Üdvözlünk mindenkit a Pretty Little Liars FRPG oldalán! Jelenleg mi vagyunk az egyik legaktívabb - lehet, hogy az egyetlen aktív - PLL témával foglalkozó szerepjátékos oldal Magyarországon. Ha bármi kérdésed lenne, vagy csak elakadtál fordulj bizalommal a Staff tagok bármelyikéhez. Jó szórakozást és idő töltést az oldalon!
Staff;;

Az oldal megnyitása:
2014. Szeptember 20.






























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Szept. 21, 2014 2:43 pm-kor volt itt.


















» Camp of freedom
by -A Team Kedd Jan. 13, 2015 4:03 pm

» Twilight
by Clarissa Tate Szomb. Dec. 27, 2014 9:41 pm

» Bejelentések
by Clarissa Tate Kedd Dec. 23, 2014 4:34 pm

» Bones FRPG
by Charles Hemsworth Vas. Dec. 21, 2014 9:02 am

» Udvar
by Jennifer Rochester Szer. Nov. 19, 2014 8:13 pm

» Keresett karakterek
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 7:16 pm

» Highway to Hell - Arielle & Chuck
by Charles Hemsworth Hétf. Nov. 10, 2014 3:00 pm

» Tanterem
by Aaron Weston Hétf. Nov. 10, 2014 8:44 am


















A gyönyörű szép dizit Elenának köszönjük aki idejét és türelmét nem sajnálva megalkotta ezt a gyönyörű szép külsőt. A képek a deviantART-ról és a tumblr-ről származnak. Az effektekért úgy szintén Elenának tartozunk hálával. Az oldal története a Pretty Little Liars c. sorozat alapján készült. Néhány dologban eltérünk a sorozatban említett dolgoktól, de szeretnénk ha azért nem lenne akkora nagy változás. Értünk mi itt azalatt olyan dolgokat, hogy például Ariának gyereke születik Tobytól. Ez sosem történne meg, így hát ilyen komoly és nagy dolgokat ti se tervezzetek, ha kérhetjük. Az oldalon található történet - a bővített verzió amit beleírtunk a sorozatban történt dolgokhoz - CLARISSA ÉS SPENCER - fejéből pattant ki. Az oldalon található leírásokat úgy szint ők készítették saját megfogalmazással, saját ötletekkel ezért nem szeretnénk más oldalakon meglátni azokat!

Staff;;

Megosztás
 

 Bevásárlóközpont

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyPént. Okt. 31, 2014 6:45 pm

Aaron & Clarissa
Készülődés...


- Nem akarok túl agyalni semmit, csak félek, hogy lebukunk. A tutira ott lesz, és egyszer már szétválasztott minket... Élvezte azt, hogy szenvedtünk. Én még egyszer nem akarok. Ezért félek, érted?! - mondom neki kicsit hangosabban, mert ahogy arra a ribanc A-ra gondolok elfog a düh. Nem bírom felfogni, hogy képes tönkre tenni az életemet... Nem tudom mi abban az élvezet számára, hogy más embereket tesz tönkre. Valami biztos történt vele régebben, hogy ilyen lett. Egy normális ember csak úgy nem tesz ilyet másokkal.
- Nagyot fognak bennem is csalódni, de nem bánom meg egyetlen percét sem azóta amikor egymásba ütköztél a reptéren. Semmit sem bánok, és ha itt, és most megcsókolnálak azt sem bánnám. - mondom neki és egy halvány, huncut mosoly jelenik meg az arcomon. Sok ember van itt, de azzal a tudattal, hogy akár ki is derülhet a közös kis titkunk nem bánnám meg ha megcsókolnám itt, mindenki előtt. Csak valami még is vissza tart...
- Nekem mennem kell készülődni az esti bálra. Majd ott találkozunk. - köszönök el tőle kedvesen mosolyogva, majd elmentem.

▼ note: Cuki ▼ music: xxx ▼ szószám: xxx


Köszi a játékot. Smile A többit PM-ben megbeszéljük.^^
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyPént. Okt. 31, 2014 1:57 pm

