Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.

» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am

A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Share | 

Black Cat Café

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Clarissa Tate
Liar

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Kedd Okt. 21, 2014 7:02 pm

Most eloszor nincs fogalmam arrol, hogy mi lesz velunk... Es hogy egyeltalan a kozeljovoben lesz-e olyan, hogy "mi"... Nem tudom mihez kezdjek... Talan ez igy megnehezebb, hogy lefekudtunk egymassal, hiszen igy meg kozelebb kerultunk egymashoz.
Probalom elhinni azt amit mond, hogy nem ez lesz az utolso csokunk... Felallok a szekbol mikozben fogom a kezet es fejemet mellkasara hajtom. Melyen beszivom illatat, nem akarom vegleg elvesziteni.
Mikor megcsokol egybol kigordul egy konnycsepp a szemembol. Ez volt minden eddigi csokunk kozul a legfajdalmasabb.
- Szeretlek.. - mondom mikor mar latokoron kivulre esett. Furcsa erzes nem magam mellett tudni...
Egyre jobban erzem a sirogorcsot ezert hazamegyek gyorsan.

JATEKTER SZABAD!

I'm a great pretender
just putting on a masquarade

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Aaron Weston
Teacher

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Hozzászólások száma : 101

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Kedd Okt. 21, 2014 6:46 pm

Clarissa & Aaron

- Nem akarlak kerülni, de valahogy ki kell bírnunk legalább egy ideig. - Azután pedig kitaláljuk mi legyen, ha egyáltalán még lesz olyan, hogy mi, de lennie kell, mert ahhoz, hogy beleszeressek egy pillanat is elég volt, de ahhoz, hogy elfelejtsem... Nos, annyi időm nincsen. Már eldöntöttem. Őt akarom szeretni. Vele akarok lenni, nem mással, csak vele. Nem akarok mást szeretni. Ostobaság lenne veszni hagyni az egyetlen dolgot, ami számít az életünkben, amit örökösen keresünk és végre megtaláltuk, nem veszíthetem el most.
- Nem veszítelek el... - Nem veszíthetem el és nem is fogom. Kifogok, kifogunk találni valamit, csak most kell egy kis idő. De ez nem miattunk van. Mert nem kellene, ha a dolgok nem így, másképp alakulnak. Nem a kapcsolatunk van hullámvölgyben éppen, hogy végre mindketten tudjuk mit akarunk. De úgy tűnik most azt kell eldöntenünk, azon kell elgondolkodnunk, hogy mi mindent vagyunk, lennénk hajlandóak feláldozni és mi mindenről lennénk hajlandóak lemondani.
- Nem az utolsó. Megígérem. - Álltam fel lassan az asztaltól, de egyik kezemmel még mindig fogtam az övét magam felé húzva. Nem akarok elbúcsúzni tőle. Ez nem örökre szól, csak egy időre, de mégsem akarok elmenni innen anélkül, hogy ne köszöntünk volna el egymástól. Szóval, amikor Ő is felállt finoman közelebb húztam magamhoz végül pedig szinte a mellkasomhoz préseltem.
- Mindig így akarlak érezni. Ilyen közel. - Egy pillanatig nem gondolkodva tapadtam ajkaira szenvedélyesen. Nem gondoltam semmire, csak csókoltam.
- Nem az utolsó. - Suttogtam ajkai közé, majd lassan elhúzódtam. De még mindig ott álltam vele szemben fogságba ejtve a tekintetét és úgy fest, hogy a kezét is, amit nem tudok elengedni.
- Viszlát Clair. - Tettem egy lépést hátrafelé, miközben nagy nehezen eltudtam engedni a kezét és elindultam... Nem tudom, hogy hová és őszintén szólva nem is érdekel, már nem fontos hová tartok.

You are my life

Clarissa Tate
Liar

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Kedd Okt. 21, 2014 5:54 pm

- Ez az egesz ugy hangzik mintha szakitanank... - mondom szomoruan. Hallgatom ot, de nem birok vidam lenni. Nem megy, nem tudom elfogadni a tenyt, hogy elvesztettem ot. Hisz barmit mond, de... Mivel szunetet fogunk tartani ezert barmi megtortenhet. Az is, hogy soha tobbe nem leszunk ujra egyutt...
- Legalabb kaphatok egy utolso csokot? - kerdezem tole halkan. Haza akarok menni minel hamarabb, mert barmelyik pillanatban ram torhet a siras.

//minel hamarabb csinaljuk meg a masik jatekot is Smile

I'm a great pretender

Aaron Weston
Teacher

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Kedd Okt. 21, 2014 5:36 pm

Clarissa & Aaron

- Nem fogsz. - Azt hiszem most akármit is mondanék semmi sem lenne elég jó, meggyőző vagy vigasztaló, mert még a magam irányába se tűnik annak. Dühös vagyok és még a mérgemet se igazán vezettem le, mert akkor a lakásom egy kisebb katasztrófa sújtotta övezetre hasonlítana leginkább, de annyira elcseszett lett minden, hogy még igazán szétverni vagy rúgni valamit sincs kedvem.
- Csak nem leszünk együtt, úgy sem... - Talán nem szabadott volna megengednünk magunknak azt a bizonyos éjszakát, mert akkor kezdődött ez az egész, amikor mi lefeküdtünk. de mégis csak lenne kedvem rugdosni... azt a valakit, akinek mindez köszönhető. Hálásan rugdosnám seggbe.
- Én nem akarom... De elmenni se akarok. Itt akarok maradni. De nem viselném el, ha hosszú évekig ítélkezve néznének ránk, amiért szeretjük egymást. Engem leginkább Te vagy, aki idekötsz. Egyetem bárhol van, akárhol taníthatnék, de idejöttem és még most is itt vagyok. Ha most el kell mennem azért, hogy ebben az életben még taníthassak és ne mocskolják be a nevem gusztustalan vádakkal, amiért koskorú vagy, akkor lehet többé nem látnánk egymást. Így viszont itt leszek. Mindketten itt leszünk. - Talán ez sem megoldás, de valakinek, valamelyikünknek lépnie kellett. Tudtam, hogy nekem kell, de sosem lennék képes bántani, most sem vagyok. Többek között ezt is érte teszem, hogy ne kerüljön bajba... Még csak tizenhét éves. Én voltam az az az ökör, aki azt gondolta, hogy... Ennek a kapcsolatnak lehet jövője. Most viszont már nem tudnék lemondani róla, nem megy. Szükségem van rá...

You are my life

Clarissa Tate
Liar

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Kedd Okt. 21, 2014 4:53 pm

- En... Nem akarom ezt... Annyi ideig voltunk tavol egymastol, nem akarom, hogy meg kevesebbet lassalak... - mondom halkan majd a szabad kezemmel letorlom a konnyeimet. A kezunkre nezek, de nem birok mosolyogni, nem megy. Nem tudok ugy tenni, mintha nem fajna. Otthon nem tudom azt mutatni, hogy jol vagyok, mert nem vagyok. Nem tudok jo arcot vagni, mert tudom, hogy ez az utolso erintes amit tole erezhetek.
- Nem akarlak elvesziteni... - mondom a szemeibe nezve.

I'm a great pretender

Aaron Weston
Teacher

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Kedd Okt. 21, 2014 4:40 pm

Clarissa & Aaron

- Iszonyatosan nehéz volt elfogadni, hogy nem foghatom meg a kezed, nem ölelhetlek, csókolhatlak meg, amikor akarlak, de még csak egy puszit sem nyomhatok az arcodra... Ez az érzés pedig egyszerűen megbolondít, kár csak Te, de így nem tudom mi értelme van. - Én sem akarom, hogy így legyen, de fogalmam sincs mi lenne az a bizonyos megoldás- Most az tűnik az egyetlennek, ha egy ideg nem találkozunk, ha hagyjuk lecsendesedni a dolgokat. Nem tudom, hogy ez mit fog kiváltani belőlünk és pokolian nehéz beismerni, hogy nincs választásunk, de nincsen. Ha Clair lenne legalább mondjuk húsz-huszonegy éves, akkor már tehetnénk valamit, szabadon egyedül dönthetne arról kivel szeretne együtt lenni, választhatna engem, de ez sem lehetséges, csak egy ábránd milyen boldogok lehetnénk.
- Szeretlek Clary, akkor is szeretni foglak, ha nem leszünk együtt. - ezt mindenképp szeretném, ha tudná. Mélyen a szemébe nézve nyúltam keresztül az asztalon az egyik kezéért, amit a két tenyerem közé fogtam és nem túl erősen megszorítottam.
- De momentán az egyetlen dolog, amit tehetünk, ha nem találkozunk egy ideig. Én utálom, hogy ezt kell mondanom, hogy csak ez maradt... De inkább ez, minthogy... Had ne keljen elmennem innen. Így legalább láthatlak Téged és Te is láthatsz engem. - Most utálom magam, mert csak magamra tudok dühös lenni, amiért így alakult. Tudtuk, hogy nem lehetünk együtt, de minket ez nem érdekelt, most pedig mégis szembe kell néznünk a ténnyel, hogy ez hosszútávon tényleg nem működik, mert mindig lesz egy A az életünkben...

