvem most veletek lenni. - mondtam aggódva, meg mindenféle nyálas érzelmet rejtve mondandómba, hátha beveszi, hogy éppenséggel Clarissa van előtte. Talán romba dönthetném a barátságukat.

- Főleg nem veled. - sóhajtottam csalódottan, mintha megbántott volna, pedig nem, csak játszom egy kicsit. Vicces ez a játék, alig várom a reakciókat, és főleg mit kap ezért Clarissa. Tönkretenni az életét lesz a legjobb, de a végén talán kicsit kedvesebb is leszek vele.

▼ note: remélem tetszik love ▼ music: Crazy In Love

©️




Vissza az elejére Go down
Spencer Hastings
Liar
Spencer Hastings

• Foglalkozás : △ Finding out who's A
• Tartózkodási hely : △ Rosewood
• Humor : △Maybe
• Hozzászólások száma : 233
• Join date : 2014. Aug. 13.

Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult EmptySzomb. Okt. 11, 2014 9:31 pm

Avery & Spence


A gimiből haza fele menet jó ötletnek tűnt beugorni a Brew-be egy kávéra. Nem mintha koffeinfüggő lennék vagy hasonló, de kellett az energia. Egy-egy tanóra nagyon le tudja fárasztani az embert, pláne ha a tanár a tetejében még unalmasan is magyaráz. Nem is értem, hogy lehet valakinek ennyire monoton és semmilyen hangszíne. Na mindegy, a lényeg az, hogy valahogy sikerült túlélnem az elmúlt 50 percet. Ha jobban belegondolok, fura tőlem ilyesmit hallani, mármint ritkán panaszkodom egy tanárra. Én vagyok a "csapatból" a legszorgalmasabb láncszem, aki bármit megtenne annak érdekében, hogy egy boldog és sikerekben gazdag jövőt tudjon megteremteni saját magának. Jelen körülmények között viszont képtelen voltam nem szidni a helyettesítő történelem tanárunkat. Általában érdeklődve figyeltem az oktatónk előadásait, de Mr. Rodriguez-nek valahogy mégis sikerült elérnie, hogy sikeresen elszundítsak az óráján.
Kiszúrva a Brew ismerős épületét, kerestem egy parkolót az autómnak, majd szépen bemasíroztam egy ütött, kopott Volkswagen és egy Peugeot közé. Ezek után leállítottam a motort, majd kipattanva az autóból, a bejárat fele indultam.  
Kinyitottam az ajtót, majd tekintetemmel figyelmesen végignéztem a jelenlévőkön. Nem egy ismerős arcon akadt meg a pillantásom, olyanokon is, akiket valahogy nem akartam látni. A bárpult fele nézve azonban egy ismerős hajzuhatagot is kiszúrtam. Clarissa? Hogy érhetett ide előttem, amikor utánam hagyta maga mögött a suli parkolóját? Plusz, miért nem említette korábban, hogy ő is ide akar jönni? Ez érdekes  és egyben gyanúra adott okot. Nem hiszem, hogy a pasijával találkát beszéltek volna meg pont itt, ahol az iskola majdnem minden diákja megfordul naponta.
- Szia! - Köszöntem rá, egy apró mosollyal az ajkamon. - Miért nem szóltál, hogy te is ide jössz? - Bukott ki belőlem váratanul a kérdés, miközben helyet foglaltam az egyik bárszéken.
§ Szószám: sok § Zene: zene § Megjegyzés: Remélem tetszeni fog!
copyright
Vissza az elejére Go down
Spencer Hastings
Liar
Spencer Hastings

• Foglalkozás : △ Finding out who's A
• Tartózkodási hely : △ Rosewood
• Humor : △Maybe
• Hozzászólások száma : 233
• Join date : 2014. Aug. 13.

Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Bárpult   Bárpult EmptyKedd Aug. 19, 2014 11:44 am

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Bárpult Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty

Vissza az elejére Go down
 

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bárpult
» Bárpult

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Iskolán kívül :: Belváros :: The Brew-