Clarissa & Aaron




- Csak ne legyél ráfeszülve erre ilyen görcsösen, mert akkor nem csak neki, hanem mindenkinek felfog tűnni, hogy van valami. - Túl sokat gondolkodni valamin sosem jó. Bizonytalanná tesz. Vannak azok a bizonyos helyzetek, amikor egyszerűen csak cselekedni kell, nem kell gondolkodni. Most pedig csak meg kell bíznia bennem. Tudom kezelni... Senkire semmire sem fog gondolni, csak annyit fognak látni, hogy táncolunk valakivel. Na jó, a látszat kedvéért valószínűleg mással is kell majd táncolnom és neki, mert ha folyton csak egymásra figyelnénk és csak egymással akarnánk táncolni, az tényleg feltűnő tudna lenni, de minden a legnagyobb rendben lesz.
- Oké... Én még élni akarok meg Téged szeretni. De... Talán akkor neked kellene leültetni Őt és elmondani neki, hogy téved, ha azt hiszi már nincsen rá szükséged, mert igen is mindig lenni fog és sürgősen felejtse el ezt a butaságot. Talán akkor kezdené elfogadni a tényeket és hanyagolná egy időre a szándékát, hogy mindenről tudni akarjon. Könnyebb lenne, ha elejét tudnád venni a dolgoknak. Jobb, ha Te beszélsz vele előbb, mintha Ő veled. - Talán ezt az egészet még a javunkra is tudnánk fordítani, csak neki most ehhez okosnak kell lennie és előbb elcsípnie a megfelelő alkalmat egy kis lelki fröccshöz apuval, mert akármilyen hihetetlen, de olykor a felnőtteknek is szüksége van rá, épp úgy, mint a fejmosásra. Bár nem vagyunk már gyerekek, de attól még mi is épp úgy eltudunk szúrni dolgokat, hibázunk... Mi sem vagyunk hibátlanok. Senki sem az.
- Tudom. Hidd el. Nekem is. mert a barátjának tart. Én pedig hazudok neki. Bennem nem csak csalódni fog, jó eséllyel meg is fog gyűlölni. Neked idővel megbocsájtana, mert a kicsi lánya vagy, nektek szükségetek van egymásra és ez mindig is így lesz, de nekem már nem... De vállalom. Inkább legyek azért bűntudatom, mert megtettem és ez örömet okoz, mint azért, hogy nem tettem meg, mert nem volt merszem hozzá. - Inkább ez, mint a mi lett volna ha... azt nagyon utálnám. inkább vállalok mindent, aminek jönnie kell azzal a tudattal, hogy semmit sem bántam meg.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptySzer. Okt. 29, 2014 7:19 pm

Aaron & Clarissa
Készülődés...


- Azt gondoltam, hogy nem engem fog végignézni, de akkor is... Ha veled vagyok mintha kicseréltek volna, a szemem csak úgy ragyog ahogy veled vagyok, a mosolyt levakarni sem lehet az arcomról. Mi van ha észreveszi, hogy irántad érzek dolgokat? - kérdezem tőle miközben a szemeibe nézek. Félek attól, hogy mi lesz a bálon, hogy apu meglátja, hogy Aaron iránt érzek dolgokat. Nem érdekelné semmi és senki, ott rögtön a bálon rendezne egy nagy balhét. Ahogy Aaron is, és én is pontosan jól tudom, hogy nagy balhé lesz akkor amikor a viszonyunk kiderül.
- De ez rohadtul nem igaz. Mindig is szükségem lesz rá, például ha összetörik a szívemet akkor valakinek ki kell nyírnia az adott pasit. - mondom és felnevetek. Apa részéről olyan hülyeség az, hogy azt hiszi egy idő után nem lesz rá szükségem. Mindig is nagyon fontos személy lesz az életemben, akit sosem szeretnék elveszíteni. Megvigasztalt ha valami bajom volt, amikor szerelmes voltam -nem sűrűn volt, furcsa módon nem esek sokszor szerelembe- és csalódást okoztak nekem, akkor hallgatta a sírásomat. Voltak olyan dolgok amiket anyának nem tudtam, vagy nem akartam elmondani és ezért apának mondtam el. Mindig lesznek ilyen dolgok, mindig is nagy szükségem lesz rá.
- Nem az, hogy nem akarok apáról beszélni, mert persze amikor veled vagyok nem ő a kedvenc témám, csak néha akkora lelkiismeret furdalásom van amiatt, hogy hazudok neki... Amikor ez kiderül, csalódni fog bennem. De furcsa módon nem csinálnék semmit sem vissza. - mondom alig láthatóan mosolyogva. Amit mondtam komolyan is gondolok, Aaronnel sok mindenen mentünk keresztül, sok mindent tapasztaltam meg vele. Első sorban azt a bizonyos első éjszakát amit még most sem bánok, jó volt őt csókolni érezni őt teljes egészében. Amikor csak ránézek, amikor a szemeibe pillantok, eszembe jut minden vele töltött pillanat. Amikor a reptéren belé botlottam, aztán az egész utat át is beszéltük. Aztán találkoztunk a Hollison. Mit ne mondjak, eléggé meglepődtem amikor megláttam őt. Aztán mikor rendszeresen kezdtem járni az egyetemre, elkezdte csinálni azt a hülyeségét, hogy az órák végén idézőjelben elkezdett beszélgetni pár lánnyal aki az előadásán voltak, közben pedig végig az én reakciómat figyelte, hogy hogyan reagálok mindenre. Én meg néha csak a padra lehajtva a fejemet röhögtem.

▼ note: Cuki ▼ music: xxx ▼ szószám: xxx
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyKedd Okt. 28, 2014 9:26 am

Clarissa & Aaron




- Én vezetek, nem? Különben sem fog vigyázzba állva Téged figyelni. Ő csak nem akar lemaradni semmiről, ami veled történik. Én megértem. - Ha nekem lenne egy ilyen gyönyörű lányom azt hiszem hasonlóképp nyitva tartanám a szemem, ugyanakkor hasonlóképp nem szeretnék kimaradni semmi fontos dologból, ami vele történik. Rich csak kezdi észrevenni, hogy a kislánya szép lassan felnő... Ő pedig öregszik. Ő mondhatni a nagy betűs élettől félti. A csalódástól, a nehézségektől, a sérelmektől, a kudarctól. Csak időt kell adni neki, hogy belássa ezektől a dolgoktól nem védheti meg. Biztosan fog hibázni, méghozzá sokat. De ez így is van jól. Mert minél tapasztaltabb lesz a későbbiekben, annál kevesebbszer fog újra hibába esni.
- Érzi, hogy lassan a negyedik x-hez közelít, már inkább negyvennek érzi magát, mint harmincnak. Szóval, minél inkább öregszik, annál inkább az az érzése, hogy egyre kevésbé lesz már rá szükséged. - Ő csak nem akarja elengedni. Tudom, most nem épp erről szeretnénk a leginkább beszélgetni, de ha egymással nem beszélik meg, akkor elmondom én, hogy voltaképpen mi van a dolgok hátterében.
- Tudom, hogy most a legkevésbé szeretnél az apádról beszélgetni, csak szerintem ezek olyan dolgok, amikről tudnod kell, hogy tisztább legyen az összkép mit miért tesz. -  nekem is egyre nehezebb úgy beszélnem erről Rich-el, hogy közben a szemébe hazudok, ha nem is mindig, mert a dolgok ellenére őszinténk vagyunk, őszintén beszélgetünk, őszintén mondom el, amit gondolok, mindennek a hátterében viszont szeretem a lányát, őrülten szeretem.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyHétf. Okt. 27, 2014 9:20 am

Miota A irt Aaronnek smst semmiben sem vagyok biztos. Felek attol, hogy mikor fogunk lebukni. Felek attol, hogy a szuleim hogyan fognak reagalni ha ezt megtudjak... En csak boldog szeretnek lenni Vele, olyan nagy keres lenne??! Mert ugy latszik a sors nagyon szet akar minket valasztani, hilyen ujabb es ujabb akadalyokat gurit elenk probara teve a kapcsolatunkat. Es en ezt mar nem birom, kezdek lelkileg megint ossze torni...
Az viszont jo otlet amit mond, be is vallhat. Apa tuti nem tud ellenallni nekem ha szepen megkerem.
- Jo oke, ez igy bevalhat. De... Mivan ha eszre veszi azt, hogy erzek irantad valamit? - kerdezem tole, mivel teljesen mas vagyok a kozeleben. Ha O mellettem van akkor egybol mosolygok, a szemem pedig csillog.
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyHétf. Okt. 27, 2014 8:37 am