You are my life

Clarissa Tate
Liar

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Kedd Okt. 21, 2014 2:43 pm

Egyszeruen nem tudom elhinni, hogy igazabol mindennek vege... Mert vege, hisz A miatt sosem lehetunk egyutt...
- Jol tudod, hogy sosem lehetunk egyutt... Igy hat ennyi erovel szakithatnank is... - mondom halkan mikozben a konnyeimmel kuszkodok. Felek, hogy itt es most tenyleg vege mindennek... Hogy megtortenik amitol feltem, elveszitem ot...
- Nem akarom, hogy vege legyen... - mondom szomoruan es az arcomon vegig gordul egy konnycsepp.

I'm a great pretender

Aaron Weston
Teacher

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Kedd Okt. 21, 2014 12:49 pm

Clarissa & Aaron

- Tudom. Én sem akarom ezt. De nem tehetünk mást. Ezt most nem kockáztathatjuk meg. Nem tehetünk fel minden egy lapara, hogy talán nem árul el minket. Ha pedig igen, akkor így is úgy is vége... Te még nem vagy elég idős ahhoz, hogy egyedül dönts. Engem pedig a lehető legtávolabbra fognak kívánni innen... Érthető okokból, mert akkor az itteni pályafutásomnak is vége. - Mindig is tudtam, hogy inkább autószerelőnek kellett volna mennem. Az mindig kell. Mindenhol megállnám a helyem. Így viszont mindent kockára tettem a kapcsolatunkkal, amit sosem bántam meg egyetlen percre sem. Most sem. Egyszerűn csak tanácstalan vagyok. Tanácstalanabb, mint eddig bármikor. Tanácstalanabb, mint akkor, amikor el kell döntenem, hogy fizikával vagy matekkal akarok foglalkozni. Eddig valahogy minden döntésem könnyebb volt és helyes. Azt is gyorsabban átgondoltam és eldöntöttem, hogy a magam ura akarok lenni, a saját életemet akarom élni és ehhez egy vadidegen helyre, városba költöztem, ahol senkit sem ismertem. Mégis boldogultam mindenben. Normális, hogy nem akarom elfogadni, hogy mindez véget érjen. Annyira utálom az érzést, amikor csalódnak bennem. De a legőszintébben fogalmam sincs mi lenne a legjobb döntés, amivel senkinek sem okozok csalódást. Talán nincs is ilyen... Nagy valószínűséggel nincs.
- Tudtuk, hogy előbb-utóbb sor kerül erre is, csak azt nem, hogy ilyen gyorsan és hirtelen fog valami közbeszólni a kapcsolatunkba. - És most nem tehetjük meg, hogy nem veszünk róla tudomást, mert nagyon is sok függ most A-tól és a jó indulatától, ha van neki ilyen. Nem tudom... De nem tehetek mást, minthogy bízom benne, hogy igen. Nagy butaság... Tudom. De számtalan butaságon túl vagyok már és nem végződött mind olyan rosszul, sőt... Vannak hibák, amelyek boldoggá tesznek.

You are my life

Clarissa Tate
Liar

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Kedd Okt. 21, 2014 11:57 am

Aaron & Clarissa
Melyik a nezehebb döntés? Feladni, vagy jobban küzdeni...?
Szinte sokkolóan ér az amit mond. Mindig is tudtam, hogy valaki vagy valami tönkre fogja tenni a kapcsolatunkat, de legrosszabb rémálmaimban sem gondoltam azt, hogy ilyen hamar vége lesz a történetünknek... A szünet az felér egy fél szakítással... Nem akarom, nem akarom őt elveszíteni, nem hagyhatom, hogy A megint nyerjen, nem... Nem bírom elfogadni a tényt, hogy legyőztek minket... Mert ez történt, A győzött. Nincs mit szépíteni, ott rúgott meg engem ahol a legjobban fáj, sosem volt ilyen komoly kapcsolatom, és még ezt is elveszi tőlem...
- Távolság... Olyan rossz ezt hallani... - mondom és érzem ahogy a szememben gyűlnek a könnyek, nem akarok sírni, mások előtt nem. Sosem szerettem megtörni mások előtt, inkább otthon szoktam egyedül ülni csöndben az ágyamon, és kisírni magamat. Jobb egyedül, csendben szenvedni, mint másoknak elmagyarázni, hogy mi fáj...
- Nem lehet rajta kiigazolódni, de én nem akarom azt, hogy ő győzzön... Kell valami megoldásnak lennie... - mondom Aaron szemeibe nézve, és a tekintetemben látszódik az az érzés, hogy félek elveszíteni őt. Félek, hogy soha többé nem lehetünk együtt... De mind e közben igaza is van, a szüleim sosem bíznának meg bennem ha tudnák, hogy mindvégig hazudtam nekik arról, hogy hol voltam, mit csináltam. És ekkor még nem beszéltünk arról, hogy megtudnák, hogy az ő pici lányuk már nem kislány. Össze tett ez az egész ügy, mind a ketten sokat veszíthetünk, de a legnagyobb amit veszíthetünk;egymást...

Avery csodás hangja Skypeon Very Happy • igyekszem hosszabbat írni. Smile©

I'm a great pretender

Aaron Weston
Teacher

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Kedd Okt. 21, 2014 11:37 am

Clarissa & Aaron

- Távolságot kellene tartanunk egy ideig. talán... Fogalmam sincs. Nincs ötletem. Ennél többre most nem futja. De szerintem a vér is megfagyott az ereimben, amikor ezt elolvastam. Clair, ugye tudod mit jelent, ha beváltja, ami írt? Az az egy üzenet éppen elég lenne a szüleidnek ahhoz, hogy a bizalmukat elveszítsem és el is felejthessem és benned sem fognak bízni többé, mert hazudtál és folyamatosan hazudsz nekik... Miattam. - Mindig is tudtam, hogy nem kérhetem ez Tőle. Nem is tettem. Nem kellett. De így nem folytathatjuk, már nem, mert ezek szerint valaki folyton figyel, csak azt fogom fel, hogy miért éppen mi, a mi kapcsolatunk szúrja ennyire a szemét. Tulajdonképpen ebben a játékban ki lenne a célpont? Én vagy Clair? Mert csak engem akarnak bántani, akkor azt vállalom, de azt nem fogom megengedni, hogy Őt is bántsák, ha viszont Clair, akinek fájdalmat és keserűséget akarnak okozni, akkor inkább kiszállok ebből a játékból, de nem fogom hagyni, hogy tönkretegyék.
- Ez... Esélytelen. - Igazából mi vagyunk az esélytelenek, pontosabban a kapcsolatunk, mert eddig csak így működött, másképp nem. A körülmények ebben a helyzetben sajnos nagyon nem nekünk kedveznek és lényegében semmit sem tehetünk. Talán ez bosszant a leginkább. Az hogy tehetetlen vagyok a dologban. Eddig is az voltam és eddig is ez bosszantott. De elfogadtam, mert így is szeretem. De másoknak ez sokkal nehezebben menne. Ez egy kis város. Itt másképp mennek a dolgok. Mindenki ismer mindenkit, mindenki tud mindenről és amiről nem tudnak az már botrányos és elfogadhatatlan. Mi is azok lennénk a szemükben. Tehát nincs értelme.

You are my life

Clarissa Tate
Liar

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Hétf. Okt. 20, 2014 7:45 pm

- Kepes hideg verrel megolni barkit... - mondom halkan es ezt valasznak szanva. Tenyleg nem tudom, hogy mihez kezdjunk... Eddig mindig valami vagy valaki megakadalyozta azt, hogy boldog legyek. Es most is ez van... A sors ugy akarja, hogy ne legyek boldog...
- Nem tudom mihez kezdjunk... - mondom mikozben vissza adom neki a telefonjat. Az agyam folyamatosan azon kattog, hogy hogyan tovabb. Mi legyen?!
- Sosem lehet A-n kiigazolodni... Sosem segitett nekunk, csak szadizott. Nem veletlenul felunk tole. - mondom halkan es a szememben lehet latni, hogy tanacstalan vagyok.

I'm a great pretender

Aaron Weston
Teacher

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Hétf. Okt. 20, 2014 4:51 pm

Clarissa & Aaron

- Clair, ha ez igaz... Ez a valaki szerintetek képes ténylegesen fellépni vagy eddig csak fenyegetőzik? - Végül is édes mindegy, mert mi ebből semmiképp sem fogunk jól kijönni. Mert ha igen, megteszi, mindössze egy üzenet és nem csak a kapcsolatunknak lesz vége, hanem az itteni életemnek is, mert a munkámon túl Ő az, az egyetlen, aki ideköt engem, ha pedig mindkettőt elveszítem, Őt is és az állásomat is, akkor többé nem lesz, amiért maradnom kellene...
- Mert ha ez igaz, egy üzenet, nem kell több. Te örökös büntetés. Nekem pedig végleg elvágták az itteni életem. Sosem fognak megbízni bennünk. - Lássuk be, e az egész még nem elég érett ahhoz, hogy tálaljuk. Én mondtam, hogy utálom a titkokat meg a hazugságokat, de csak így működött, vagyis elviseltem. De most... Minden megváltozik.
- Mi legyen? Mit tegyünk... Clair, ha ennél is kevesebbszer találkozunk, akkor szinte már nem is látjuk egymást. Az már nem egy kapcsolat lenne, mindössze jó ismeretség, amit mi nem akarunk, ugye? Nem akarok szakítani. De azt sem engedhetjük meg, hogy fenyegessenek. Ez így nem állapot... Ha Te tudod mi lenne a megfelelő megoldás, akkor oszd meg velem, mert még sosem voltam ilyen tanácstalan. - Ő ezek szerint mégis csak többet tud erről az A-ról. Én viszont semmit. Szóval nem tudom, fogalmam sincs mit ártottam neki, hogy éppen engem szemelt ki következő áldozatának, de nagyon érdekelne... Nem bírom, ha szívatnak. Ha pedig szívatnak, akkor csinálják szemtől szemben. Nincs is aljasabb, mint hátulról támadni.

You are my life

Clarissa Tate
Liar

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Vas. Okt. 19, 2014 4:34 pm

Aaron & Clarissa
Melyik a nezeebb döntés? Feladni, vagy jobban küzdeni...?
Leülök az Aaronnel szemben lévő székre, majd elveszem a telót az asztalról, hogy eltudjam olvasni annak okát, hogy mi lehetett ilyen fontos és miért ennyire ideges, sőt inkább dühösnek néz ki. Még sosem láttam ennyire ingerültnek... Aztán mikor elolvasom az üzenetet egyből megértem miért ennyire feszült, egyből elkerekedik a szemem. Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy a szemét A bepofátlankodott és őt is zaklatja... Eddig minden olyan könnyen ment, most pedig bármikor vége lehetnek mindennek...
- Emlékszel arra amikor meséltem, hogy Spenceréket és engem zaklat egy bizonyos A nevezetű egyén? Nah, ő az... - mondom szinte alig hallhatóan, mert egyszerűen nem bírom felfogni ezt az egészet... Szinte érzem a zsigereimben, hogy ennek iszonyatosan nem lesz jó vége, ismerjük már A-t és tudjuk, hogy nem fél cselekedni, bárkit bármikor simán megöl. Vagy épp elárulja a világ legnagyobb titkodat, ami több ember karrierjébe és kapcsolatába kerülne... Úgy hogy igen, nem tudom mi lesz ennek a vége...

zeneszám • igyekszem hosszabbat írni. Smile©

I'm a great pretender

Aaron Weston
Teacher

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Vas. Okt. 19, 2014 1:55 pm

Clarissa & Aaron

- Ezt meg kellene beszélnünk. Olvasd el... - Csúsztattam elé az asztalon a mobilomat az üzenettel. Igen. Még szép, hogy ideges vagyok. Nem véletlenül voltunk eddig is olyan óvatosak, ha minden a semmiért volt, akkor bassza meg. Édes mindegy, hogy nem tudnak rólunk vagy tudnak, ha valaki ilyen könnyedén képes szórakozni velünk, mert tudatában van a kapcsolatunknak. Talán még mindig jobb lenne, ha tőlünk tudnák meg az emberek...
- Hallgatlak. Ki a fene az az A? - A legkevesebb az, ha ingerült vagyok. Ilyenkor pedig rossz szokásom az ujjaimat tördelni. Ha más csinálja mindig zavar, rossz hallgatni, ilyenkor viszont észre sem veszem, mivel teljesen másfelé vagyok gondolatban. Igen. Ideges vagyok, méghozzá nem is kicsit.
- Ugye egyetértünk abban, hogy ez nekünk nem jó, nagyon nem jó? - Eddig volt, ami volt. De ki kell találnunk valamit. Változtatnunk kell... Kevesebbszer már nem tudunk találkozni, hiszen így is alig látjuk egymást, ha ennél is kevesebbszer találkoznánk az már felérne a távkapcsolat fogalmával, mivel akkor egyáltalán nem is látnánk egymás. Kezdek tanácstalan lenni. Bármennyire is szeretném, hogy a kapcsolatunk titkok meg hazugságok nélkül is működjön nem lehetséges, még nem. Én pedig hiába kockáztattam mindent, ha el is fogom veszíteni. Túlreagálom? Azt erősen kétlem. Mert akárhogy is... Egy ilyen helyzetben nem a tizenhét éves szava számítana. Én viszont harmincegy vagyok. Ő legfeljebb szobafogságba kerül, zsebpénz megvonás, mosolyszünet, stb. Engem viszont úgy fognak feltüntetni, mint a tanár, aki kikezdett egy gimnáziumi diákkal.

You are my life

Clarissa Tate
Liar

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Vas. Okt. 19, 2014 10:24 am

Aaron tegnap este kuldott egy sms-t, hogy holnap delutan surgossen talalkozzunk a megadott cimen. Nagyon megremisztett, hogy vajon mit akarhat...
Masnap egesz delelott kattogott az agyam, hogy vajon mi lehet ilyen fontos... Mikor hazaertem ledobtam a cuccaimat es mar is mentem a kavezoba.
Aaron mar ott volt igy hat oda setaltam hozza.
- Szia. Nem akarok varni, mi az a fontos dolog? - kerdezem tole egybol es a szememben lathato az aggodalom.

I'm a great pretender

Aaron Weston
Teacher

TémanyitásTárgy: Re: Black Cat Café   Vas. Okt. 19, 2014 9:34 am

Clarissa & Aaron

Napok óta szünet nélkül ezen kattogok. Ki a fene az az A? Akárki is legyen most egy üzenettel eláshassa az egész itteni életem. Akkor mindennek vége... Nekem, nekünk, a kapcsolatunknak, mindennek, ami ebbe a városba köt. Ezzel az erővel, akár már csomagolhatnék is, mert bárki is legyen A tud rólunk és ennyivel már sakkban vagyunk. Ez pedig nem egy nyerő széria. Egy üzenet, ami fenekestől felfordít mindent, amiről eddig azt gondoltuk, hogy működni fog, most nem működik. Fogalmam sincs mihez kezdjek. Talán az lenne a legjobb, ha botrány nélkül lenne vége az egésznek. Talán az lenne a legjobb, ha szakítanánk, ha meg sem mutatnám, amit akarok, egyszerűen csak szakítanék, de nem tudnék továbblépni. Clair pedig nem hagyná annyiban, hogy vége van egy mondva csinált magyarázattal. Csak megbántanám... Ő pedig nem ezt érdemli. Mégis mikor vált minden ennyire bonyolulttá? Miért éppen most? Édes mindegy. A lényeg, hogy gyorsan válaszokat kellene kapnunk, más különben az egyetlen járható út, ha ennek vége lesz. Akkor múlt időben beszélnénk mindenről, de az helyrehozná a dolgainkat? Ami történt megtörtént és ha tudnám se akarnám visszacsinálni. Mindketten tudtuk, hogy előbb-utóbb komolyabban el kell gondolkodnunk a hogyan tovább opción, de azt nem, hogy ilyen hamar és váratlanul. Nem véletlenül választottam egy külvárosi kávézót... Itt remélhetőleg nyugodtan tudunk beszélgetni. Amúgy sem tudnék most a lakásomban nyugodtan ülni, ahhoz túl dühös vagyok, de csak magamra, mert erről nekem kellet volna gondolkodnom, tudhattam volna, hogy csakis idő kérdése, hogy valaki tudomást szerezzen rólunk, a kapcsolatunkról, már csak azt nem tudom, hogy mégis kinek áll ez érdekében, mert valakinek ezek szerint biztosan. Én viszont értékelném, ha nem tenné pokollá az életemet, az életünket.

You are my life

Aaron Weston
Teacher

TémanyitásTárgy: Black Cat Café   Vas. Okt. 19, 2014 9:33 am

You are my life

Ajánlott tartalom