Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.

» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am

A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Share | 

Toby Cavanaugh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Spencer Hastings
Liar

• Foglalkozás : △ Finding out who's A
• Humor : △Maybe
• Hozzászólások száma : 233

TémanyitásTárgy: Re: Toby Cavanaugh   Szomb. Okt. 04, 2014 4:26 pm

Elfogadva!

Toby!  Cuki Áh, nincsenek szavak, amivel most ki tudnám fejezni mindazt, amit ezzel az előtörténettel hirtelen kiváltottál belőlem. Egyszerüen brilliáns lett! Nagyon tetszett! Imádtam minden sorát!  love Tökéletesen visszaadtad a sorozatban megismert karaktert! Megvallom őszintén, a helyesírási hibákra nem is figyeltem, de szerintem ha tele lett volna kisebb elgépelésekkel, akkor sem tenném szóvá, annyira tetszett a munkád!
Ha választanom kellene, hogy a karakterlapod melyik részét imádtam a legjobban, azt hiszem nem tudnék egyet kiemelni. Mindegyikben volt valami kiemelkedően jó.
Na, de nem is húzom tovább a mézesmadzagot előtted, hanem inkább kijelentem, hogy EL VAGY FOGADVA! Nyomás foglalózni, majd játszani! Remélem nem bánod, ha az első játékodat ezennel ki is sajátítom!  Cool  Érezd jól magad az oldalon! Cuki

you do know how to whistle, don’t you?
-Marie “Slim” Browning

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Toby Cavanaugh
Police officer

• Foglalkozás : rendőr gyakornok
• Humor : változó
• Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTárgy: Toby Cavanaugh   Hétf. Szept. 29, 2014 4:34 am

Toby Cavanaugh

"Pretending not to love you was the hardest thing I've ever done."

Barna haj és kék szem. Mondhatni, hogy egy átlagos srác megjelenését kelti, és valójában ez így is van. Soha nem akart kitűnni a tömegből, nem akar feltűnést kelteni, ezért nem is festi pepitára a haját, mint a sok idióta, akiket nem is ért. Magas, sportos, izmos alkat, szóval panaszra nem lehet ok. Mégsem hiszi azt magáról, hogy ő a szőke herceg fehér lovon, nincs elszállva, teljes mértékben két lábbal áll a földön. Az öltözködését nem lehet behatárolni, de arra is inkább az egyszerűség jellemzi. Egy kényelmes póló, akár szakadt farmer és hozzá egy bakancs vagy ilyesmi. Nem érdekli a divat, a márkák, de ettől függetlenül sosem jelenik meg úgy, mint egy lecsúszott csöves.

Nem egy harsány jellem, sokkal inkább lenne nevezhető visszahúzódónak. Persze amióta kitörhetett Jenna árnyékából, megismerte Spencer-t, sokkal határozottabb lett és nyitottabb. Nyit mások felé, barátságos, csak meg kell ismerni. A bizalom ugyanis törékeny dolog. Ért ahhoz, hogy a szavakat úgy forgassa, hogy mások könnyen a bizalmukba fogadják. Elég rokonszenves viselkedést tud mutatni, talán ezért kedvelik meg könnyen. Nem mindig volt ennyire nyitott, aki szívesen hallgatja mások problémáit, de nagyot fordult vele a világ. Megfontolt, szereti átgondolni a dolgait. Talán túlságosan is. Eltöpreng a dolgokon, a miérteken, mindent érteni akar. Bár sokszor ő is úgy van vele, hogy a boldog tudatlanságot választaná. Neki is vannak titkai, mint mindenki másnak. Tudja, hogy nem hibátlan, nem is söpröget más háza táján. Elvan a saját dolgaival, mindössze a barátait, családját és szeretteit félti. Értük akár tűzbe is menne.