Clarissa & Aaron




- Eddig is mindig kitaláltam, nemde? - De igen. Most is ez fog történni. Ki fogok találni valamit. Nem vagyok büszke arra, hogy totálisan hülyének nézek valakit, aki megbízik bennem, de erősen kétlem, hogy tudná ebben a helyzetben értékelni az őszinteségemet, így nem maradt más választásunk, hazudnunk kell. Nem fogadná el, nem törődne bele... Mi pedig csak azt szeretnénk, ha annyiban hagyná, ami nem történne meg, nekem pedig nincs kedvem vele harcolni. De ugyanakkor megértetni sem tudnám vele. Ez veszett ügy. De nyilvánvaló másképp tekintene egy hozzánk hasonló párra, ha csak az utcán látná őket, mintha az a nő az Ő lánya lenne. Mert felnőttek vagyunk. Nem foglalkozna vele... Így viszont kötelessége foglalkozni vele, mert jó apa akar lenni. Ezért nem tudom hibáztatni. Én az Ő helyében, ha erről tudomást szereznék... Én biztosan el akarnék beszélgetni a lányommal, hogy ez őrültség, mert egy felnőtt férfi nem fog várni semmire sem, miért is tenné, ha bármelyik másik nőtől megkaphatja, csakhogy engem nem érdekel egyik másik nő sem.
- Megmondom mit fogunk tenni. Talán még jól is jön, ha egyedül jössz. Te fogsz odajönni hozzánk, amikor az apáddal beszélgetek és Te fogsz addig makacskodni, amíg nem táncolunk veled egyet, mindketten. Az apád biztosan fog és neked mikor tudott ellenállni? A feladat megvan oldva, csak ügyesnek kell lenned. - Ez így sokkal hihetőbb lenne. Apa és lánya biztosan fognak táncolni. Abban pedig még semmi sincs, ha én is megtáncoltatom a lányát, ha már egyedül jött. Egy táncban még semmi sincs, nem igaz? Senki sem fogja sejteni, hogy pontosan így is akartuk.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyVas. Okt. 26, 2014 6:43 pm

Aaron & Clarissa
Készülődés...


Én is pontosan jól tudom, hogy apa mindig is az ő pici kislányaként fog rám tekinteni, de el kell fogadnia azt a tényt, hogy felnőttem és bízniuk kell bennem. A döntéseimben. Tiszteletben kell tartaniuk azokat, mert ez az én életem. Én tudom, hogy mitől vagyok boldog, és legfőképp én tudom, hogy kivel tudok boldog lenni. Az az ember pedig nem más mint Aaron. Őt szeretem, vele akarok lenni. És nem csak akkor amikor fedeznek minket, nem akarok lopott csókokat. De mint oly sokszor megállapítottuk, még nem mondhatjuk el a szüleimnek. Én nem is tudom, hogy ezt hogyan lehetne úgy elmondani, hogy ne térjenek ki a hitükből, főleg apa...
- De még is hogyan akarod megoldani? Hisz apa végig figyelni fog engem és azt, hogy kivel táncolok, mert megakarja tudni, hogy kibe vagyok szerelmes? Sehogy, nem tudjuk megoldani! Nem tudunk táncolni, nem lehet megoldani. - mondom teljesen letörve, de elveszem a ruhát amit a kezemben tartok. Habár tényleg nincs most már semmi kedvem a Halloweeni bálhoz, nincs kedvem beöltözni és elmenni. Inkább otthon sírnék és szép lassan felfognám, hogy Aaron és én sosem lehetünk egy pár. Nem fogadnák el.

▼ note: Cuki ▼ music: xxx ▼ szószám: xxx
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyVas. Okt. 26, 2014 6:10 pm

Clarissa & Aaron




- Nem számít. Az nem számít. Neki mindig a kislánya leszel. Ez nem változik, csak idővel kevésbé fog félteni, mert megbízik benned, csak eddig még Ők irányítottak, lassan viszont el kell fogadniuk, hogy magadtól akarsz dönteni, hogy Te is hibázni fogsz, érnek majd sérelmek, csalódni fogsz, megbántanak, hibákat hibákra halmozol, de a Te életed és neked kell eldöntened hogyan akarod élni. Ők valószínűleg arra számítottak, hogy csak később jutsz el erre a pontra, de hamarabb történt. Ez még nekik is új... - Nem vagyok ügyvéd. Nem akarok védeni senkit sem. Egyszerűen csak megpróbálom neki a szülei szemszögéből vázolni a helyzetet, mert nekem mégis csak több tapasztalatom van benne. Nem vagyok szülő. Nem vagyok apa. De felnőttem... Ettől függetlenül viszont anyu még harmincegy évesen is kisfiamnak szólít, amiért nem tudok rá neheztelni, ellenkezőleg mindig mosolyt csal az arcomra, még akkor is épp dühös vagyok vagy bosszant valami, mert tudom, hogy neki mindig a kisfia leszek és ameddig csak él számíthatok a támogatására. Szóval, ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem árt ismerni az érem mindkét oldalát még mielőtt bármit is mondanánk.
- Elmész arra a bálra és jól fogsz szórakozni. Én pedig most megígérek neked egy táncot. Tehát... Megegyeztünk? - Nyúltam közben a ruha után, amit az imént visszatett a helyére és szépen visszaadtam a kezébe. Még nem tudom hogyan fogom csinálni, de találni fogok öt olyan percet, amikor köddé válhatok vámpír módra, hogy táncoljak a szintén vámpír barátnőmmel.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyVas. Okt. 26, 2014 5:03 pm

- Nem kezelhet mindig ugy, mint egy gyereket. Nemsokara 18 leszek es amugy is... Mar nem vagyok gyerek! - mondom elmosolyodva. Felre lehet erteni, de ugy is lehet ertelmezni, hogy gyerekkent nem oltoznek be szexi vampirnak.
Nem tudok mit mondani arra, hogy apam pontosan jol tudja, hogy az erzelmi valtozasaim mogott egy fiu all. Hat... Majdnem kitalalta. Csak akit a legjobb baratjanak tart azzal jar az o kicsi lanya. Hatalmas botrany lesz, de en most ezzel nem akarok foglalkozni.
- Lehet, hogy inkabb el sem megyek a balra. Nem akarok ugy ott lenni, hogy kozben mindig teged latlak de nem tehettek semmit. Nem menne. Es amugy is, ciki egyedul menni. - mondom es vissza rakom a ruhat oda ahonnan el vettem.
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyVas. Okt. 26, 2014 4:39 pm

Clarissa & Aaron




- Én is ugyanígy reagálnék a helyében. Valószínűleg. Ha nekem is lenne egy elbűvölő okos kis hercegnőm... Hét a széltől is óvnám. Szóval, megtudom érteni, csak épp fogalmam sincs mikor lenne elfogadható, hogy hancúrozz és kivel. De Rick még viszonylag diszkréten kezeli mindezt. Lehetne rosszabb is. Ha esetleg követni kezdene, mert mindenáron tudni akar róla kivel jársz el. Ezért is kell, hogy megbízzon benned. Azt, hogy velem mit fog tenni, ha ez kiderül, arról inkább ne is beszéljünk. - A látható jelek csak a kisebb gond lesz, mármint jó esetben valószínűleg hasonlóan kidekorálnám a harmincas pasast, szóval ez is érthető lenne a részéről. Aztán az is közrejátszik a dologban, hogy mennyire utálok hazudni. Még szerencse, hogy ennek ellenére is jól megy. Tudom tartani a látszatot... Bár a tanácsokban nem vagyok nagy, azért vélemény tudok mondani, mégis csak van némi tapasztalatom, bár apa nem vagyok, azért nem egy barátnőm volt már, akiknek voltak szülei.
- De arról szentül megvan győződve, hogy egy fiú van a dologban. Azt reméli, hogy a bálon esetleg táncoltok vagy flörtöltök vagy akármi. Én nem tudom, hogy Ti mennyire szoktatok leülni beszélgetni, mert nem akar rád rontani, megbízik benned, csak... Félt. Ez normális. - Ezért tényleg nem lehet neheztelni. Ellenkezőleg... Én a magam módján tisztelem. Mert törődik vele. Van jövőképe, amit neki szánt. Ez becsülendő dolog. Azzal is tisztában vagyok, hogy ebben a jövőképben nekem nincs helyem, de... Mindig van de. A mi kapcsolatunkban lesz is mindig.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyVas. Okt. 26, 2014 4:14 pm

- Hat ez nem lehet igaz... Ha valamit tudni akar kerdezze meg tolem, de ne kuldjon ram senkit, hogy kicsit nezzen utana, hogy mi a bajom. - mondom kicsit ingerulve. Rohadtul nem orulok annak, hogy apa gyanakszik mivel igy konnyen lebukhatunk...
- Hat... Nem kell mindent egyszerre megtudnia majd. - mondom mosolyogva mikor azt meseli, hogy a sajat apam arrol beszelget vele, hogy meg tenyleg kislany vagyok-e vagy sem. Eszem megall tole. Jo mondjuk ez csak nekem furcsa mivel Aaronnel jarok, de akkor is.
- Amugy pedig... Olyan rossz, hogy mindketten ott leszunk a balon de semmit nem tehetunk. Ugy ertem nem tancolhatok veled, nem foghatom a kezed... - mondom halkan es elszomorodva. Barcsak vele mehetnek a balba...
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyVas. Okt. 26, 2014 3:44 pm

Clarissa & Aaron




- Egészen burkoltan említette, hogy segíthetnék kiszúrni ki miatt sírsz, kitől ragyogsz. - Én pedig mégis hogy a fenébe maradhatnék ki ebből. Sehogy sem. Segítenem kellene... Segítek is. Csak másképp vigyázok Clary-re. Konkrétan kifilézne, ha megtudná, hogy csak egyszer is nőként vetettem szemet a lányára, pedig ez mindig így volt. Én nem tagadom, hogy eleinte próbáltam lebeszélni magam erről az őrültségről, próbáltam szánt szándékkal a gyereket és csak azt látni benne, de valami mindig meggátolt ebben. Nem tehetek róla. Nem ment.
- Őszintén bevallom kezdek hallgatag lenni, amikor szóba kerül, hogy már nem is biztos benne, hogy a kicsi lánya, hát szóval... A kislánya-e még vagy már nem. Nem hiszem, hogy ezt épp velem kellene megbeszélnie, a körülmények fényében főleg nem. De azt is csak hallgatom, hogy Ő miként képzelte a dolgokat, ha hazavinnél bemutatni valakit. Hát köpni nyelni nem tudnék a srác helyében az biztos. - Másodsoron nem vagyok apa. Persze lennének elképzeléseim arról milyen véleményem volnék hasonló helyzetben, de tényleges tapasztalatom nincs. Nincs egy kamasz lányom, aki most lenne először igazán szerelmes. Nem irigylem Rick-et... Nem lesz könnyű dolga. Ellenkezőleg, nagyon is nehéz lesz vele. Nekem pedig fogalmam sincs arról hogyan húzzam ki magam a dologból, mert akárhogy is szerintem ezt tanácsosabb lenne Clary anyukájával megbeszélni, mint velem egy sör mellett. Elvégre... Én másképp ismerem Clary-t, mint Ők, aminek senki sem örülne, ha kiderülne. Szóval, egy ideje már nem csak neki kell hazudnia, hanem nekem is, méghozzá valaki olyasvalakivel szemben, aki megbízik bennem.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyVas. Okt. 26, 2014 12:05 pm

Elnevetem magam amikor otlethamisitonak hiv. Hmmm nagyon szexi lenne vampirkent. Es igen, most kicsit felebredt a perverz fantaziam. Vampirfogak, hm.
Mikozben ilyen dolgokon jar az eszem elnevetem magamat. Miota lefekudtunk egymassal sokkal kozvetlenebb vagyok vele, mindent elmondok neki.
- Varjunk, apa teged azert hivott meg, hogy figyelj ram?! - kerdezem tole mikozben elkerekedik a szemem. Hat igen, mindenki eszrevette, hogy milyen hirtelen valtoztam meg. Egyik nap sirok, masnap pedig mosolyogva keszulodok a balra. Viszont attol tenyleg felek, hogy mi lesz ha apa beszelni akar velem...
- Egyedul megyek... - felelem halkabban es nem annyira mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyVas. Okt. 26, 2014 9:53 am

Clarissa & Aaron




- Te ötlethamisító. Az én leszek. De nem gond. Idősebb vámpír leszek. Elbírok veled. - Eleinte nem volt túlságosan sok kedvem ehhez az egészhez, de így egy kicsivel több van. Így már kevésbé akarom azt hinni, hogy valamiképp még kitudom húzni magam ebből, mert kissé kilógok a sorból, nem is kissé... De a visszautasíthatatlan ajánlatok arról híresek, hogy nem lehet őket visszautasítani, főleg akkor nem, ha a legjobb viszonyt vele tartod ebben a városban, és hozzá teszem Ő nem tud róla, hogy a kicsi lányával mi együtt vagyunk, sőt arról sem, hogy a kislánya... Hát szóval már nem kislány. Nem mondom, néha nem egyszerű vele... Nem könnyű vele a gyerekvállalásról- meg nevelésről beszélgetni úgy, hogy közben a féltett kis hercegnője éppen az én barátnőm, amiről neki a jelek szerint sejtelme sincs, de így is van ez jól, még egyelőre...
- Miután Rick az őrületbe kergetett besegítő leszek. Arról nem is beszélve Clary-re is odatudsz figyelni. Mostanság olyan furcsán viselkedik. Tudni szeretnék róla, ha valami fiú van a dologban... Kezdesz lebukni... Ha összeszedi a türelmét és leültet beszélgetni, az kínos lesz. - Mert ebben már nem tudok segíteni, abban hogy mit kellene mondania. Rick pedig eléggé beletrafált a dolgok közepébe. Annyi a hiba, hogy nem srác, hanem férfi van a dologban. Gondolom mindenki feltűnt, hogy tegnap még kisírt szemekkel semmihez sem volt kedve, ma reggel pedig már ragyog.
- Na és... Ki lesz az a mázlista, aki elkísérhet? - Én nem lehetek az a mázlista. Az utóbbi időben furcsán kezdenek összejönni a dolgaink.

Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptySzomb. Okt. 25, 2014 12:15 pm

Mar mindent elkepzeltem, hogy hogyan fogok kinezni. A hajamat kicsit behullamositom es kiengedve hagyok. Muvert vettem, a ruha itt van a kezemben, ugy hogy minden tokeletes. Majdnem... A suliban szotlanul nezem azt ahogy a sracok meghivjak a lanyokat kiseronek. En viszont nem mondtam igent, nincs kiserom...
- De, es szokasomhoz hiven az utolso pillanatokra hagytam a vasarlast. - mondom mosolyogva. Annyira jo, hogy bele botlottam, szinte mar megvesztem attol, hogy lassan 3 napja nem lattam ot. Es beszelgethetunk is, igy mindenkinek csak ugy tunik, hogy normalis tanar-diak kapcsolatunk van. Ebbe A sem tud belekotni, hogy beszelgetunk.
- Az elkepzeles meg van. Vampir leszek, mar minden megvan hozza. - felelem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Aaron Weston
Teacher
Aaron Weston

• Foglalkozás : Egyetemi előadótanár
• Tartózkodási hely : Rosewood, Pennsylvania
• Hozzászólások száma : 101
• Join date : 2014. Sep. 21.
• Age : 40

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptySzomb. Okt. 25, 2014 9:28 am

Clarissa & Aaron




Én meg a Halloween-i bál. Mikor is, mikor is? Talán úgy tíz éve voltam hasonló rendezvényen, ami még az egyetemen lehetett, csakis ott. Most viszont olyasvalaki kért meg arra, hogy legyek felügyelő, akit nem utasíthattam vissza, még akkor sem, ha egész gimis diákokkal leszek körülvéve. Csak kibírom... Viszont, ha már Halloween, akkor nosztalgiázzunk. Bár nincs abban semmi meglepő, hogy a kedves eladónő olyan kétkedő tekintettel fürkészett, miközben beszereztem a szemfogakat. Eléggé... Félreérthető? Lehetséges. De legyünk akkor eredetiek. A vérhatású dolgokkal már kicsivel nehezebb dolgom volt, de végül mindent sikerült megvennem. Sőt, még szórakoztató is volt. Fogjuk rá... Főleg, mikor mindketten elgondolkodtunk az üzletben mire gondolhatunk mégis mihez kellenek a vámpírfogak, a vörös festék. hát nem ahhoz, amire a legtöbben gondolnának. A szándékaim teljes mértékben ártatlanok. Habár... Tényleg esélytelen lenne, hogy egy nagyon kicsit használjam is őket? Attól tartok. Még a végén sorban is állnának egy harapásért. Én pedig szörnyen válogatós vagyok. Szörnyen... Én már épp beszereztem mindent és indultam is volna kifelé, amikor valaki belém botlott. Micsoda véletlen.
- Nem haragszom. Csak nem a Halloween-i bálra készülünk? - Amire egy-két nappal előbb lettem felkérve, méghozzá nem is akárki, hanem az apucija, aki ha tudná milyen közel is állunk egymáshoz az egy szem kislányával, akkor azt hiszem nem engem kért volna fel arra, hogy legyek jelen... Bár azt még konkrétan nem tudom mi a dolgom, de a házi feladatom már megcsináltam. Minden apró kellék megvan. Vámpírfogak. Megvan. Vérvörös festék. Pipa. Fekete ing. Az is megvan. Kellene még valami?


Vissza az elejére Go down
Clarissa Tate
Liar
Clarissa Tate

• Foglalkozás : ♩ Idegbajt kapni A-tól!
• Tartózkodási hely : ♩ Rosewood
• Humor : ♩ Valamennyi akad...
• Hozzászólások száma : 336
• Join date : 2014. Aug. 14.

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyPént. Okt. 24, 2014 5:58 pm

Aaron & Clarissa
Készülődés...


Végre nem sírva alszom el, reggelente nem nézek ki úgy a kisírt szemeimmel, mint egy zombi aki most jött ki a sírból. Végre újra boldog vagyok, végre újra azzal vagyok aki szeretek. És ez meg is látszik rajtam, mintha kicseréltek volna. Eszek normálisan, eljárok a barátnőimmel vásárolni, és a suliban sem vagyok most már olyan kis mimóza. 
Apropó, éppen vásárolni indultam, mivel nemsokára itt van a Halloweeni bál és semmilyen ruhám sincsen; elképzelésem van, de ruha semmi. Gyorsan megreggeliztem aztán el mentem a közeli nagy bevásárlóközpontba. Nézelődtem, sétálgattam már jó pár perce amikor bementem egy boltba. Voltak emberek bőven, mi tagadás.
Oda mentem az egyik ruhás részlegre, majd válogatni kezdtem. Mivel vámpír sminket terveztem el magamnak ezért valami szexis ruhát szeretnék magamnak választani. Egyből észre is vettem egy nagyon jót, illene is ahhoz amit elképzeltem. Leakasztottam, majd indultam volna a próba fülke felé amikor neki megyek valakinek.
- Oh, ne haragudjon. - mondom egyből majd az arcra nézek és elnevetem magamat. Aaron az, és megint belebotlottam, szó szerint. Úgy mint akkor amikor először találkoztunk.

▼ note: Cuki ▼ music: xxx ▼ szószám: xxx
Vissza az elejére Go down
Joel Hamlock
Teacher
Joel Hamlock

• Foglalkozás : Writer, teacher
• Tartózkodási hely : Rosewood
• Humor : Genius
• Hozzászólások száma : 18
• Join date : 2014. Sep. 20.
• Age : 36

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyHétf. Szept. 22, 2014 7:08 pm


Vania & Joel
ξ to my friend


Nem aludtam valami fényesen az éjjel. Határidőm van, csak éppen semmi ihletem most az íráshoz. Jó dolog a hírnév, de amikor emiatt futószalagossá válik az írás és alkotás folyamata, akkor az annyira már nem oké. Fél éjszaka próbáltam leírni néhány értelmes mondatot, de leginkább csak a képernyőt bámultam és folyamatosan elvonta valami a figyelmemet. Ilyenkor sajnos minden sokkal érdekesebbnek tűnik, mint az, amire éppen koncentrálnom kellene. Azt hiszem valamikor hajnal kettő tájban markoltam meg a telefonom és írtam egy smst Vanianak, hogy mit szólna egy másnapi vásárláshoz. Jó ideje jóban vagyunk már, de a hajnal kétórás telefonhívást azért túlzásnak éreztem, mégsem a ház ég, csupán rettentően unom magam. Ezért döntöttem az sms mellett. Remélem nem keltettem fel vele, mert ha igen, tartok attól, hogy esetleg még megkapom a magamét miatta.
Félreértés ne essék, nem vagyok olyan vásárlás őrült, mint teszem azt egy nő, de azért nem megyek falnak, amikor vásárolnom kell. Mondjuk most nem muszáj, de úgy döntöttem – lám-lám mire is késztet ez a határidő dili?! –, hogy veszek valami meglepetést Jennynek. Tudom, hogy ruháknak, cipőknek meg az isten tudja milyen csajos cuccoknak biztosan örülne, de most ennél valami különlegesebbet szeretnék, csak még azt nem tudom, hogy mit. Remélem, hogy Vania majd segít, elvégre ő is nő, aztán biztos ő is része a nagy egyetemes női tudatnak, ergo tudja, hogy minek is örülne egy kamaszlány. Hiába, hogy nincs közöttünk Jennyvel nagy korkülönbség és, hogy nagyon közel állunk egymáshoz, ez az ajándék mizéria még mindig képes gondot okozni. És ennek ellenére is szívesebben foglalkozom ezzel, semmint, hogy az írással és a határidővel törődjek. A kiadóm ki fog csinálni, de nem érdekel. A kreatív munka nem olyasmi, amit erőltetni lehet, mert ha ezt teszi valaki, akkor abból csak szar lesz, semmi több.
Na szóval az éjjeli sms betyárkodás után kivittem még Spikeot egy éjjeli extra sétára, aztán áztattam magam a zuhany alatt és valamikor négy óra felé már le is feküdtem, bár beletelt némi időbe, mire sikerült is elaludnom. Szerencsére másnap nincs egyetlen előadásom sem, se a gimiben, se pedig az egyetemen.
Mire felkeltem, Jenny már suliba ment, Spike meg reklamált, amiért csúsztam a reggeli sétával. Kiengedtem a kutyát a kertbe, feltettem egy kávét és ellenőriztem a telefont, hogy kaptam-e választ Vaniatól. Amennyiben igen és nem akadt ki nagyon a találkozón, akkor összekapom magam és a megbeszélt időre érte megyek, hogy vásároljunk valamit Jennynek. Vagyis én vásároljak, őt meg azzal fogom betámadni, hogy segítsen.

zene: amit hallgatsz | megjegyzés: valami | szószám: ide | ©

Vissza az elejére Go down
Aria Montgomery
Liar
Aria Montgomery

• Foglalkozás : § tanuló
• Tartózkodási hely : § Rosewood
• Humor : § akad
• Hozzászólások száma : 47
• Join date : 2014. Aug. 13.
• Age : 28

Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  EmptyCsüt. Aug. 14, 2014 2:14 pm

.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Bevásárlóközpont  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont    Bevásárlóközpont  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Bevásárlóközpont

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pretty Little Liars FRPG :: Iskolán kívül :: Belváros-