Becenév: Tobes [Spencer-nek], de inkább ne becézgess.
Születési hely, idő: 1994. március 19.
Csoport: Police officer
Érdeklődési kör: Huh... hát sok minden érdekel, de a leginkább az, hogy vigyázzak azokra, akik fontosak nekem. Így most a rendőrség a legfontosabb, hogy nyomozhassak az "A" féle szemétládák után és megvédhessem Spencer-t és a lányokat.
Kapcsolat a családdal: Ez bonyolult. Anyám meghalt, apámmal sem túl felhőtlen a viszonyom. Ő inkább egy strucc féle ember, aki homokba dugja a fejét és nem veszi észre, hogy mi zajlik körülötte. A mostoha testvérem, Jenna pedig egy külön lapra tartozik. Gyakran tényleg sajnálni lehet, ha kell kiállok mellette, hisz volt, hogy a támogatásomra szorult. De nem vagyok senki bábja, se az övé, se másé. így már vele sem olyan a viszonyom, mint amilyennek régen tűnhetett.

C. - 21- 9 év- nincs

Nem tudok pontosan mit mondani, a gondolataim is annyira zavarosak. Évek teltek el, annyi minden történt, és még mindig nincs vége semminek, sőt. Azt kell, hogy mondjam minden csak egyre rosszabbra fordult. Vagyis majdnem mindegy.
Én személy szerint örültem, hogy megszabadulhattam a béklyóimtól, de azzal, hogy leráztam magamról a nem kívánatos koloncokat, nyitni kezdtem a világ felé, új embereket ismerhettem meg, akik fontosak lettek a számomra, így ezzel újabb gyengepontokat gyártottam saját magamnak. Nem bántam meg őket persze, nem is erről van szó, mindössze megtanultam félteni másokat, és őket magam elé helyezni. Sosem voltam önző, inkább meg nem értett és mindenki félreismert, pontosabban meg sem akartak ismerni. Erről persze Alison tehet, és a mostoha testvérem, Jenna. Őket aztán senkinek sem kell bemutatni, hisz mindenki más életét is alaposan megkeserítették.
Azt gondoltam, hogy végleg megszabadultam tőlük, már csak az emlékük kísérthetett, de nem. Alison még a halálból is visszatért, Jenna pedig mindenhol ott van és a vaksága ellenére többet lát, mint azok, akiknek szemüvegre sincs szükségük. Kellemetlen perszóna az összes.
Ha ők egyedül még nem lennének bőven sok, akkor ott van A, aki mindenre rátesz még vagy öt lapáttal. Megkeseríti mindenki életét, főleg az öt lányét, illetve Alison-ét is. De őt valahogy nem tudom sajnálni, azt se hiszem el neki, amit kérdez. Velem is alaposan kibabrált, és az áldozatainak listája végtelen.
Egyetlen dologból, illetve személyből merítek csupán erőt. Spencer Hastings. A legokosabb és leggyönyörűbb lány, akivel valaha találkoztam. Álmaimban sem mertem volna gondolni, hogy egyszer majd őt ölelhetem, csókolhatom és zárhatom a karjaimba. Bár szerintem ő maga sem hitte volna, hogy az élet ilyen fordulatot produkál majd.
Sosem felejtem el a közös pillanatainkat, ezekre biztosan mindig emlékezni fogunk. Amikor "Jenna" megfigyelést tartottunk, és ő már pörgött, mint a búgócsiga, én meg csak bámultam rá bambán, és azon gondolkodtam, hogy mivel lehetne lelőni ezt a csajt. Egyszerre volt fárasztó és lenyűgöző. Nyomkövetős mobil, vagy mivel állt elő. Te jó ég! Spence aztán szeret eltúlozni dolgokat. A nyerési és megfelelési kényszeréről nem is beszélve. Scrabble. Egyszerű szókirakós játék, mégis majdnem megölt a nézésével, amikor egy egyszerű "görénnyel" 104 pontot összehoztam. A megfigyelés végül majdnem kudarcba fulladt, de nem volt teljes katasztrófa a dolog, mert akkor ott csókoltam meg őt először, és a nagy Spencer-nek semmi kifogása sem volt ellene.
Hirtelen aztán felültem az ágyon, és úgy döntöttem, hogy elég a plafon bámulásból és a nosztalgiázgatásból. A telefonomért nyúltam, hogy felhívjam, halljam a hangját, aztán kiharcoljak egy találkozást is.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Toby Cavanaugh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal